TV Lica - Strana 5
Strana 5 od 6 PrvaPrva ... 3456 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 61 do 75 od ukupno 86

Tema: TV Lica

  1. #61

    Odgovor: TV Lica

    Olja Beckowic sa B92..preciznije ,wodi emisijU nedeljom uweche 'utisak nedelje' bila mi gotiwna nekad..ali swe wise me 'cera od sebe' jer tako lako kida ljude koji daju komentar a nekad i ne zzawrse do kraja , i samo kaze''hwala prijatno' ..mislim demokratija?ne bih rekao..

  2. #62

    Odgovor: TV Lica

    Citat NSdjanka kaže: Pogledaj poruku
    ... i nisu lica već glasovi otkačenog komentatorskog para Miljana i Ivana...
    sad su dobili i lice u emisiji "Kraljevi Ade"



    Emisija ide na fox televiziji četvrtkom i petkom sa početkom u 20h i 30min.
    ili se još nisu dovoljno opustili, ili im baš ne godi što više nisu samo glas

  3. #63

    Odgovor: TV Lica

    Dragana Katić. Kada mi u životu ide sve kao po loju, potražim "onaj" kanal, odzurim u Draganicu nekoliko minuta, i to mi je otprilike doza protiv uroka... Pu, pu, što kažu babe, ne bilo veće nevolje...
    nije dotakla ništa što bi moglo da boli
    njene ruke su bele kao led
    njene misli su čiste, ona misli da voli,ona veruje, veruje

  4. #64

    Odgovor: TV Lica

    Ivana Lazarević

    Ivana bas i nije nesto "ispala" na ovoj slici jer je puno lepsa u emisijama koje vodi na TV Avala.

    Natasa Miljkovic

    jos jedna slika Natase Miljkovic

    Natasa je jedna od najlepsih ako ne i nejlepsa devojka kod nas.

    Ono sto ove dve lepotice imaju zajednicko je godina rodjenja, obe su rodjene 1977-e godine.
    Poruku je izmenio Charlie Harper, 04.08.2009 u 22:50

  5. #65

    Odgovor: TV Lica

    Sad ću se držati malo Studija B. Dobar je Aleksandar Gajšek, umiruje i zna o čemu govori. Ne volim Sarapu - zvuči previše kao "narodni čovek", dodvorava se gostrima, nisam siguran da uvek zna o čemu priča.
    "All I got is a red guitar, three chords, and the truth."

  6. #66

    Odgovor: TV Lica

    obožavam i uživam dok gledam Tanju Vojtehovski, Luku Tešanovića, Macu - njega obožavam, Kalinića, Marijanu Kovačević, Pileta, Slavka Beleslina, Boža Bulatovića, Brčka...

    dok mi se džigerice prevrću od 'slatka moja, mila moja' Suzane Mančić, Dragane Katić, onda od 'drugarice moje, ja ve sve poznajem' - Rada Čokolada, Sani Armani, Aleksandra Panten Jeftanović, Adriana Čortan -Joksimov, Jovana Željkova Joksimović, Bilja City, ...Sanja Marinkovic (koja jede 13 trešanja pazi ona broji jebo te), napadna, sujetna i prilichno nekulturna gospodža Jelena Bachic Alimpic sa njenim urlikom ' BRA-VO!' i ' O DLI- ČNO'..Ana Mihajlovski s nekakvim njenim tikovima i facom ka' da je progutala vješalicu..Pišekova kad nauči da priča, možda ću je uzet u obzir...
    'Ako vam se neka ptica posere na glavu, obrišite se diskretno i pravite se ludi, kao i uvek kad su vas posrali.' - čika Dušan Radović

  7. #67

  8. #68

    Odgovor: TV Lica

    Odgledala sam par emisija na Avali..
    Postavlja malo manje gluMpava pitanja od kolezinica, voditeljica talk show emisija, a toelepo..

    Sladjana Slavkovic

    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.

  9. #69

    Odgovor: TV Lica

    Citat Vojvotkinja kaže: Pogledaj poruku
    obožavam i uživam dok gledam Tanju Vojtehovski, Luku Tešanovića, Macu - njega obožavam, Kalinića, Marijanu Kovačević, Pileta, Slavka Beleslina, Boža Bulatovića, Brčka...

    dok mi se džigerice prevrću od 'slatka moja, mila moja' Suzane Mančić, Dragane Katić, onda od 'drugarice moje, ja ve sve poznajem' - Rada Čokolada, Sani Armani, Aleksandra Panten Jeftanović, Adriana Čortan -Joksimov, Jovana Željkova Joksimović, Bilja City, ...Sanja Marinkovic (koja jede 13 trešanja – pazi ona broji jebo te), napadna, sujetna i prilichno nekulturna gospodža Jelena Bachic Alimpic sa njenim urlikom ' BRA-VO!' i ' O DLI- ČNO'..Ana Mihajlovski s’ nekakvim njenim tikovima i facom ka' da je progutala vješalicu..Pišekova kad nauči da priča, možda ću je uzet u obzir...
    Ima li neke druge boje osim rozle?

    Marija Kilibarda! Nikad nisam sasvim dokučio šta (i da li) priča, ali... brate... ono.
    "All I got is a red guitar, three chords, and the truth."

  10. #70

    Odgovor: TV Lica

    Ivan Ivanović,FOX,ne ja tu ništa diro


  11. #71

    Odgovor: TV Lica

    Pre neki dan na nekoj lokalnoj televiziji je bio gost Zaharije Trnavcevic. Znala sam da radi emisije o poljoprivredi i da je trenutno na B92jci i da ga tamo svi zovu Cika Zare. Pricao je i o tome kako je vec odrastao covek otisao u drugi svetski rat, kako ga je proveo i period posle.. Bogata zivotna prica.
    Za neverovati, covek sa 83 godine, kazu odlican organizator i urednik.

    "Davno sam shvatio da je novinar, pretežno, očevidac i p o s r e d n i k između onih koji znaju i onih kojima su potrebne informacije i instrukcije kako i čime da povećaju svoj učinak, njime i dohodak, i da bolje žive."



    Opsirnije: OVDE
    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.

  12. #72

    Odgovor: TV Lica

    Rado gledam ovu dvoicu.. Sta god da rade..

    Dušan Šaponja



    Od 2005. godine pravi trominutnu formu Marka Žvaka , koja se emituje u emisiji "Kao kod kuće" i u TV Dizanju, gde od 2006. godine radi i rubriku Javni servis. Zajedno sa Dušanom Čavićem i Ivanom Petrovićem priprema novi serijal emisija "Ciklotron".

    Rođen 09.07.1976. u Zadru.

    Od 1991. godine živi u Beogradu, gde 1994. godine završava X gimnaziju u jedinom izbegličkom odeljenju u toj školi. Upisuje prehrambenu tehnologiju na Poljoprivrednom fakultetu i tokom studiranja glumi nekoliko godina u akademskom pozorištu Branko Krsmanović.

    Dušan Čavić




    2000. i 2001. godine na TV B92 se emituje 16 epizoda dokumentarno-zabavnog serijala Ciklotron, čiji je jedan od autora i voditelja. Epizode serijala Žika i Pipači su nagrađene na Festivalu nezavisnih TV stanica u Košicama, u Slovačkoj.

    2002. deo vojnog roka služi u vojnom filmskom centru Zastava film, gde piše scenario i režira dva kratka filma: Džombometar i Vojnički pasulj. 2002, kao jedan od dvojice izabranih mladih novinara iz Srbije, zajedno sa kolegama iz šest konfliktnih zemalja, učestvuje u mnogim radionicama koje su se održavale na brodu Peaceboat, kojim oplovljava pola planete obilazeći sledeće destinacije: Cirih, Tokio, Manila, Singapur, Košin (Indija), Masava, Asmara (Eritreja), Portsajd, Kairo (Egipat), Istanbul, Marselj, Las Palmas (Kanarska ostrva, Španija), Cirih. Snimljeni materijal se emituje u serijalu Fatalni putopis na TV B92.

    2003. i 2004. snima se i emituje 12 dokumentarnih emisija novog serijala emisije Ciklotron na TV B92.

    Krajem 2004. učestvuje u kampanji FESTMAN za FEST 2005. Radio na gradilištu. Posle projekta Fasung u vugla ima validan ugovor sa JKP Gradska čistoća, kao radnik angažovan na čišćenju.
    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.

  13. #73

    Odgovor: TV Lica



    Jovan Memedovic tako harizmatican,prirodan.....
    Najveca vlast je vladati sobom.

  14. #74

    Odgovor: TV Lica

    Ne podnosim kreštavu Leu Kiš i njeno "Nedeljno popodne"...
    Ni Sanja Marinković mi nije najmilija...
    A ni ona Marijana Mićić bogme...

    Macu nisam gotivila, ali onda sam ga pročitala, i od tad mi je ok... Baš zbog toga kakav je.

  15. #75

    Odgovor: TV Lica

    Joca Memedovic(rts)
    Vladan Tegeltija(sos)
    Milos Topalovic(sos)
    Nebojsa Petrovic(sos)
    Bora Otic(rtv)

    Da ne zaboravim naseg lokalnog Vrscakog novinara Ivana Babica koji je ziva legenda.Jedini novinar koji snima u klompama

Strana 5 od 6 PrvaPrva ... 3456 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Geografija lica i tela..
    Autor kohili u forumu Filozofija
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 21.03.2009, 00:16

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •