Dim po dim - Strana 2
Strana 2 od 3 PrvaPrva 123 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 43

Tema: Dim po dim

  1. #16

    Odgovor: Dim po dim


    Jedno od prednosti manjih mesta, do 17 nisam dolazio uopšte u kontakt sa njom. A nakon toga... pa nisam nešto povodljiv, a nagovaranje na našto kod mene ima kontra efekat

  2. #17

    Odgovor: Dim po dim

    Citat biterlemon kaže: Pogledaj poruku
    leleeeeeeeeee, zar vas je toliko probalo?
    Ju, ju, ju naopako! Pirkaju djokavce sram ih bilo
    Ides bre biter u ochin postidela sam se zbog tebe...a i zagrcnuh se od smeha u isto vreme

    Skoro celo bombardovanje sam bila uduvana. I bilo mi je super. Mene uhvati grc u obrazima i ne skidam kez s lica. Doduse, kezim se ja stalno i uvek mi je lepo, ali onda mi je bilo onako, jos lepse. I uvek sa istom ekipom. Dok se neko tripovao da je gladan, neko da je sex simbol...meni je samo bilo lepo. Dok mi jedno veche nije pozlilo. Ko zna sta je drug nabavio, meni je vec posle prvog dima glava bila odvojena od tela. Dobila sam napad panike, jer nisam mogla da se kontrolisem. Uletela sam u klonju da se umijem i pokusam da dodjem sebi, a kad sam se pogledala u ogledalo, sebi sam izgledala kao lik iz crtanog filma kad se uplasi. Gledam i ne verujem. Nestaje mi boja s lica...prvo mi je pobelelo chelo, pa nos, obrazi, usne...bila sam bela kao krech. Oblio me je hladan znoj i sva sam se tresla. I nemam pojma kako sam stigla kuci. Ja sam ljudi to veche stvarno mislila da cu umreti, toliko mi je bilo loshe.
    Nije mi vise palo na pamet da pusim marihuanu. Ustvari, jesam jos nekoliko puta s _dedom_ ali povucem dim, dva i cao.
    Ne znam...volim taj miris Ali ja nisam merodavna da ocenjujem sta lepo mirishi a sta ne, posto ja volim i miris iz usta malih kuchica kad zevaju, tako da igraj za zivot drAgane!
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  3. #18

    Odgovor: Dim po dim

    probala sam kad sam imala 16 godina.. ako se secam dobro.. i to samo zato sto su pricali da cu da se smejem kao blesava.. posto sam jako dugo iscekivala da pocnem da se smejem pod tim uticajem, nije me ni sibnulo..
    ali je zato svaki sledeci put bio extra
    mislim da sam duvkala samo 5-6 puta posle toga, nista vise.. ali je svaki put lud i nezaboravan..
    poslednji put sam se uradila sa sestrom, drugaricom i drugom.. ona je profi, pizdulja mala kupila neki skank i holand pa smo to pomesale.. majko mila, secam se da sam tripovala da ne mogu da izgovorim slovo R.. i posle su mi merili koliko reci mogu da kazem u jednom dahu.. mnogo inace..
    i samo mi je jednom bilo lose, drmnula me panika kao Panta pitu, ali proslo je brzo..
    ne drzim da je marihuana stepenik nize koji vodi ka necemu jacem.. ako si dovoljan karakter da u tome vidis samo zabavu, sto da ne
    Krek, krek.. Ne gudra

  4. #19

    Odgovor: Dim po dim

    Evo sta je meni onaj blesavi Papak iskopao na youtube i pita da li sam i ja tako umirala
    Jesam, jesam
    http://http://www.youtube.com/watch?v=mzdARHcSqWk
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  5. #20

    Odgovor: Dim po dim

    Citat _baba_ kaže: Pogledaj poruku
    Ju, ju, ju naopako! Pirkaju djokavce sram ih bilo
    Ides bre biter u ochin postidela sam se zbog tebe...a i zagrcnuh se od smeha u isto vreme

    Skoro celo bombardovanje sam bila uduvana. I bilo mi je super. Mene uhvati grc u obrazima i ne skidam kez s lica. Doduse, kezim se ja stalno i uvek mi je lepo, ali onda mi je bilo onako, jos lepse. I uvek sa istom ekipom. Dok se neko tripovao da je gladan, neko da je sex simbol...meni je samo bilo lepo. Dok mi jedno veche nije pozlilo. Ko zna sta je drug nabavio, meni je vec posle prvog dima glava bila odvojena od tela. Dobila sam napad panike, jer nisam mogla da se kontrolisem. Uletela sam u klonju da se umijem i pokusam da dodjem sebi, a kad sam se pogledala u ogledalo, sebi sam izgledala kao lik iz crtanog filma kad se uplasi. Gledam i ne verujem. Nestaje mi boja s lica...prvo mi je pobelelo chelo, pa nos, obrazi, usne...bila sam bela kao krech. Oblio me je hladan znoj i sva sam se tresla. I nemam pojma kako sam stigla kuci. Ja sam ljudi to veche stvarno mislila da cu umreti, toliko mi je bilo loshe.
    Nije mi vise palo na pamet da pusim marihuanu. Ustvari, jesam jos nekoliko puta s _dedom_ ali povucem dim, dva i cao.
    Ne znam...volim taj miris Ali ja nisam merodavna da ocenjujem sta lepo mirishi a sta ne, posto ja volim i miris iz usta malih kuchica kad zevaju, tako da igraj za zivot drAgane!
    E, i ja obozaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaavam miris malih pasa....

    ...a dirizabl probao jednom, i nishta....volim miris, al' ne volim dim....

  6. #21

    Odgovor: Dim po dim

    било је којечега под дејством вутре лепог и ружног. све зависи како си насађен у том тренутку, како си расположен. их бре, нећу да фаворизујем ту лаку дрогу, али, нека доообра зезања су продукт тих димова које смо увлачили у себе.

    сећам се за једну нову годину је било незаборавно. скупили смо се још за дана. сви смо се као онако наоштрили за дочек.
    поподне.
    сунце је сијало, пробијало се кроз ролетне. 31. децембар без снега.
    временом је расположење спласнуло, сви смо се нешто закуцали. потом смо конзумирали... дотичну супстанцу...

    разгалили смо се у моменту. смех, песма. спика.
    ја сам пребирао по музици, тражио неку песму склоништа са моје добро познате касете. тачно сам знао редослед песама. и премотао сам на ту неку песму
    да ли је дозвољено разгледање вашег врта
    али, ње не беше тамо, иза те песме коју сам премотао. одслушали смо целу ту траку док коначно није дошла она. а ја сам био сигуран да сам то лепо премотао. у међувремену неке тамо сцене које су се урезале у сећање... надреалне.
    дочекали смо деведесет и неку са осмехом на лицу.

    ипак, треба бити обазрив код тих ствари.
    лицем ка ветру
    с ветром уз лице

  7. #22

    Odgovor: Dim po dim

    Ako se računa jedan dim,onda-da,jesam probala.

    Bilo je to ono doba inflacije i ostalog...da ne psujem sad.Izašla sam sa društvom ispred diskoteke,i tu su oni počeli da zamotavaju i objašnjavaju mi šta sad treba da se radi.Došao je red i na mene da povučem dim,i uspela sam nekako,ali smedi mi jako i ja mahinalno bacim i zgazim....Vijali su kilometar jedan da me ubiju.To su onda bile silne pare,a ja klinka zgazila.
    To je bio jedini put.

    Mislim da je malo ljudi sposobno da uzimaju tako nešto,a da zatim ne počnu da traže nešto jače.Svi narkomani koje poznajem su tako počeli.Danas im palimo sveće kad nedeljom odemo na groblje.
    Ko voli nek izvoli.

  8. #23

    Odgovor: Dim po dim

    Pobala sam jedno tri puta, prva dva mi nije nista bilo , poslednji put je delovalo, emocije su mi podivljale.....nije mi se svidelo, ni malo...ne znam sta bih sa tim.....pa nisam a i necu vise....
    Covek je sinteza beskonacnosti i konacnosti,prolaznog i vecnog, slobode i nuznosti, kratko: sinteza.

  9. #24

    Odgovor: Dim po dim

    Probala sam, bilo mi je sve smesno i bila sam gladna nevidjeno. U cugu sam pojela celu onu kutiju keksa Domacica.
    Nekako mi je uvek bilo sve jedno. Ne marim ako neko duva, ali me ne privlaci.
    Vrag odneo šnalu...

  10. #25

    Odgovor: Dim po dim

    ...nisam nikad zapalio ni cigaretu... ...a kamoli travu...

  11. #26

    Odgovor: Dim po dim

    Probala,naravno, i meni se dopalo Doduše,poslednji put je uz sve to išlo i pivo i neki konjak tako da sam na kraju povraćala jedno sat vremena ali to ne znači da neću opet jbg
    I may not be perfect but I'm always me

  12. #27

    Odgovor: Dim po dim

    Sve vas treba sad ovde legitimisati, i - pod kljutsč Nije čudo što nam ovako ide kad omladina pola vremena nema pojma gde je... Mesto da kao ljudi duvane 2 pakle na dan, i umru u 42-oj od raka pluća

    Povremeno, par puta godišnje. A ova priča o prvim putevima - prvi put mi nije ništa bilo. Ali se drugog puta svi sa nostalgijom sećamo: počelo je tako što sam svakom govorio da mi ne podmeće nogu, a završilo je raspećem na zatvorenim vratima jedne obrazovne ustanove.
    Ne treba ništa tako strogo zabranjivati kao što se drozga zabranjiva, onda zli i zabranjenim rabotama vični ljudi uspostave monopol nad njihovom prodajom. A kada je nešto zabranjeno, onda se o tome deci govore toliko iskrivljene stvari da deca s entuzijazmom posežu za tim. Evo, ovde su skoro svi to probali, u vrlo mladim danima.
    Protiv sam redovnog korišćenja - kanabis, koliko mi je poznato, ne izaziva fizičku zavisnost, ali je kapija ka stvarima koje je izazivaju. Za eksperimentisanje sam, ali kad mu dođe vreme, ne u wc-u srednje škole.
    "All I got is a red guitar, three chords, and the truth."

  13. #28

    Odgovor: Dim po dim

    sa 16 sam je nashla u burazerovoJ fiJoci.....znala sam shta je....nekako smotala i popushila.....secam se da sam sedela i chekala da se neshto desi....
    tokom godina....manje....vishe.....
    danas.....rekreativac....

  14. #29

    Odgovor: Dim po dim

    Citat zrNce kaže: Pogledaj poruku
    sa 16 sam je nashla u burazerovoJ fiJoci.....znala sam shta je....nekako smotala i popushila.....secam se da sam sedela i chekala da se neshto desi....
    tokom godina....manje....vishe.....
    danas.....rekreativac....

    ijuuuu,je l' se tako daje primer mladima

    odo ja po mantiju,pa kad sve lepo ispričate,dogovorićemo se oko kazne

  15. #30

    Odgovor: Dim po dim

    retko....
    nisam u prilici da cesto budem s ljudima s kojima bi dunula
    covek ne moze sa bilo kim ni da popije pice ili jede a kamoli da dune joint
    zato,retko...
    Ploviti se mora i bez broda ..

Strana 2 od 3 PrvaPrva 123 PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •