Tomislav Nikolic - Strana 6
Strana 6 od 15 PrvaPrva ... 45678 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 76 do 90 od ukupno 216
  1. #76

    Odgovor: Tomislav Nikolic

    Opet se ustalasaše pristalice g.Tadića, ne navodim blogove i adrese, pogledajte BBC i Skaj, svakodnevne analize njihovih analitičara pokazuju prednost Nikolića, a što to ovde niko neprenosi neznam. Sem par navijača iz Evrope niko nereče da će pobeda Nikolića vratiti Srbiju u 90-e. A Tadić ovih dana zavole novokomponovanu narodnu, i sad peva "Izdali me prijatelji, izdao me brat", najgori je onaj refren: izgubio sve sam bitke pa sad vodim rat. E ovo zadnje mu nije trebalo, u pesmi kaže rat, a on dodao prljavi, i još na svoju štetu. I na kraju: "Nećemo vršiti nikakve analize i procene posle zatvaranja birališta, ako treba brojaćemo svaki glas (po dvaput), kao u Americi, dok nedobijemo.......(prave rezultate)!
    In vinas veritas

  2. #77

    Odgovor: Tomislav Nikolic

    A zasto bih verovao BBCu i SKYu?
    Zbog (tih istih) analiticara (francuskih) medija je Lepen (extremna desnica i vrli shesheljov drugar i pristalica) dospeo do drugog kruga na predproslim izborima za presednika francuske...
    Prognozirali su (skoro pa k'o kladionica) da ce se u drugom krugu pojaviti socijalista i (umereniji)desnicar.
    Rezultat u prvom krugu je (ne)izlazak na izbore.
    A posle drugog velika glavobolja.
    Jos uvek vucemo stigmate...
    Poruku je izmenio Gospodin Ne, 31.01.2008 u 16:11
    Qui vit content de rien possde toute chose.

  3. #78

    Odgovor: Tomislav Nikolic

    Citat morrib kaže: Pogledaj poruku
    Opet se ustalasaše pristalice g.Tadića, ne navodim blogove i adrese, pogledajte BBC i Skaj, svakodnevne analize njihovih analitičara pokazuju prednost Nikolića, a što to ovde niko neprenosi neznam. Sem par navijača iz Evrope niko nereče da će pobeda Nikolića vratiti Srbiju u 90-e. A Tadić ovih dana zavole novokomponovanu narodnu, i sad peva "Izdali me prijatelji, izdao me brat", najgori je onaj refren: izgubio sve sam bitke pa sad vodim rat. E ovo zadnje mu nije trebalo, u pesmi kaže rat, a on dodao prljavi, i još na svoju štetu. I na kraju: "Nećemo vršiti nikakve analize i procene posle zatvaranja birališta, ako treba brojaćemo svaki glas (po dvaput), kao u Americi, dok nedobijemo.......(prave rezultate)!
    ...ako mislis da je "prljavi rat" to sto se u spotovima prikazuje ono sto su radikali radili svih ovih godina...onda,ja sam za to da rat bude jos "prljaviji"...
    ...hell ain't a bad place to be......

  4. #79

    Odgovor: Tomislav Nikolic

    212 nevladinih organizacija u Srbiji su dale podršku g.Tadiću, ovo je Tomu dovelo na 10% prednosti. Uskoro će avioprevoznici imati mnogo putnika za Evropu i Ameriku, interesantno će biti zanimanje tih putnika, svi dojednog su upošljeni u Nevladinim organizacijama. Bežite pete u..a vas g....a, ja ću po starom dobrom običaju baciti kamen za njima, što znači dabogda se nikad nevratili!
    Ako građani ove zemlje nisu znali ko komanduje ovde, sada su imali priliku da saznaju!
    In vinas veritas

  5. #80

    Odgovor: Tomislav Nikolic

    Citat morrib kaže: Pogledaj poruku
    212 nevladinih organizacija u Srbiji su dale podršku g.Tadiću, ovo je Tomu dovelo na 10% prednosti. Uskoro će avioprevoznici imati mnogo putnika za Evropu i Ameriku, interesantno će biti zanimanje tih putnika, svi dojednog su upošljeni u Nevladinim organizacijama. Bežite pete u..a vas g....a, ja ću po starom dobrom običaju baciti kamen za njima, što znači dabogda se nikad nevratili!
    Ako građani ove zemlje nisu znali ko komanduje ovde, sada su imali priliku da saznaju!
    ...znam vec...sve sami izdajnici srpskog naroda...ali su zato prave "patriote" dale podrsku Tomi...
    ...nego...sto je skinuo Seseljev bedz,a?
    ...hell ain't a bad place to be......

  6. #81

    Odgovor: Tomislav Nikolic

    Citat morrib kaže: Pogledaj poruku
    Sem par navijača iz Evrope niko nereče da će pobeda Nikolića vratiti Srbiju u 90-e.
    Izgleda da je za nas samo rat i sankcije pravi reper za povratak u 90-e. Ama covece, svaki izgubljeni dan, svaka neodgovorna i slepa "igra" sa ovim napacenim drustvom u buducnosti kosta neprocenjivo. Imamo najstarije drustvo u Evropi, sa ovakvom politikom nestacemo.

    Citat morrib kaže: Pogledaj poruku
    212 nevladinih organizacija u Srbiji su dale podršku g.Tadiću, ovo je Tomu dovelo na 10% prednosti. Uskoro će avioprevoznici imati mnogo putnika za Evropu i Ameriku, interesantno će biti zanimanje tih putnika, svi dojednog su upošljeni u Nevladinim organizacijama. Bežite pete u..a vas g....a, ja ću po starom dobrom običaju baciti kamen za njima, što znači dabogda se nikad nevratili!
    Ako građani ove zemlje nisu znali ko komanduje ovde, sada su imali priliku da saznaju!
    Stvarno, ja ovako zamisljam drzavu Srbekistan u zavrsnoj fazi. "Ovaj zivot je dobar meni i mom magarcu, imamo nasu kucicu, nasu skelu i naseg seoskog kneza."
    Back in red!

  7. #82

    Odgovor: Tomislav Nikolic

    Citat love hunter kaže: Pogledaj poruku
    Mislim, falio je covek.
    Vodi ga kuci dete ako ti fali, ionako ne mogu da ga gledam vise
    Ko ne voli karanfile, taj ne treba ni da ivi!

  8. #83

    Odgovor: Tomislav Nikolic

    Citat morrib kaže: Pogledaj poruku
    212 nevladinih organizacija u Srbiji su dale podršku g.Tadiću, ovo je Tomu dovelo na 10% prednosti. Uskoro će avioprevoznici imati mnogo putnika za Evropu i Ameriku, interesantno će biti zanimanje tih putnika, svi dojednog su upošljeni u Nevladinim organizacijama. Bežite pete u..a vas g....a, ja ću po starom dobrom običaju baciti kamen za njima, što znači dabogda se nikad nevratili!
    Ako građani ove zemlje nisu znali ko komanduje ovde, sada su imali priliku da saznaju!
    ala ga ti sad precera brate dragi ...
    prvo nam tamo nedas da diskutuemo o drogama i homosima... sad izgonis neistomisljenike iz zemlje, mojne moribbe ovoliko gnjeva Bogu nikako nije ugodno... jok vala... nego jel ono neko spomenuo 90te... slican scenario rekao bih...

    No da se vatim na temu
    Nemam pravo glasa u zemlji Srbiji ali da imam Tomi nebi otisao sigurno. Covjek se je toliko specijalizirao u kritikovanju, da ne kazem pljuvanju, svega i svacega sto ima iole veze sa drzavnim vrhom pa bi mi prosto bilo zao odreci se takvoh humora. No nekada davno, mozda ne bas ni davno, uhvatim gospodina Nikolica kako drzi govor. Uglavnom pricao je cika Toma pricu o tepihu iz bajke, od svile i kadife, protkanom sa sve zlatnim nitima, milina za slusati. E onda kaze cika Toma zamislite jednu rupu u tom tepihu. Taj tepih vam je EU i Evropa u sustini veli cika Toma a Srbija ce biti rupa u tom tepihu . A masa u trans, jebote bicemo nekome rupa. Kakvu li su samo rupu zamislili zivo me zanima. Ja ne znam kako kod drugih ljudi nastaju rupe u tepihu. Kod nas u kuci bilo je par primjera. Jedna je posljedica cigare, da ne kazem bila je sprzena, a par drugih pojela vlaga, da ne kazem odagnjile. E pa gospodine Tomo ako vam je do rupa slobodno jednu napravite sebi u glavi ja bih ipak da se uklopim u taj evropski tepih.
    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.

  9. #84

    Odgovor: Tomislav Nikolic

    Citat swba kaže: Pogledaj poruku
    ala ga ti sad precera brate dragi ...
    prvo nam tamo nedas da diskutuemo o drogama i homosima... sad izgonis neistomisljenike iz zemlje, mojne moribbe ovoliko gnjeva Bogu nikako nije ugodno... jok vala... nego jel ono neko spomenuo 90te... slican scenario rekao bih...

    No da se vatim na temu
    Nemam pravo glasa u zemlji Srbiji ali da imam Tomi nebi otisao sigurno. Covjek se je toliko specijalizirao u kritikovanju, da ne kazem pljuvanju, svega i svacega sto ima iole veze sa drzavnim vrhom pa bi mi prosto bilo zao odreci se takvoh humora. No nekada davno, mozda ne bas ni davno, uhvatim gospodina Nikolica kako drzi govor. Uglavnom pricao je cika Toma pricu o tepihu iz bajke, od svile i kadife, protkanom sa sve zlatnim nitima, milina za slusati. E onda kaze cika Toma zamislite jednu rupu u tom tepihu. Taj tepih vam je EU i Evropa u sustini veli cika Toma a Srbija ce biti rupa u tom tepihu . A masa u trans, jebote bicemo nekome rupa. Kakvu li su samo rupu zamislili zivo me zanima. Ja ne znam kako kod drugih ljudi nastaju rupe u tepihu. Kod nas u kuci bilo je par primjera. Jedna je posljedica cigare, da ne kazem bila je sprzena, a par drugih pojela vlaga, da ne kazem odagnjile. E pa gospodine Tomo ako vam je do rupa slobodno jednu napravite sebi u glavi ja bih ipak da se uklopim u taj evropski tepih.
    Nemoj tako...cika Morrib je najtolerantniji i najargumentovaniji sagovornik na ovim virtualnim prostorima ...ne mrzi nikoga...postuje svakog...samo mu se, eto, ponekad omakne neka rechca iz koje mozemo da vidimo sta covek u stvari misli...bas kao i cika Tompsonu...

  10. #85

    Odgovor: Tomislav Nikolic

    Citat love hunter kaže: Pogledaj poruku
    Nemoj tako...cika Morrib je najtolerantniji i najargumentovaniji sagovornik na ovim virtualnim prostorima ...ne mrzi nikoga...postuje svakog...samo mu se, eto, ponekad omakne neka rechca iz koje mozemo da vidimo sta covek u stvari misli...bas kao i cika Tompsonu...
    Dolaze radikali na vlast, sad blagoglagoljivost vishe nije prioritet Zzivela sloboda kamenovanja!

  11. #86

    Odgovor: Tomislav Nikolic

    Citat HLEBmaster kaže: Pogledaj poruku
    Dolaze radikali na vlast, sad blagoglagoljivost vishe nije prioritet Zzivela sloboda kamenovanja!
    ...kamenovanje je iz raja izaslo (al' onog pravovernickog)...


    ...chek' samo da se ovo sutra zavrsi, a posle - svi na bedzOve, svi na kamenje, svi na oWuzje...treba umiriti Wulju...

  12. #87

    Odgovor: Tomislav Nikolic

    Mene bi bilo sramota da sa srednjom skolom konkurisem za mesto direktora bilo koje firme, a kamoli da se kandidujem za predsednika jedne drzave, ma kolika ona bila...

  13. #88

    Odgovor: Tomislav Nikolic

    Lično mislim da mi i nemamo kvalitetnog kandidata za koje g bi svi bez dvoumljenja rekli e to je čovek koji će nam doneti prosperitet i blagostanje...Na takvo nešto danas nažalost utiče mnogo različitih faktora koji su nam svima poznati....Naravno da nismo u mogućnosti da bez pritisaka iz sveta demokratski i slobodno glasamo da neko od naših svetskih saživotnika nam ne apeluje na njima bliskog kandidata...Veoma je žalosna činjenica da ministar Dinkić pred sam drugi krug preti narodu da ukoliko izbor bude Tomo Nikolić da od pisanih akcija koje bi trebalo da donesu toliko željeno hiljadarče evra napaćenom narodu-neće biti ništa!

    Pa sve da je ovo i tačno i da zaista postoji nada da narod ikada dođe do tog novca nije fer ni ljudski da se to iznosi kao potpuna ucena na izborima.Naš narod ume da baš kad aje najviše pritisnut pokaže zube i glasa protiv pritisaka i ucena...Ovde su danas ucenjivači na strani Borisa Tadića i ako ništa drugo ovaj put glasam za Nikolića sa porukom da mi guza nije zinula za hiljadu evra i da pitanje kao što je ovo danas tj izbor predesdnika države ne sme da se svodi na pretnje ucene i maltene podmićivanje akcijama!

    Te akcije nisu vlasništo sadašnje vlasti niti je to njihova dedovina,to je ejdnostavno naše i to nam ne donose ni Tomo ni Tadić.

    Drugo,itekako mislim da su tadićeve priče i nejgovih saboraca da će nas Tomo vartiti u devedesete prazne priče od kojih ne odustaju jer u stvari ništa pametnije i nemaju da kažu.Pogledajmo iskreno situaciju u kojoj se živi,kada su te nesretne penzije dakako redovnije,ali su i krediti mnog veći.Nema Srbina koji nije zaglibljen u dugove...Od tranzicije skoro nema ništa,i tako da su priče protiv Tome bajke za malu decu...
    Uostalom dajmo čoveku priliku pa neka se iskaže koliko vredi ili ćemo ga u suprotnom brže smenuti nego što je i došao na vlast.Tomo nek ti je sretno,pobedi ucene i podmićivanja,stani na put prljavim igrama!

    Nemojte mi zameriti na greškama ukoliko ih ima jer veoma brzo kucam.

  14. #89

    Odgovor: Tomislav Nikolic

    Par malih primedbi.

    Citat maligrom kaže: Pogledaj poruku
    Drugo,itekako mislim da su tadićeve priče i nejgovih saboraca da će nas Tomo vartiti u devedesete prazne priče od kojih ne odustaju jer u stvari ništa pametnije i nemaju da kažu.
    Kampanja. Ne znam da li se iko secha shta je bilo pre dve nedelje (znajuchi nas, chisto sumnjam). Najmirnija i najkorektnija kampanja u "historiji". Ono shto se sada deshava jeste posledica stranachko marketinshkuh kalkulacija.

    Pogledajmo iskreno situaciju u kojoj se živi,kada su te nesretne penzije dakako redovnije,ali su i krediti mnog veći.Nema Srbina koji nije zaglibljen u dugove...Od tranzicije skoro nema ništa,i tako da su priče protiv Tome bajke za malu decu...
    Ovo sa kreditima mi nije jasno. Kakvi su to krediti vechi i od chega? Niko nikoga ovde ne tera da uzima kredit i da se zaduzuje. Svuda u svetu je to potpuno normalno.
    Shta mislish pod time da od tranzicije nema nishta? Koji su to konkretno pokazatelji da se nishta tim povodom nedeshava?

    Ako je kljuchni argument da su firme prodate jeftino, onda sledi pitanje - a shta da nisu prodate? Gde bi tada bila tranzicija? Chime bi plachao nerantabilne firme i radnike koji nemaju shta da rade? Ako je sledechi argument da su prodate i dobre firme - cementare ... Prodato je hiljade firmi - Koliko mi cemetnara zapravo imamo?

    Sigurno da ima greshaka, ali to se deshava. Upravo se lopovi, monopolisti, shpekulanti, utajivachi poreza, crnosivoberzijanci i ostali najvishe plashe sredjivanja stanja u ekonomiji koje zahteva Evropa.
    Kome bi znachi najvishe odgovaralo kochenje stremljenja Evropskoj zajednici? Shta je alternativa? Rusija? A ovamo pricha o tome kako su Rusi i ruska mafija pokupovali svaki pedalj Crne Gore...

    Uostalom dajmo čoveku priliku pa neka se iskaže koliko vredi ili ćemo ga u suprotnom brže smenuti nego što je i došao na vlast.Tomo nek ti je sretno,pobedi ucene i podmićivanja,stani na put prljavim igrama!

    Nemojte mi zameriti na greškama ukoliko ih ima jer veoma brzo kucam.
    Naravno da chemo se potruditi da ga smenimo josh danas. A ako dodje na vlast to nam je shto nam je, morachemo da zzivimo jedno vreme sa tim eksperimentom. Josh jednim u pre 7 godina prekinutom nizu.

  15. #90

    Odgovor: Tomislav Nikolic

    Jutros mi stiže sms iz radikalskog legla gde izmedju ostalog stoji.."u ime boga" ( što znači da oni ne religiozni ne treba da glasaju ili žive) i "da se vratimo u doba Nemanjića" ..
    Prokomentarisala bih ali ostajem nema. I šokirana.
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.

Strana 6 od 15 PrvaPrva ... 45678 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Tomislav Nikolić podneo ostavku
    Autor Necromancer u forumu Spomenar
    Odgovora: 33
    Poslednja poruka: 18.06.2007, 21:37
  2. Tomislav Nikolić novi predsednik parlamenta
    Autor Necromancer u forumu Spomenar
    Odgovora: 50
    Poslednja poruka: 14.05.2007, 00:19

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •