TV Lica - Strana 3
Strana 3 od 6 PrvaPrva 12345 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 31 do 45 od ukupno 86

Tema: TV Lica

  1. #31

    Odgovor: TV Lica

    Tanja Peternek - Aleksić je zaista postavila standarde u novinarstvu. Šta više reći o njoj, a da već nije rečeno.

    Glas Gorana Dimitrijevića mi veoma prija, bez obzira na kojoj televiziji ga slušam. Odlična dikcija!
    When life hands you lemons, ask for tequila and salt

  2. #32

    Odgovor: TV Lica

    Pa onako simpaticni su mi Milan Kalinic i Sanja Marinkovic
    u svakom zlu ima nesto dobra

  3. #33

    Odgovor: TV Lica

    Citat Arthur Dent kaže: Pogledaj poruku
    Čak je neprikosnoveno najbolji narator svih vremena sa ovih prostora: Dejan Đurović izgubio malo u mojim očima, zbog činjenice da je bio oženjen dotičnom personom. Posle nje... šta da kažem, konkurencija je žestoka, neke sportske voditeljke ne znaju razliku izmedju taj-brejka i brejk lopte, frlja se akcentima, koriste se izrazi poput: oba dva (a zašto ne oba tri) mala kašikica, Francuski šampanjac Posle Ruške, opet Ruška a onda bi po antipatičnosti bi mogao da dodje Žika iz šarenice, a za njim Lea Kiš... ima stvarno iritirajući glas, ne znam, ali mi se čini da ranije nije bilo tako
    Da, Dejan Djurović kao ubedljivo najbolji narator
    Ko zna kakve kvalitete ima Ruška kojih mi nismo svesni..Mene lično ne iritira naročito, barem je pismena i zna padeže a to što liči na trandžu, odraz je njenog (ne)ukusa..
    I da, Lea Kiš kao najiritirajuća...
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.

  4. #34

    Odgovor: TV Lica

    Jovan Memedović,veoma zanimljiv lik,ne gledam često tv.al ako ga zapazim...rado ga pogledam mislim njegovu emisiju....

    Olja Bećković,način na koji vodi emisiju,veoma mi se dopada,a posebno kako na finjaka "završi"razgovor,sa gledaocem...

    Pomenuta Ruška,mi je uvek bila kriminalna kad počne emisiju sa:Dobro veče,ja sam Ruška,a ovo su moji dečaci a oko nje sede,momci koji bi unuci mogli da joj budu...jedino što mi se "svidelo"kod nje je njena doslednost,bez obzira na na sve...

    I još gomila kreštavo-piskavih glasova ma ni ne gledam ih...

  5. #35

    Odgovor: TV Lica

    Dok pijem prvu jutarnju kafu najvise volim da vidim Jovanu u jutarnjem programu rts1 i svaki put joj se divim kako svako jutro izgleda divno vrlo ranim jutarnjim casovima

  6. #36

    Odgovor: TV Lica

    Volim Aleksandra Gajšeka. Uvek upućen u temu, izgleda kao da ga ništa više na svetu ne interesuje od toga, a jedva se primeti da je tu - ne ometa sagovornike, samo usmerava razgovor. Velju Pavlovića sam takođe milion puta video na raznim skupovima - čovek zaista istraži do kraja sve, poziva prave goste, ne pravi senzaciju od emisije iako su mnogi gosti senzacija sami po sebi. Volim i Olju Bećković iako ima te iritantne navike - iako često pristrasna, vidi se da žena uvek zna o čemu priča i šta koga treba da pita.
    Iritira me strašno Rada sa Beogradske hronike (mislim da se preziva Đurić). Iseckan govor, nervozni tikovi, govori kao domaćica, gosti ne znaju šta ih tačno pita. Nervira me Dejan Znam Sve Da Vodim Pantelić, koji je u jednom kvizu takmičare koji mnogo znaju nazvao štreberima kao najgori kompleksaš, bez pardona. Nerviraju me skoro svi voditelji jutarnjih programa.
    "All I got is a red guitar, three chords, and the truth."

  7. #37

    Odgovor: TV Lica

    tv lica.......Ma na nasoj televiziji nema im kraja prostakluku i glupostima. Zovu nekog u goste a onda se cerekaju i samo oni pricaju. Sanja Marinkovic sa PINKA sama sebi kao da postavlja pitanja, a Milana Kalinica kad vidi sva se istopi. Stvarno nekad pomislim kako to neko moze da gleda. Bauer inteligentan, ali previse nadobudan, vise brine kako ce napraviti neku salu i da mu kravata stoji na mestu nego o emisiji. Na RTS-u jutarnji program nije los....vikendom posebno. Kulturni ljudi. Pa cak recimo i Mira Adanja Polak toliko poznata i priznata voditeljka pa nekako opet ne dozvoli sagovorniku da zavrsi recenicu. A o Olji Beckovic i da ne govorimo. Mada najmanje su mi jasni ti koji se javljaju kod nje u program nesto da kazu Nekako nasim voditeljima je najbitnije da oni budu u centru paznje a najmanje gost koga su upravo oni pozvali da im....

    ovo sam procitala negde i u potpunosti se slazem
    Vi vidite stvari i pitate „zašto“, a ja sanjam o stvarima kojih nije bilo i pitam „zašto ne“.

  8. #38

    Odgovor: TV Lica

    postujem i volim da gledam Memedovica,Beckovicevu,Milevu Dzombu i Miru Adanju Polak

    to su ljudi koji ne glume zvezde nego dopustaju da gosti budu u prvom planu

    ne podnosim Marinkovicevu,Biljanu Vilimon,i onu grozomornu Leu Kis...Tanja Peternek mi nekako uvek izgleda aljkavo na neki nacin.....kao da je pogresno obucena,nekako je demode sva....

    emisije koje propovedaju trend ne pratim...beskrajne foliraze i kenjaze.....
    Ploviti se mora i bez broda ..

  9. #39

    Odgovor: TV Lica

    Ne podnosim ni Sanju Marinkovic, Jelenu Alimpic i svu tu estradu sa pinka. Nema potrebe da objashnjavam zbog chega. Ne volim ni Jelenu Tinsku kao ni Slavka Beleslina(mislim da se tako preziva), ima dobru dikciju ali pogled manijaka ili serijskog ubice
    Dopada mi se i jedna voditeljka sa studia B koja vodi neku vecernju emisiju.
    Dopada mi se Olja Beckovic iako je nekada krajnje neljubazna i uglavnom svi sa B92..
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.

  10. #40

    Odgovor: TV Lica

    Obožavam da gledam i slušam Dušku, ili kako li se već zove. Na visokom drugom mestu je Biljana Vilimon, a tek za nijansu lošije plasirana je Isidora Bijelica...
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  11. #41

    Odgovor: TV Lica

    Volim da pogledam emisije koje vode Jovan Memedović i Mira Adanja
    jer su prirodni. Većina ostalih su izveštačeni smeju se ko lud na brašno i
    strašno me nerviraju pogotovo jutarnji program RTV.

  12. #42

    Odgovor: TV Lica

    Volim Olju Beckovic bez obzira sto ume da bude i neprijatna,ali se bar ne kezi i ne uvlaci svima. Takodje Aleksandar Gajsek mi je odlican jer covek mirno i tiho iz sagovornika izvuce maksimum.

  13. #43

    Odgovor: TV Lica

    Andrej Kulundzic i emisija Top Speed.
    Natasa Miljkovic je jedna od najlepsih devojaka se TV-a i pogledam emisiju kljuc najvise zbog nje ali nekad i tema bude dobra.
    Ivana Lazarevic takodje prelepa jes da su joj emisije zenskog tipa ali ih bez obzira na to pogledam ponekad zbog nje.

    Ne pratim toliko nase emisije zato sto na internetu nadjem sve sto me interesuje i to i pogledam pa mi samim tim "TV lica" nisu toliko bitan faktor.
    Poruku je izmenio Charlie Harper, 24.11.2008 u 19:56

  14. #44

    Odgovor: TV Lica

    Najvise volim Olju Beckovic,a ne mogu da opisem koliko mi je muka od voditeljki Granda,nazovi voditelja Milana Kalinica i Ruske Jakic.

  15. #45

    Odgovor: TV Lica

    Na podnosim Biljanu Obradović, Sanju Marinković, Snežanu Dakić, Olju Bećković, Oliveru Kovačević, Natašu Miljković! Nervira me pola voditelja sa B92, RTS-a, kada bolje razmislim sa svih televizija!

    Volim Mirjanu Bobić-Mojsilović i Goricu i Dragana
    ...svi mukarci misle da su bogovi...samo im niko nije rekao da su ene ateisti...

Strana 3 od 6 PrvaPrva 12345 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Geografija lica i tela..
    Autor kohili u forumu Filozofija
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 21.03.2009, 00:16

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •