Rihanna
Prikaz rezultata 1 do 9 od ukupno 9

Tema: Rihanna

  1. #1

    Rihanna

    Teenage zvezda, sta reci o njoj, osim da pleni divnim glasom. Naravno bila je u Beogradskoj Areni. Lepotica sa Barbadosa, sa hitovima koji tesko ''padaju'' sa Americkih i Evropskih top-lista.

    Veci hitovi su ,,Umbrella'' , ''Please don't stop the music'' , ,,Pon de replay'' i carobna balada ,,Unfaithful''.



    Sve najbolje o mladjanoj Rihanni!
    Poruku je izmenio zrNce, 05.11.2009 u 11:12
    'Ajde Ana! Uz tebe smo!

  2. #2

    Odgovor: Rihanna

    Робин Ријана Фенти (Robyn Rihanna Fenty) је певачица са Барбадоса . Рођена је20 фебруара 1988. године у Сант Мајклу, али због посла живи у Сан Дијегу у САД. Прославила се 2005. године са хитом Pon de Replay.

    Ријана је рођена на Барбадосу, где је и провела своје детињство. Имена њених родитеља су Моника и Роналд Фенти, а има и млађу браћу Рореја и Рајада. Њен отац је био алкохоличар , и тиме је задавао пуно мука својој жени и деци. Ријана је у то време имала јаке главобоље, и претпостављало се да има тумор на мозгу. Ишла је на прегледе код разних доктора, али ниједан није могао да открије шта јој је. На крају се испоставило да њене главобоље потичу од стреса, изазваног сталним свађама Роналда и Монике. Њени родитељи су се развели 2000. године.

    У основној школи Carles F.Broome Memorial морала је да трпи сталне расистичке нападе другова. Наиме,њена мајка Моника је црнкиња а отац бео, па је Ријана имала пресветао тен за децу са Кариба. Сви су је одбацивали и није имала пријатеља. Тек када је дошла у средњу школу њен живот се променио. Ријана је завршила средњу техничку школу у Сент Мајклу и, како каже, одувек је била стидљива и повучена, и са две своје другарице је основала музички трио. Највише је волела да учи математику. Пробила је лед са 16 година, када је 2004. године победила на такмичењу за мис средње школе, где је певала песму Hero од Мараје Кери. Тада ју је чуо продуцент Еван Роџерс, познат по продукцији за Кристину Агилеру и Џесику Симпсон, док су тек биле у успону. Роџерс је у том тренутку био на Барбадосу на одмору, а онда је чуо Ријану. Одмах ју је позвао да сними деми-снимак, а онда је тај снимак послао свим већим продуцентским кућама. Одговор је стигао од продуцентске куће Def Jam Records, којом шефује познати репер Џеј Зи. Ријана одлази у Америку, где започиње рад на својој соло каријери. Као своје идоле, ова девојка истиче Бијонсе Ноулс и Алишу Киз
    Каријеру је започела у седамнаестој години, албумом Music of the Sun. Уследили су хитови Pon de replay, SOS и Unfaithful којима се пробила на светску музичку сцену и постала славна. Крајем прошле године изашао је њен најновији албум Good girl gone bad на коме су највећи успех имале песме "Rehab" Umbrella, Winning women(коју је отпевала заједно са Никол Шерцингер из групе Pussycat dolls) и Please don't stop the music.

    Дискографија


    • 2005: Music of the Sun
    • 2006: A girl like me
    • 2007: Good girl gone bad
    • 2008: Good girl gone bad:reloded
    • 2009: Rated R

    извор: Википедија


  3. #3

    Odgovor: Rihanna

    Take a bow ...Run this town sa Jay Z-jem i Kanye West-om...mnogoo like. ...i moja omiljena Rehab sa Justinom. (za pjesmu, ne za Justina)

    Volim mnogo da je slušam. Ono baš baš.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  4. #4

    Odgovor: Rihanna

    Zakon je majke mi...Ja inache stranu muziku slabo slusam al nju bas obozavam da slusam,ima tako specifican glas uf

  5. #5

    Odgovor: Rihanna

    Nije mi nesto. Ima par pjesama dobrih,ali ona sama po sebi mi nije nista posebno. Ima glas i to ali,ne znam.. Malo i pocinje da smara (kao i svi ostali njeni kolege)
    And even though you're fed up, you got to keep your head up.

  6. #6

    Odgovor: Rihanna

    veze ja nisam imala ko je ovo devoJche .... a onda sam skontala da shefica ne drzzi trening ako na sport club mixu nema ove pesme ....
    mis'im .... niJe loshO ..... ako trebash nekog kiknesh u glavu ....



  7. #7

    Odgovor: Rihanna

    čujem letos na radiju Te Amo, pojma nisam imala ko je, ali sam uhvatila sebe da kad god je puste ja odvrnem do daske
    svidŽa mi se njena izvedba te pesmice
    ...najvaniji znak je - znak pitanja.

  8. #8

    Odgovor: Rihanna

    Ima par pjesama koje volim, ali ova je
    YouTube - Rihanna - Unfaithful

    I'm floating on air..

  9. #9

    Odgovor: Rihanna

    U principu ne slusam je,a i ne volim je.
    Na radiu sam cula ovu novu pesmu Russian Roulette i mogu reci da mi se cak dopada,dosta se razlikuje od njenih ostalih.

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •