TV Lica
Strana 1 od 6 123 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 86

Tema: TV Lica

  1. #1

    TV Lica

    Imate li omiljeno Tv lice? Ko vam je simpatičan, a koga ne možete da svarite?

    Na mom spisku zaslužuju da se nađu Ruška Jakić, Sexoman Nole, sve voditeljke Granda, jedna meni jako nesimpatična voditeljka Budilnika sa BK, ono čudo koje vodi Magazin In, ma svi sa Pinka, onaj koji je vodio Bau-Bau, Zatim onaj voditelj Tabloida, zatim Snežana Dakić, i poplava voditelja koji vode kviz na trećem kanalu... ma ima ih još, dopisaću naknadno...

    Najsimpatičniji voditelj mi je Velja Pavlović sa Studija B. Beskrajno je šarmantan i uživa radeći svoj posao. Njegove emisije rado gledam. Simpatični su mi još i Jovan Memedović, Voja Nedeljković, Goran Dimitrijević, Tanja Peternek... možda se setim još nekog... e da! umalo da zaboravim čika Zaharija Trnavčevića, on mi je baš simpatičan.

    Daljinski upravljač je mnogo dobra sprava.
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  2. #2

    11 Odgovor: TV Lica

    ja na nasim kanalima gledam samo filmove, jer me uglavnom svi nasi voditelji nerviraju, posebno oni sa pinka. jedino mi se ona sandra lalatovic svidjala u najslabijoj karici.
    nattydread is coming to dinner

  3. #3

    Odgovor: TV Lica

    Moji favoriti su ipak na lokalnim televizijama... to je pravo uzivanje! Gledati npr. Vojvodjanske vesti na TV Panoniji je uzitak koji sebi zaista treba prirediti... od veselih spikerica do jos veselijih novinara i njihovih priloga... naravno, neprikosnoveni su TV Most, Kanal 9.... ali tu se odusevljavam onim emisijama tipa kuda-veceras-u-sizenje, inspirisano pinkovim sitijem... to je slag na torti!
    svakako, ne bi trebalo zanemariti TVNS

  4. #4

    Odgovor: TV Lica

    Ruška Jakić
    Neki ljudi samo zinu, pa zagade okolinu...


    Nisam paranoičan, ali to ne znači da me neko ne progoni!

  5. #5

    Odgovor: TV Lica

    Irina Kruska... gde samo ono cudo iskopase
    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.

  6. #6

    Odgovor: TV Lica

    ko je Irina Kruska?..nju ne znam..hmmm

  7. #7

    Odgovor: TV Lica

    Citat maqa kaže:
    ko je Irina Kruska?..nju ne znam..hmmm
    To je bre ona plavojka sa palme, ima izrazito kose ochi i odskora nabudzene sisice..

    Elem od nekud sam chuo da IK ima extra visok IQ, shto zvuchi kao SF..

  8. #8

    Odgovor: TV Lica

    eh, pa nema palma u nasoj ponudi sbb kablovskog sistema...zato ja nju ne znajem

  9. #9

    Odgovor: TV Lica

    -Natasa nesto, vodi kljuc na RTS, mnogo mi glupava, a plus za Jugoslava !

  10. #10

    Odgovor: TV Lica

    Natasha neshto i nije neshto Ne znam shto mi je simpatichna ona curka sa pinka Balticka, pa ova druga Sanja Marinkovic. .i guess there is something in their line.. a verovatno im u prilog ide i to shto ih uopsht ne slusham shta prichaju.

    EE da sad sam se setio! Znachi ubedljivo MARINA 48 sati svadba and AJRIN koja ju je zamenila.. Al zamislite, zbog Marine am se jednom cimnuo do televizora i ugasio comp, to je bre neshto, ..i da znate vredelo je cimanja !

  11. #11

    Odgovor: TV Lica

    Tanja Peternek-Aleksic mi je sjajna (jos uvek su mi ostale u secanju emisije sa Aleksandrom Djordjevicem, Duskom Trifunovicem, Mirom Banjac, Dubravkom Mijatovic..) Kako na tako fin i tanan nacin iz sagovornika "izvuce" mozda i ono sto je mozda zeleo da precuti. Gde li je sad?

    Sto se antipaticnih faca sa TV-a tice, ne zelim da se prisecam, pozlice mi od kojekakvih naglasaka, lose dikcije

  12. #12

    Odgovor: TV Lica

    Citat Goga kaže:

    Sto se antipaticnih faca sa TV-a tice, ne zelim da se prisecam, pozlice mi od kojekakvih naglasaka, lose dikcije
    Postoje kriterijumi koji se ne tichu izgleda??

  13. #13

    Odgovor: TV Lica

    Još jedan glas za Tanju Peternek!

    Na listi simpatičnih svoje mesto imaju i: Zeka Milioner, Sandra Cruella Lalatović, zatim svi bivši voditelji bivšeg Telefakta na bivšoj BK, onda ona menineštojebozovna kakosezvaše voditeljka Klopke...biće ih još, kad uspem da se malo odlepim od kompa i pogledam nešto na ti-vi.

    Lista antipatičnih je, naravno, do vrha popunjena voditeljima sa Pinka, većine sa B92 (na čelu sa Bećkovićkom) i dobrim delom "novinara" sa Nacionalne Televizije, kojima tek ne mogu da se setim imena.
    Volim te kad pričaš, u svom ovom ludilu...

  14. #14

    Odgovor: TV Lica

    Citat HLEBmaster kaže:
    To je bre ona plavojka sa palme, ima izrazito kose ochi i odskora nabudzene sisice..

    Elem od nekud sam chuo da IK ima extra visok IQ, shto zvuchi kao SF..
    cini mi se da je svojevremeno imala i neku emisiju na Pinku
    no i ja negde cuh da joj je IQ visok, mozda i jeste ali za voditelja je totalni promasaj

    gogo tebinestojebozovna se zove Olivera a kako se preziva i moj glas ide njojzi

    ...a tek da vidite vecinu voditelja BN televizije
    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.

  15. #15

    Odgovor: TV Lica

    Citat swba kaže:
    ...a tek da vidite vecinu voditelja BN televizije
    Imamo tu čast da se taj program emituje preko bukvalno svih kablovskih operatera, te hteli - ne hteli znamo o čem' pričaš.

Strana 1 od 6 123 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Geografija lica i tela..
    Autor kohili u forumu Filozofija
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 21.03.2009, 00:16

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •