Dečije zezalice
Prikaz rezultata 1 do 7 od ukupno 7
  1. #1

    Dečije zezalice

    Bliži mi se rodjendanska žurka a nemam inspiracije za te zezalice.Vole oni to s'nogu a meni dojadilo da stalno pravim mini pice Ajd' da vidim šta vi spremate možda mi i padne nešto na pametno na pamet
    Još ako bi pao i neki recept...

  2. #2
    1. vochni razznjici



    ...pravili smo ih u restoranu za nekoliko koktela...lako, jednostavno i efektno.

    2. seckanje kalupom....



    recept nije potreban..... valjda....

    edit: evo linka

    za one kojima engleski jezik ne predstavlja problem:

    ne bi bilo zgoreg uzeti u obzir
    Poruku je izmenio Mish, 29.01.2008 u 22:21 Razlog: spojene uzastopne poruke
    & underpaid......

  3. #3

    Odgovor: Dečije zezalice

    Citat maski kaže: Pogledaj poruku
    1. vochni razznjici



    ...pravili smo ih u restoranu za nekoliko koktela...lako, jednostavno i efektno.
    Super su ražnjići, ja pravim i slane (kačkavalj, povrće, pršutice&co), samo ih zabodem u velike grejpfrute i načičkam da budu kao ježevi neki Kad sam se udavala čini mi se da je bio najtopliji dan u godini, pa su ti voćni bili specijalni hit nikom nije do drugog jela bilo

    A najčešće pravim one male sendviče, baget, puter ili majonez, šunka, barena jaja, krastavčići i rendan trapist, to svi vole
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  4. #4

    Odgovor: Dečije zezalice

    ...od testa za pizzu....

















    ... i slano i slatko ....
    & underpaid......

  5. #5

    Odgovor: Dečije zezalice



    Što ranije nepogledah ovo,divno je,zapamtiću ove slane zezalice,za sledeći dečiji rođendan.Od mene evo jedna slana tortica sa pečurkama,potrebno je slano testo i pečurke.
    naravno može se dodati još šta dečurlija voli.

    Uskoro ni o meni ni o tebi niko neće pričati niti znati,neki drugi ljudi živet će ovde...mi nećemo nikome nedostajati

  6. #6

    Odgovor: Dečije zezalice

    Jedne godine za deciji rodjendan sam pravila mini-hamburgere.
    Zezala sam se sa tim ceo dan.

    Testo kao za picu.Rastanjiti debljine prsta.Vaditi modlom krugove.Ali da nisu preveliki.Peci.Kad se ohladi svaki preseci na pola.
    Onda po jednu polovinu mazati kecapom,majonezom,pavlakom u zavisnosti ko sta voli.
    Umesto mesa staviti kulen ili sunkaricu ili pilece belo sitnije komade prethodno pecene na rostilju.
    Kao prilog moze kupus,zelena salata,kiseli krastavcici,mladi luk.opet u zavisnosti ko sta vise voli.

    Mogu biti od svih ovih nadeva i priloga pa svako od dece bira sta najvise voli.
    Poruku je izmenio lado, 09.04.2010 u 22:26
    Najveca vlast je vladati sobom.

  7. #7

    Odgovor: Dečije zezalice

    Ime: 12115463_10203739002434034_353327503896375047_n.jpg Pregleda: 4012 Veličina: 33.6 KB
    Пас ће те увек разумети

Slične teme

  1. Šaljivi tekstovi preuzeti sa neta i ostale zezalice...
    Autor swba u forumu Humor i zabava
    Odgovora: 272
    Poslednja poruka: 29.03.2017, 21:38

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •