Pao mi je mrak na oči... - Strana 2
Strana 2 od 3 PrvaPrva 123 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 42
  1. #16

    Odgovor: kako istresate bes?

    Idem da kopam njivu, ili malo prošetam do parka i nazad, čisto da razbistrim glavu o narednim postupcima...

  2. #17

    01 Odgovor: Pao mi je mrak na oči...

    Obicno nedozvoljavam idiotima da me izbace iz takta u toj meri da potpuno poludim,dobro nekad malo dignem frku al se brzo smirim....sad koliko ko smatra malo.....

  3. #18

    Odgovor: kako istresate bes?

    Citat sex i grad kaže: Pogledaj poruku
    Ribam kupatilo i to iz sve snage detaljno. Ili usisavam isto tako, brzo i snazno...i za 15 min. bes prodje...Isplati se, kuca cista

    Draga nova članice - Dobrodošla .

    Bojim se da ćeš iz očaja i besa postati domaćica, a vidim da imaš divan potencijal za pisanje, stoga se u svom besu iživljavaj na forumu (ili u kafani) .

    Dobro te je krenulo !
    Poruku je izmenio streethorn, 13.01.2009 u 10:26 Razlog: yaboravljen citat

  4. #19

    Odgovor: kako istresate bes?

    Izadjem iz kuce,setam satima i prodje

  5. #20

    Odgovor: kako istresate bes?

    ...bijem ženu i razbijam stvari po kući...

  6. #21

    Odgovor: kako istresate bes?

    istresam ga upravo
    sve zavisi koliko sam besna.. ako je to tek prolazna nervoza, onda mi samo treba neko za razgovor.. ali ako sam besna stvarno, ako me neko razljuti.. sklanjaj mi se sa puta vicem, urlam, ne mozes mi labrnju zapusiti i mnogo mi bolje tako nego da cutim.. kad bih u sebi talozila te negativne emocije, mislim da bih poludela
    i zavisi, desi mi se i da se rasplacem.. ali opet, to sve zavisi sa kime se posvadjam..

    ne volim kad me za nesto pogresno optuzuju.. to keva ima obicaj kad nesto ispizdi na mladju sestru, pa onda i mene ubaci u taj paket.. to me onako i najbrze razljuti isto mi ne pase i kad mi neko tandrche po zivcima namerno.. pa kuliram dok mogu, ali begi bolje dok sam dobre volje
    nisam ja strasna sve dok me cackas
    Krek, krek.. Ne gudra

  7. #22

    Odgovor: kako istresate bes?

    ranije sam obicavala da vikende provodim na planinarenju...ti napori su me toliko fizicki iscrpljivali da sam preko nedelje ostajala bez snage za bes
    medjutim...
    sada razbijam stvari po kuci...u stanju sam da porazbijam sta mi prvo dodje pod ruku,bez zaljenja
    to su ionako samo stvari,a stvari se uvek mogu zameniti...

    desava se i da gutam bes pa puknem na sitnici,pa urlam dok se ne rastope boje...

    eksplozivne sam naravi...
    Ploviti se mora i bez broda ..

  8. #23

    Odgovor: Pao mi je mrak na oči...

    Citat Goga kaže: Pogledaj poruku
    Na koji način kontrolišete pojavu tipa: '' pao mi je mrak na oči '' ?

    Da li uopšte dovodite sebe u situaciju da vas obuzme bes ?

    ili ljutnja - kako god?


    Brojite li do deset ( dok vam para šiba iz ušiju ),

    Šetate li do iznemoglosti, ne biste li umanjili dozu negativne energije?


    Jednostavno, kakvi ste kada vam '' padne mrak na oči '' ?


    Kako kontrolišete bes?





    Ne mogu kontrolirati

    Ali kod mene vrijedi pravilo.. pusti me samo 2 minute. Proći će me. Nemoj me ništa ispitivati, nemoj me gledati.. Šuti, samo šuti. Proći će.

    ''Makni mi se s puta, ide baba ljuta..''
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

  9. #24

    Odgovor: Pao mi je mrak na oči...

    Malo stvari me može iznervirati... Ladovina sam generalno ali kada sam zbog nepravde izostavljena ili budem kažnjena zbog toga što sam pametna e onda sam grozna: ironična, udaram nisko, govorim tiho, staloženo i imam opasan pogled!
    I nije mi žao!
    ...svi mukarci misle da su bogovi...samo im niko nije rekao da su ene ateisti...

  10. #25

    Odgovor: Pao mi je mrak na oči...

    Moj prag tolerancije je vrlo visok...naučila iz iskustva...strašno...

    Pre sam ''pucala'' na raznim stvarima i nije vredelo ni brojanje, ni okretanje od izvora mog besa, ma ništa... Vremenom sam shvatila da ništa nije vredno da bi se ja nervirala i gubila granice zbog raznih gluposti...

    Sada me izvuče iz koloseka samo nešto što je vezano za mene i moje najbliže... A onda prvo odbrojim, dobro promislim kako i šta raditi i ne dozvoljavam da po inerciji odreagujem jer obično bude suprotno od onog što sam želela...

  11. #26

    Odgovor: Pao mi je mrak na oči...

    I moj prag tolerancije je vrlo visok... Bio... Zapravo, trudila sam se da budem maksimalno fer, da ne obraćam pažnju na zajedljivce, ne odgovaram na ironiju i sarkazam, bezobrazluk pripisujem gluposti i nekulturi, a onda mi je pukao film jer se stvari time nisu rešavale nego taložile jedna na drugu... Bila sam džak za istresanje tuđih frustracija dok nisam počela da uzvraćam istom merom... A nekad i preko mere... Možda me ne ostavljaju na miru ali me bar više ne boli žaludac i ne uljuljkujem se u samoutešnu priču kako me to uopšte ne dotiče... Ne diram dok me ne diraju, a kad me očepe onda
    nije dotakla ništa što bi moglo da boli
    njene ruke su bele kao led
    njene misli su čiste, ona misli da voli,ona veruje, veruje

  12. #27

    Odgovor: Pao mi je mrak na oči...

    Trudim se iz sveg srca da odrzavam harmonijuM na svom facebooku kako bi ljudi mislili da sam finija nego shto jesam i onda izvesna osoba, pochne da me podbada, da se ponasha nepristojno i ostavlja kompromitujuce poruke o meni i nashem delikatnom odnosu..e onda ja....
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.

  13. #28

    Odgovor: Pao mi je mrak na oči...

    i ja imam isti problem....tacno znam kako Vam je,draga Isahara.....
    Ploviti se mora i bez broda ..

  14. #29

    Odgovor: Pao mi je mrak na oči...

    Još uvek nije ... a kad će, ne zna se

    Ko mi je kriv

  15. #30

    Odgovor: Pao mi je mrak na oči...

    Kod mene je sve kako vetar duva,nekada cutim,tolerisem i trpim puno,a nekada eksplodiram u sekundi.Sve zavisi od situacije i ko je u pitanju.Umem da se rasplacem,izadjem napolje,setam i izduvam se.Pucam kada je nepravda u pitanju i tada sto dalje od mene,jer tada bukvalno ne prezam ni od cega.Isto tako me izludi kada neko pocne da govori u mnozini.Kada se vec raspravljam i svadjam hocu da mi se imenuje svako!Kako poludim od tih fora,ili kao provokacija,sve nesto hoce da mi kazu i ne zavrse mi do kraja,strasno.Ono sto me takodje u sekundi iznervira je kada mi neko kaze ti si to mislila.O od toga bukvalno dobijem napad i besnim kada me neko ne gleda u oci.

Strana 2 od 3 PrvaPrva 123 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Mrak
    Autor Aiko u forumu Želje, čestitke i pozdravi
    Odgovora: 42
    Poslednja poruka: 16.11.2010, 12:39

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •