Tomislav Nikolic - Strana 14
Strana 14 od 15 PrvaPrva ... 412131415 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 196 do 210 od ukupno 216
  1. #196

    Odgovor: Tomislav Nikolic

    Odmah da kazem da nism cak ni simpatizer Radikalne stranke,naprotiv.Pored dosadasnjih razloga,pojavio se jos jedan.Toliko veliki da,i kad nista ne bi
    moglo da im se zameri,ovaj je dovoljan da pokaze ko su i kakvi su to neljudi.
    Elem,Tomislav Nikolic je toj stranci toliko digao rejting u narodu da je na svim izborima na kojima je on predvodio stranku dobio toliko glasova,da je V.Seselj na vrhuncu svoje slave i moci,o tim brojkama mogao samo da sanja.I,sta se desava?? Seselj prdi u zatvoru,Nikolic mu vodi stranku neuporedivo bolje nego sto bi i sam ludi Seselj,dize joj rejting iz dana u dan,da bi ga preko noci stranacke kolege proglasile izdajnikom i ispljuvali tako strasno da je npr. danas
    morao da napusti sednicu.
    Valjda je konacno i najvecim slepcima jasno ko su i kakvi su radikali.Kome
    i dalje nije jasno,neka mu je Bog u pomoc.
    Ako vam je dobro ... onda nista!

  2. #197

    Odgovor: Tomislav Nikolic

    Ja imam samo jedno pitanje šta je sa Acom Vučićem? Meni se čini da bi on i tamo i vamo. To jest da bi najrađe sedeo na dve stolice ako može.
    Šeki Toma
    Početak i kraj

  3. #198

    Odgovor: Tomislav Nikolic

    Ja imam samo jedno pitanje: Zašto sad svi pljuju po radikalima?

    Je li to normalan sled događaja...?
    Braniš ih jer su za tebe najbolji u Srbiji, a kad se pokažu kakvi su, onda negiraš da si ih ikad podržavao..
    Ko rano poludi, ceo vek mu u veselju prođe!

  4. #199

    Odgovor: Tomislav Nikolic

    I tako je Tomisha konacno postao strani placenik i domaci izdajnik...


  5. #200

    Odgovor: Tomislav Nikolic

    I tako se Toma Nikolić odcepi od stranih plaćenika i vrati se rodnoj zemlji, rodnom gradu i svojim Šumadincima.
    In vinas veritas

  6. #201

    Odgovor: Tomislav Nikolic

    To što se desilo nije dobro za one nasuprot radikalima.

    Sada će biti virtuelno dve opcije, tradicionalna i moderna, a samim tim će privući više ljudi.

    Ovaj sled događaja zahteva brz i oštar odgovor DS/LDP/...
    Stvoriću svoj mali raj i u njega primiti one koji su mi već u srcu.

  7. #202

    Odgovor: Tomislav Nikolic

    Kao što gospodin Vučić kaže: ni ja ne bih voleo da mi je Gordana Pop-Lazić majka...
    Ko rano poludi, ceo vek mu u veselju prođe!

  8. #203

    Odgovor: Tomislav Nikolic

    Citat itebejac kaže: Pogledaj poruku
    Kao što gospodin Vučić kaže: ni ja ne bih voleo da mi je Gordana Pop-Lazić majka...
    sad je Toma dobar?..sad je i Vucic gospodin?...e hvala na razotkrivanju vaseg mentalnog stanja....milsio sam da su vam radikali losi,kad ono.....medjutim...i jos nesto,kada bih rekao da necu pisati vise na politici,istoriji i religiji,drzao bih rec....kome je rec kao puding,taj ne treba nista vise da komentarise!

  9. #204

    Odgovor: Tomislav Nikolic

    Sada ga više simpatišu protivnici radikala, nego njegove stvarne pristalice
    "All I got is a red guitar, three chords, and the truth."

  10. #205

    Odgovor: Tomislav Nikolic

    Kao protivnica wadikawa ... ulažem protest !!! i tvrdim da tvrdnja chlana Bazarova nije tvrda !!!






    pardon ... nije tačna !!!

    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


  11. #206

    Odgovor: Tomislav Nikolic

    Citat felix kaže: Pogledaj poruku
    sad je Toma dobar?..sad je i Vucic gospodin?...e hvala na razotkrivanju vaseg mentalnog stanja....milsio sam da su vam radikali losi,kad ono.....medjutim...i jos nesto,kada bih rekao da necu pisati vise na politici,istoriji i religiji,drzao bih rec....kome je rec kao puding,taj ne treba nista vise da komentarise!
    Bez uvrede: ovo je bla-bla-bla!

    O tome ko je gospodin ne odlučujem ja ili neko drugi, nego sam dotični sa svojim rečima i delima, ponašanjem. Da, ja sam metalno retardirana osoba...
    O radikalima sam pisao na drugoj temi. Kod njih mi smetaju samo vođe karijeristi, koji su tu samo da zavade i uzmu pare. Ideologija bi im bila čistija kad bi se lustrirala od netrpeljivosti, i drugih ljudskih zala. Ako se lustriranjem utvrdi da tako nečeg kod njih nema, onda bih već bio njihov glasač..

    Mislim da očekuješ i ovu rečenicu: jeli ti krivo što opet pišem na forumu u svim temama? A ja očekujem tvoj odgovor na ovo u stilu: pa ako neko da reč..
    A puding ne mešaj ovde.
    Ko rano poludi, ceo vek mu u veselju prođe!

  12. #207

    Odgovor: Tomislav Nikolic

    Ranije sam mislio da je Tomsilava Nikolic dobar covek,ali od kad je napustio radikale,i osnovao svoju stranku(SNS) vise nemislim tako..u redu ako je hteo da napusti radikale,ali nije uredu da mandate koje srpska radikalna stranka dobila,da tek tako uzme....a jos vise mi je zao sto je nekako Vucica poveo sa sobom,jer ja mislim da je Vucic covek na kvadrat.....toliko od mene....
    There is no rules!!!

  13. #208

    Odgovor: Tomislav Nikolic

    Pa, ono što ja imam da kažem je : Svi koji imaju nešto pameti i pravih diploma (koje nisu kupljene) otišli us kod tome, a ovi vudu vračevi što bacaju kletve i ostalo su ostali u radikalnoj stranci. Čini e emni da je Tomi bilo dosta toga da mu Šešelj priča šta da radi, i da upravlja njime kao marioneto, pa je čovek popizdeo i otišao iz tog cirkusa. I verovatno je on odavno planirao sve ovo, u to sam siguran. Nije da podržavam Tomu (mrzim političare u generalu i nisam niti ću biti član ijedne stranke), ali čovek ima pravo što je otišao. I čudno je to što je svoju streanku nazvao baš Napredna Stranka, jer su za vreme Milana Obrenovića, Nparednjaci bili najbeći protivnici radikala, a izgleda da će i sada tako biti. Pičiće se oni po skupštini još dugo....

    Toliko od mene.
    I Dont Believe In God, and I'm proud if it.

  14. #209

    Odgovor: Tomislav Nikolic

    Evo, ja mislim, da vuk dlaku menja, ali ćud nikada. Ne sviđa mi se ni ostatak od SRS, a ni ovi sa Tomom Nikolićem, ... gospoda.

    Mnogo bi trebalo da se promene, da se okrenu 159 stepeni oko svoje ideološke ose.. Da se lustriraju, da se ograde od šovinista i fašista..

    SRS će da propadne, opet će biti partija za šovinističku gamad.
    A Nikolićeva družba će da padne, jer će ih SRS podlim sredstvima upropastiti - vidi tužba za pljačku, potpisivanje nekih ugovora o kreditiranjima. Mnogo se izlajao Nikolić o finansiranju stranaka...

    sve u svemu... kako ko seje, tako i žanje..
    Ko rano poludi, ceo vek mu u veselju prođe!

  15. #210

    Odgovor: Tomislav Nikolic

    Covek je vizionar ima jasnu perspektivu,da Srbiju izvede na pravi put,da nas niko vise ne zavlaci za neke Evropske integracie!Evropa se raspada ekonomski a, mi da ulazimo tamo,smesno.Toma uskoro uzima vlast u svoje ruke!pozz

Strana 14 od 15 PrvaPrva ... 412131415 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Tomislav Nikolić podneo ostavku
    Autor Necromancer u forumu Spomenar
    Odgovora: 33
    Poslednja poruka: 18.06.2007, 20:37
  2. Tomislav Nikolić novi predsednik parlamenta
    Autor Necromancer u forumu Spomenar
    Odgovora: 50
    Poslednja poruka: 13.05.2007, 23:19

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •