Najjaca Vojvodjanska stranka - Strana 3

Prikaz rezultata glasanja: Izbor

Učesnika ankete do sada
24. Ne možete da glasate na ovoj anketi
  • Koalicija Vojvodine

    1 4.17%
  • Savez Vojvodjanskih Madjara

    4 16.67%
  • Liga Socijaldemokrata Vojvodine

    19 79.17%
Strana 3 od 3 PrvaPrva 123
Prikaz rezultata 31 do 44 od ukupno 44
  1. #31

    Odgovor: Najjaca Vojvodjanska stranka

    Citat Srpski Radikal kaže: Pogledaj poruku
    Како те није срамота да свету Србију пишеш малим словом?

    Друго лдп, лсв (феат. сателити) је једина странка која ће нас вратити у 90те али пре нове ере. Ти стварно мислиш да је то истина? Која политика? Шта лупеташ овде?

    Даље ми смо криви да, што смо се бранили, шта смо требали да радимо? Јер смо ми уводили санкције, бомбардовали Србију? Ево ви и ваша серократија владате већ 8 година све смо мањи и мањи као Нокија час Југославија, час СЦГ, онда Србија 2004. кад су шиптари дивљали на Космету серократе нису ни мрднуле. Ево већ 8 година обећавате ЕУ ни кандидат нисмо постали. Путин је Русију која је била у горем стању него ми 99 за неколико година направио од ње светску силу а Смрадић не може да направи државу у којој се нормално живи док његови министри дневно добијају по 12 милиона евра за велеиздају и имају виле где год да се окренеш.

    Лсв, лдп и компанија води политику велеиздаје а ДС политику мазохизма.
    ...je li Radikal...ko ti je ovaj lik na slici?Mnogo mi je poznat...
    ...nego,da se vratimo natemu...odlucio sam da se upisem u stranku koja je najaca i da budem ministar...jbg,12 miliona dnevno nije za bacanje...
    ...naravno,opet cu biti optuzen za veleizdaju,ali to traje vec dugo...jos od vremena kada sam se tukao sa Slobinim pandurima...
    ...kazi mi Radikal...gde je sada taj vas patriotizam?zasto ne podrzite Kostunicu?napravite Vladu sa njim,spasite Srbiju...ili to niko ne zeli da preuzme odgvornost u ovom trenutku?
    ...hell ain't a bad place to be......

  2. #32

    Odgovor: Najjaca Vojvodjanska stranka

    Citat bezec kaže: Pogledaj poruku
    biti vojvodjanin je stanje svesti a ne samo geografske determinacije...
    Mozda stremimo ka nezavisnosti i druge pokrajine, Sudeci po dozvoli da udruzenje Madjara ili ti madjarska koalicija ( ne zelim ikoga da omalovazavam niti bojkotujem, a takodje ni da ova poruka bude drugacije shvacena ) da kandidata za predsednika Srbije.

    Pa koliko nas ima u svetu, mislim nas Srba, u Svakoj zemlji nas ima barem toliko koliko je potrabno za overu kandidature, pa da svaka drzava u Evropi ana glasacke listice mora da stavi i ime Srpskog predsednickog kandidata.

    Ali problem lezi sto to ni jedna zemlja ne dozvoljava. Jedino Srbija, koja uz ogromne podrske SAD, stremi ka sto preciznijem i sitnijem rasparcavanju ovo malo drzave koja nam je ostala.
    Bolje izgubiti trenutak u zivotu, nego zivot u trenutku!

  3. #33

    Odgovor: Najjaca Vojvodjanska stranka

    Citat marconicyss kaže: Pogledaj poruku
    Mozda stremimo ka nezavisnosti i druge pokrajine, Sudeci po dozvoli da udruzenje Madjara ili ti madjarska koalicija ( ne zelim ikoga da omalovazavam niti bojkotujem, a takodje ni da ova poruka bude drugacije shvacena ) da kandidata za predsednika Srbije.

    Pa koliko nas ima u svetu, mislim nas Srba, u Svakoj zemlji nas ima barem toliko koliko je potrabno za overu kandidature, pa da svaka drzava u Evropi ana glasacke listice mora da stavi i ime Srpskog predsednickog kandidata.

    Ali problem lezi sto to ni jedna zemlja ne dozvoljava. Jedino Srbija, koja uz ogromne podrske SAD, stremi ka sto preciznijem i sitnijem rasparcavanju ovo malo drzave koja nam je ostala.
    samo sto je mala i ne bas ne vazna razlika u tome sto srbi u te zemlje otisli kao gastarbajteri a madjari na ovim prostorima zive vekovima

    U ostalom cim ti dobijes drzavljanstvo neke zemlje mozes onda i da osnujes partiju i da se boris za tvoja prava ako se smatras "ugrozenim"! Barem je tako u svici.

    Najlakse je kukati i narikati i praviti druge odgovorne za svoju sobstvenu nesposobnost!
    VOJVODINA U SRCU MOM

  4. #34

    Odgovor: Najjaca Vojvodjanska stranka

    Citat Srpski Radikal kaže: Pogledaj poruku
    Козо немаш појма а ти Бечар је ли имаш ли паметнија посла сем што понављаш глупости по цео дан. Стварно си смешан. Да те потсетим Аустроугарска је због своје ултрафашистичке политике изгубила Војводину као што је ЛСВ изгубио популарност код Срба због ултрафашистичке политике.

    Козо, зар постоји ико толико глуп да може да поверује да једна странка може да изазове НАТО да убија њене грађане и да је НАТО невин.
    Nemislim da je NATO nevin ali mislim da sa radikalima Srbija moze jedino da dogura do jos manje teritorije i jos vise neprijatelja.Mislim da smo dovoljno loseg doziveli i da zaista politika SPS i SRS treba da bude nasa proslost,ako nam je stalo do boljeg zivota!

  5. #35

    Odgovor: Najjaca Vojvodjanska stranka

    Citat marconicyss kaže: Pogledaj poruku
    Mozda stremimo ka nezavisnosti i druge pokrajine, Sudeci po dozvoli da udruzenje Madjara ili ti madjarska koalicija ( ne zelim ikoga da omalovazavam niti bojkotujem, a takodje ni da ova poruka bude drugacije shvacena ) da kandidata za predsednika Srbije.
    A sto ne bi predsednik ove zemlje imao madjarski maternji jezik?
    Kada se to bude desio, tada cemo znati da ce ova zemlja biti potpuno demokratska i oslobodjena svih predrasusa i zabluda.
    Ne brini, prica se u Beogradu dosta madjarski, mnogo istaknutih ljudi srpske elite govori taj jezik. Nije to nista strasno.

    Pokusaj da shvatis da madjari ove zemlje se osecaju kod kuce i ne zele otcepljenje i nezavisnost, tim pre sto bi to rezultovao novim ratovima i ponovnom ekonomskom krizom.
    Vojvodjani znaju da sunke u pusioni, vino u spajzu i prohodne granice su dovoljne za srecu i blagostanje.

    Medjutim madjarska kao i ostala manjina u Srbiji nece vise imati strpljenja prema (izvini, nemam bolju rec) retardirano/nesposobnoj nacionalsovinistickoj politici.
    Nece tolerisati eventualno pogorsanje medjunacionalnih odnosa. U slucaju da buducnost ove republike donese radikalski pritisak na manjine, pretnje, fizicke obracune ili drugi oblik terora, manjine ce se zastiti svim mogucim sredstvima.

    Veruj mi, Srbija nema druge opcije nego demokratiju i ulazak u EU, jer jednom izazvano pogorsanje odnosa u Vojvodini nece vise vratiti poverenje. Ako krenu procesi, Srbija ce se svesti na velicinu Beogradskog pasaluka.

    Ipak ubedjen sam da radikalni nacionalizam opada, postepene demokratske promene koje se oslikavaju u blagom ekonomskom rastu, ce za sledece izbore pripitomiti radikale. Ljudima ce biti vaznije da zive ljudski, evropski nego da se opijaju nacionalnom netrpeljivoscu.

    Srbija ce se ipak spasiti.
    Poruku je izmenio biterlemon, 13.02.2008 u 11:30
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  6. #36

    Odgovor: Najjaca Vojvodjanska stranka

    Sta se desava sa Koalicijom Vojvodine bio je Veselinov ko je sada predsednik?
    Da li su uopste aktivni?

  7. #37

    Odgovor: Najjaca Vojvodjanska stranka

    Odgovor: Najjaca Vojvodjanska stranka
    Iskrena časna bez lažnih obećanja Još nije osnovana?
    Poruku je izmenio vrsac14, 29.10.2009 u 20:22
    Nikad ne raspravljajte s budalom, ljudi možda neće primjetiti razliku.

  8. #38

    Odgovor: Najjaca Vojvodjanska stranka

    Морам да признам да је најјача војвођанска странка тренутно Демократска странка, није више СРС.

    Мада, чудан ми је тај страх Тадића од Пајтића, па ДС је већину гласова у Војводини добила због Тадића, а сад то Пајтић користи.
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  9. #39

    Odgovor: Najjaca Vojvodjanska stranka

    Slažem se sa Yossarian-om i možda će budućnost pokazati da trenutno najjača vojvođanska stranaka uopšte nema u svom nazivu pridev koji upućuje na Vojvodinu. Naime, Pajtićevo krilo u DS-u ima realne šanse da u mnogome premaši rezultate dosadašnjih stranaka koje su njihovi politički protivnici zvali autonomašima....
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  10. #40

    Odgovor: Najjaca Vojvodjanska stranka

    Citat memento kaže: Pogledaj poruku
    slažem se sa yossarian-om i možda će budućnost pokazati da trenutno najjača vojvođanska stranaka uopšte nema u svom nazivu pridev koji upućuje na vojvodinu. Naime, pajtićevo krilo u ds-u ima realne šanse da u mnogome premaši rezultate dosadašnjih stranaka koje su njihovi politički protivnici zvali autonomašima....
    И ДС је војвођанска странка. Не може "војвођанска" да буде нека странка која добије 0-5% гласова у Војводини, а да не буде она која добије 20-40%, јер се не зове "војвођанска".
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  11. #41

    Odgovor: Najjaca Vojvodjanska stranka

    Hehehehe...Stranke?Shta je to?
    Pa vi glasate?Nemojte,molim vas...Dzaba cepate patike,mozhda necete imati para da kupite nove.Ionako se oni lako dogovore i "slizhu",kao rodjena braca.Jebesh ideologiju,daj da lapamo,njihov je moto.Daj da jashemo,shta se jahati josh mozhe.Ne odluchujete nishta,unapred je vec sve odlucheno.To su samo "sharene lazhe",prichice za malu decu...ODRASTITE!Ne cepajte patike!!!
    Me Bring Da Enlightenment...

  12. #42

    Odgovor: Najjaca Vojvodjanska stranka

    Najjaca Vojvodjanska stranka se tek formira.. i zvace se POKRET zA VOJVODINU (Republiku) i okupice sve glasace koji do sada nisu izlazili na izbore , kao i one koji pokusavali da se bore za VOJVODINU preko stranaka kao sto su LSV, SVM, itd.

    POKRET zA VOJVODINU (Republiku) imace na prevremenim izborima 2014 podrsku od minimalno 63% gradjana VOJVODINE.

  13. #43

    Odgovor: Najjaca Vojvodjanska stranka

    Super, a koji ce redni broj na listi biti, to nam nisi rekao?
    Gather ye rosebuds while ye may...

  14. #44

    Odgovor: Najjaca Vojvodjanska stranka

    Redni broj na listi zavisi od brzine predaje pred izbore, kao sto ste videli i na ovim izborima.

Strana 3 od 3 PrvaPrva 123

Slične teme

  1. Osnovana Stranka vojvođanskih Slovaka
    Autor Turkmenbashi u forumu Spomenar
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 31.08.2010, 16:15
  2. vojvodjanska strudla
    Autor d77 u forumu Kulinarstvo i ishrana
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 11.09.2009, 12:35

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •