Tomislav Nikolic - Strana 10
Strana 10 od 15 PrvaPrva ... 89101112 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 136 do 150 od ukupno 216
  1. #136

    Odgovor: Tomislav Nikolic

    Citat **princess** kaže: Pogledaj poruku
    niko tebi ne brani da iznosish svoje mishljenje... samo... ne mozesh tvrditi da je ovo ozbiljno. ovo je najtipichniji primer neozbiljnosti. strane zavere. svi su se urotili protiv nas srba... ma da, svet stvarno nema pametnijeg posla nego da smishlja kako da srbiju pretvori u "БЕСТРАГИЈУ".... :cesces:
    Ево иди на ову адресу, прочитај, размисли, па да коментаришемо на тој теми.
    http://www.vojvodinacafe.com/forum/p...tml#post229940



    Citat love hunter kaže: Pogledaj poruku
    Hocu da cestitam drugu Nikolicu sto je uspeo da za kratko vreme nauci tekst koji mu je ona americka marketingska agencija pripremila za slucaj da pukne. Zvucao je tako divno, smireno, kao da mu je pao kamen sa srca. Jer, zaboga, sta bi bilo da je kojim slucajem pobedio? Ovako, opet u lagodan zivot vecite opozicije...blago njemu.
    Ево одбацићу сарказам и злурадост у поруци па ти додајем нешто за читање под условом да те интересује. Претпостављам да да јер зашто би онда писао овде.

    Али, није исто ако изборе добијете обећавајући брзи европски стандард или ако победите на застрашивању уз помоћ деведесетих. У другом случају победа има и другачије последице. Главна је та да се елита у Србији још једном утврђује у владавини страхом. И по томе смо се, доиста, вратили у деведесете. Милошевић је, сетимо се, код Срба преко Дрине распаљивао (иначе, историјски реално засновани) страх од ,,усташког ножа”. Са таквим страхом у костима, његова политика више није имала алтернативе. Оно мало трезвених упозорења да ствари нису баш тако једноставне угушила је оркестрирана пропаганда. Неки се данас стиде што су били део те пропаганде.


    извод иѕ текста Слободана Антонића -Уз помоћ страха-
    Исто се дешава и сада. Елита се удружила у призивању траума из деведесетих, које сви носимо. Елита зна да се деведесете не могу вратити. Елита зна да нема говора о 4. фебруару као дану када ће Београдска берза објавити слом, Народна банка нови курс евра, а УН нову резолуцију о санкцијама. Али, она наставља да лаже свој народ као што се лаже дете. Тиме она наставља да држи сопствени народ у малолетству, појачавајући његове страхове, потхрањујући његово незнање, снажећи његове предрасуде. Оно мало трезвених упозорења да ствари ипак нису тако једноставне заглушује се громогласном пропагандом. И опет ће, сутра, неке бити срамота што су у томе учествовали

    http://www.srpskapolitika.com/
    Poruku je izmenio NIKNIK, 05.02.2008 u 10:44

  2. #137

    Odgovor: Tomislav Nikolic

    Citat NIKNIK kaže: Pogledaj poruku
    Ево иди на ову адресу, прочитај, размисли, па да коментаришемо на тој теми.


    http://www.vojvodinacafe.com/forum/p...tml#post229940
    ...zar zaista misliš da sa detetom možeš da komentarišeš ove teme?...

    ...očekivah više priznajem...

  3. #138

    Odgovor: Tomislav Nikolic

    Citat lav71 kaže: Pogledaj poruku
    ...zar zaista misliš da sa detetom možeš da komentarišeš ove teme?...

    ...očekivah više priznajem...

    То дете је написало да има 19 год. Ма које дете. Нека прочита, па ако Бог да шјетиће се !

    Са 19 год сам лежао у Истри и чекао америчку 6 флоту, када је било срање са Италијом.

  4. #139

    Odgovor: Tomislav Nikolic

    Citat NIKNIK kaže: Pogledaj poruku
    То дете је написало да има 19 год. Ма које дете. Нека прочита, па ако Бог да шјетиће се !
    ...o tih 19 ti i govorim... ...zar misliš da je moguće da shvati neke stvari?...

    Citat NIKNIK kaže: Pogledaj poruku

    Са 19 год сам лежао у Истри и чекао америчку 6 флоту, када је било срање са Италијом.

    ...što ne znači da si bio zreo...

  5. #140

    Odgovor: Tomislav Nikolic

    Citat NIKNIK kaže: Pogledaj poruku
    Пажљиво сам прочитао Ваш текст и видим да нигде у примедбама нисте изнели ни један аргомент против, већ само Ваше мишљење, сто је сасвим у реду и на шта имате сва права. Моје мишљење је да се овај чланак презентује форумашима па ко жели ставиће свој коментар. Но Ви мени ускрћујете право да то урадим, дапаче тврдите да сам неозбиљан.
    Да ли сте Ви озбиљни? или су Вам бесови ушли у главу, па ућуткавате свакога ко размишља другачије од Вас ?
    Ako moje misljenje o neozbiljnosti Vaseg teksta sprecava Vas da iznosite Vasa daljnja razmisljanja preuzeta iz kako sam naveo "udbaskih radionica za zaludjivanje drustva" onda mi je jako zao. Procitajte moje ostale postove i videcete da se i tamo salim samo "argumentovano".

    Citat NIKNIK kaže: Pogledaj poruku
    Али, није исто ако изборе добијете обећавајући брзи европски стандард или ако победите на застрашивању уз помоћ деведесетих. У другом случају победа има и другачије последице. Главна је та да се елита у Србији још једном утврђује у владавини страхом.
    Pa zar nije dovoljno zaustaviti ili ukociti ovu nasu napacenu tranziciju i njome ugroziti buducnost inace najstarijeg drustva ( mislim da sam cuo da je prosek oko 45 godina) u Evropi?

    И по томе смо се, доиста, вратили у деведесете. Милошевић је, сетимо се, код Срба преко Дрине распаљивао (иначе, историјски реално засновани) страх од ,,усташког ножа. Са таквим страхом у костима, његова политика више није имала алтернативе.
    Nemoguce je porediti Milosevicev sukob sa svetom zarad ocuvanja vlasti i upozorenje danasnjeg dela vlasti da svaka igra sa evropskim integracijama dovodi do kolapsa drustva. Ziveo sam u Hrvatskoj do 91. godine i ne bi napustio kucu zbog nezavisnosti drzave ali me je naterao rat za koji glavnog krivca smatram Slobu koji nije shvatio da berlinski zid vise ne postoji.


    извод иѕ текста Слободана Антонића -Уз помоћ страха-
    Исто се дешава и сада. Елита се удружила у призивању траума из деведесетих, које сви носимо. Елита зна да се деведесете не могу вратити. Елита зна да нема говора о 4. фебруару као дану када ће Београдска берза објавити слом, Народна банка нови курс евра, а УН нову резолуцију о санкцијама. Али, она наставља да лаже свој народ као што се лаже дете. Тиме она наставља да држи сопствени народ у малолетству, појачавајући његове страхове, потхрањујући његово незнање, снажећи његове предрасуде. Оно мало трезвених упозорења да ствари ипак нису тако једноставне заглушује се громогласном пропагандом. И опет ће, сутра, неке бити срамота што су у томе учествовали
    Znaci mesanje baba i zaba stvarno nema smisla.
    I za ovog novinara smatram da je iz iste radionice.
    Pa normalno da niko pametan nece blokirati, u slucaju pobede Nikolica, 4. februara ali da ce to polako poceti da usporava i zaustavlja evropski put drustva, to svakako. Ja prvi nebi hteo da investiram u drzavi gde je predsednik covek koji je saradnik Milosevica i Seselja. Hocu da kupim kucu na kredit i cekao sam da vidim ko ce pobediti na izborima. Na ionako velike kamate koje su trenutno nisam sebi mogao da dozvolim taj luksuz da budu jos vece ili ne daj Boze, da ne mogu da ga vratim zbog male plate.
    Opet ponavljam, cist srbekistanski nacin razmisljanja.
    Poruku je izmenio BaneK, 05.02.2008 u 21:46 Razlog: kod
    Back in red!

  6. #141

    Odgovor: Tomislav Nikolic

    Citat maleni kaže: Pogledaj poruku

    Nemoguce je porediti Milosevicev sukob sa svetom zarad ocuvanja vlasti i upozorenje danasnjeg dela vlasti da svaka igra sa evropskim integracijama dovodi do kolapsa drustva. Ziveo sam u Hrvatskoj do 91. godine i ne bi napustio kucu zbog nezavisnosti drzave ali me je naterao rat za koji glavnog krivca smatram Slobu koji nije shvatio da berlinski zid vise ne postoji.




    :


    ...a njofra nikako nije kriv..el da.....sa sve martićem i babićem i njihovim društvom.....e pa ajse ti mili lepo vrati tamo...što bi ti trošio zube i prstiće i nama nepismenima objašnjavao šta je evropa i evropski principi......


    ...usput....isto onako kako nam uvaljuju sporazum o ko zna čemu a šalju misiju na kosovo.....tako su i u rambujeu nudili mirno rešenje krize.....


    ....da je pokojni car cvećka...nije....


    ...cenim da će njegova jedina istorijska zasluga biti kupovina vremena....kupio je devedesete i vreme popljuljanog balansa snaga u svetu....evo sad i demokratama i radikalima nek ispravljaju propuste...ako ništa drugo bar postoji rusija....kažem bar postoji...ne uzdam se ja u tu pušku mnogo....

    ....da li je to vreme mogao kupiti jeftinije...e tu će se koplja lomiti....


    .....elem...lako je danas demokratama pričati...mi smo za potpisati.....iza njih je svežih dva miliona glasova.....a preko puta njih ...radikali sa stavom....nećemo potpisati.....sa isto tako svežih dva miliona glasova....

    ...pa nek belosvetski moćnici lupaju glavu....


    ...koje u carevo vreme bio preko puta cara....ovi što međuse nemogu da se dogovore oko podele feuda....što sami sa sobom nisu načisto dal su vlast il opozicija....i to posle 15 godina intezivnog učenja....


    ...a u svetu si imao samo stejt.....niš evropa niš rusija niš kina niš indija......


    ...ybg...caru bio taki horoskop...treba odgovoriti izazovu vremena....kako je on odgovarao izazovu ceniće mudre glavi nakon protoka vremena...


    ...nikako usijane glave poput tvoje....


    ...i mojne me prozivaš da ti objašnjavam što te nazvah usijanom glavom...


    ...reći ću ti samo ne vređam......


    ...jer budali reći da je budala nije uvreda već dijagnoza....


    ....elem....obraćajući se tebi na ovakav način...obraćam se svima koji misle kao ti....jer si svojim postovima ovde zaslužio da te smatram reprezentativnim uzorkom.....

    ...tomo brate....vrbuj borisa za koaliciju....

  7. #142

    Odgovor: Tomislav Nikolic

    Citat Ca blues kaže: Pogledaj poruku
    ...a njofra nikako nije kriv..el da.....sa sve martićem i babićem i njihovim društvom.....e pa ajse ti mili lepo vrati tamo...što bi ti trošio zube i prstiće i nama nepismenima objašnjavao šta je evropa i evropski principi......
    Pa te Martice i Babice je Sloba napravio. Bio sam suvise mali i van tih tvorevina da bi u tome ucestvovao.
    I zbog takvih kao sto si ti pokusava da mi se nametne da ne pripadam ni tamo ni ovde ali fala bogu i tamo i ovde imam prijatelje, prijatelje koji razumeju prednosti evrope i evropskih principa.

    ...usput....isto onako kako nam uvaljuju sporazum o ko zna čemu a šalju misiju na kosovo.....tako su i u rambujeu nudili mirno rešenje krize.....
    Pa moraju da nam namecu kada nismo u stanju da sami resavamo svoje probleme.



    ....da je pokojni car cvećka...nije....


    ...cenim da će njegova jedina istorijska zasluga biti kupovina vremena....kupio je devedesete i vreme popljuljanog balansa snaga u svetu....evo sad i demokratama i radikalima nek ispravljaju propuste...ako ništa drugo bar postoji rusija....kažem bar postoji...ne uzdam se ja u tu pušku mnogo....

    ....da li je to vreme mogao kupiti jeftinije...e tu će se koplja lomiti....
    E moj prijatelju, nije on kupio vec prodao vreme zarad nesposobnosti da normalno vlada.
    A za Rusiju...

    .....elem...lako je danas demokratama pričati...mi smo za potpisati.....iza njih je svežih dva miliona glasova.....a preko puta njih ...radikali sa stavom....nećemo potpisati.....sa isto tako svežih dva miliona glasova....

    ...pa nek belosvetski moćnici lupaju glavu....
    Ti stvarno mislis da radikali imaju 2 000 000 glasova zahvaljujuci sebi?


    ...ybg...caru bio taki horoskop...treba odgovoriti izazovu vremena....kako je on odgovarao izazovu ceniće mudre glavi nakon protoka vremena...
    Mudre glave ce reci: Kakva budala, kockati se sa drustvom i unistiti sve sta cini drustvo. Stvarno budala.


    ...reći ću ti samo ne vređam......


    ...jer budali reći da je budala nije uvreda već dijagnoza....


    ....elem....obraćajući se tebi na ovakav način...obraćam se svima koji misle kao ti....jer si svojim postovima ovde zaslužio da te smatram reprezentativnim uzorkom.....
    Hvala ti na obracanju, sada mi je sve jasno.
    Poruku je izmenio BaneK, 05.02.2008 u 22:48 Razlog: kod
    Back in red!

  8. #143

    Odgovor: Tomislav Nikolic

    Citat maleni kaže: Pogledaj poruku
    Bio sam suvise mali i van tih tvorevina da bi u tome ucestvovao. I


    ......e to je već jasniji momenat....bio si mali da bi shvatio trenutak....


    .....kasnije...tj sada....nemaš objektivne izvore za shvatanje istoga....


    ...i zato je tvoj sud bez ikakve vrednosti....

    ....a obzirom da si sada u nekim dvadesetim, eventualno na granici tridesetih.....imaš ful kapacitet usijane glave....


    ...sud bez vrednosti bi te mogao svrstati u piljarske političare.....ali usijana glava te vadi....spadaš samo u teško ostvarive revolucionare....na nekom širem društvenom planu...u lični život ne zalazim....

    .....etooo.....

  9. #144

    Odgovor: Tomislav Nikolic

    Citat Ca blues kaže: Pogledaj poruku
    ......e to je već jasniji momenat....bio si mali da bi shvatio trenutak....


    .....kasnije...tj sada....nemaš objektivne izvore za shvatanje istoga....


    ...i zato je tvoj sud bez ikakve vrednosti....

    ....a obzirom da si sada u nekim dvadesetim, eventualno na granici tridesetih.....imaš ful kapacitet usijane glave....
    Prevario si se prijatelju u proceni, imam godina koliko i ti tako da sam "objektivni izvori za shvatanje trenutka" trazio u istim godinama.

    ...sud bez vrednosti bi te mogao svrstati u piljarske političare.....ali usijana glava te vadi....spadaš samo u teško ostvarive revolucionare....na nekom širem društvenom planu...u lični život ne zalazim....

    .....etooo.....
    Ne znam kakav je tvoj sud ali kroz tvoje postove prepoznajem "visokoletaca".
    A ako je usijana glava ili revolucionar sa tesko ostvarivim ciljevima covek koji kritikuje upropastavanje institucija i ekonomije jedne nacije od strane neodgovorne, primitivne i ludacke politike onda mislim da si se navukao na zesce...
    Back in red!

  10. #145

    Odgovor: Tomislav Nikolic

    Citat maleni kaže: Pogledaj poruku
    Pa te Martice i Babice je Sloba napravio. Bio sam suvise mali i van tih tvorevina da bi u tome ucestvovao.
    I zbog takvih kao sto si ti pokusava da mi se nametne da ne pripadam ni tamo ni ovde ali fala bogu i tamo i ovde imam prijatelje, prijatelje koji razumeju prednosti evrope i evropskih principa.

    Citat maleni kaže: Pogledaj poruku
    Prevario si se prijatelju u proceni, imam godina koliko i ti tako da sam "objektivni izvori za shvatanje trenutka" trazio u istim godinama.


    ...koliko mene matematika služi......imao si 19,20 godina tada.. ...sporo se razvijaš?...ili sam u krivu?...

  11. #146

    Odgovor: Tomislav Nikolic

    Ej, ljudi, iz dobro obavestenih izvora sam nacuo da treceg kruga izbora nece biti!
    Pojela maca!
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  12. #147

    Odgovor: Tomislav Nikolic

    Citat biterlemon kaže: Pogledaj poruku
    Ej, ljudi, iz dobro obavestenih izvora sam nacuo da treceg kruga izbora nece biti!
    Pojela maca!
    ...ne sekiram se ja mnogo...sad će prvi krug ponovo, samo u drugom formatu...


    ...imaćemo o čemu da pišemo ovde...

  13. #148

    Odgovor: Tomislav Nikolic

    Citat maleni kaže: Pogledaj poruku
    A ako je usijana glava ili revolucionar sa tesko ostvarivim ciljevima covek koji kritikuje upropastavanje institucija i ekonomije jedne nacije od


    .....čisto da ne budneš neinformisan....

    ....skupština je bila delegatskoga tipa....vlada je bilo izvršno veće....ministarstva - sekretarijati......sa sasvim drugačije definisanim prerogativima vlasti, moći i načina upravljanja.....


    ...elem....ta careva vlast se može optužiti samo za nesposobnost stvaranja institucija sa današnjim prerogativima vlasti....


    ...današnji vlastodršci u to vreme su se rugali društvenoj svojini u fazonu...svačije ničije....ne sećam sa da je iko od njih tada razmišljao, bar ne javno....o tranziciji društvene svojine u akcionarska društva....svi oni su se tada mlatili monarhističkim, nacionalističkim i sličnim idejama....


    ...ni zapadni ekonomisti u tom trenutku nisi videli neki izlaz iz tog sistema svojinskih odnosa....tek negde posle transformacijie velikih državnih sistema u češkoj 93 godine se došlo do zaključka da je to socijalno pravedan način tanzicije svojinskih odnosa....


    ....kritika je kritika, a blaćenja je blaćenje....

  14. #149

    Odgovor: Tomislav Nikolic

    Citat Ca blues kaže: Pogledaj poruku
    .....čisto da ne budneš neinformisan....

    ....skupština je bila delegatskoga tipa....vlada je bilo izvršno veće....ministarstva - sekretarijati......sa sasvim drugačije definisanim prerogativima vlasti, moći i načina upravljanja.....


    ...elem....ta careva vlast se može optužiti samo za nesposobnost stvaranja institucija sa današnjim prerogativima vlasti....


    ...današnji vlastodršci u to vreme su se rugali društvenoj svojini u fazonu...svačije ničije....ne sećam sa da je iko od njih tada razmišljao, bar ne javno....o tranziciji društvene svojine u akcionarska društva....svi oni su se tada mlatili monarhističkim, nacionalističkim i sličnim idejama....


    ...ni zapadni ekonomisti u tom trenutku nisi videli neki izlaz iz tog sistema svojinskih odnosa....tek negde posle transformacijie velikih državnih sistema u češkoj 93 godine se došlo do zaključka da je to socijalno pravedan način tanzicije svojinskih odnosa....


    ....kritika je kritika, a blaćenja je blaćenje....
    Ma moze biti vlast postavljena na bilo koji nacin ali da je vrh ove zemlje 90-ih upropastavao ovo drustvo kroz lupetanje i demagogiju, upropastavao je.
    Cisto pitanje sposobnosti i usmeravanja u skladu sa svetskim tokovima. Da se vratim na temu, Toma je jedan od nosilaca podrske takvoj politici a idealan partner mu je Kostunica. Kad je bal, neka je bal. Je'l tonemo, ma neka tonemo. Cista nesposobnost.
    Back in red!

  15. #150

    Odgovor: Tomislav Nikolic

    Citat maleni kaže: Pogledaj poruku
    vrh ove zemlje 90-ih upropastavao ovo drustvo kroz lupetanje i demagogiju, upropastavao je.
    .

    .....c....


    ...šo ti ne upropastiš mene.....onako lupetaško demagoški......a?????......

Strana 10 od 15 PrvaPrva ... 89101112 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Tomislav Nikolić podneo ostavku
    Autor Necromancer u forumu Spomenar
    Odgovora: 33
    Poslednja poruka: 18.06.2007, 20:37
  2. Tomislav Nikolić novi predsednik parlamenta
    Autor Necromancer u forumu Spomenar
    Odgovora: 50
    Poslednja poruka: 13.05.2007, 23:19

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •