Najjaca Vojvodjanska stranka - Strana 2

Prikaz rezultata glasanja: Izbor

Učesnika ankete do sada
24. Ne možete da glasate na ovoj anketi
  • Koalicija Vojvodine

    1 4.17%
  • Savez Vojvodjanskih Madjara

    4 16.67%
  • Liga Socijaldemokrata Vojvodine

    19 79.17%
Strana 2 od 3 PrvaPrva 123 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 44
  1. #16

    Odgovor: Najjaca Vojvodjanska stranka

    Ja стварно не знам која је најјача војвођанска странка и мислим да би било крајње занимљиво да се појави нека политичка партија аутохтоне демократске грађанске провенијенције која промовише све оне идеје које се већ вековима здушно негују на овим просторима познатим по добросуседским и толерантним односима, али и по искреном гостопримству за све оне које је прошло несретно време довело у нашу Војводину. Верујем да би један од могућих праваца деловања у том циљу био и формирање банатских, сремских и бачких грађанских партија, пошто смо ми и онако склони томе, а тиме би се избегла и, нама мрска, мајоризација. Даља децантрилазицаја је такође не само могућа, већ, чини ми се, и пожељна, јер је то најбољи и једини начин да се обезбеди транспаретност без које, ето, више не можемо, а и потпуно би се избили сви аргументи онима којима би пали на памет некакви сепаритистички покрети.

    На руку овом пројекту иде свакако и крајње мирољубиво окружење, јер фала екуменском богу (која демократска богозахвалница!), нико не мерка Војводину као неку могућу своју будућу територију. То наши суседи потврђују како на јавним скуповима тако и тајном политиком и могу вам рећи, колико сам ја начуо, не да их не интерусују делови наше територије, већ су чак спремни да нам у циљу бољег функционисања будуће Самосталне Војводине, поклоне ни мање ни више него и делове својих територија на којима такође живи нама склоно локално становништво...

    Све у свему могућности за овај пројекат су више него сјајне...
    Poruku je izmenio memento, 08.02.2008 u 19:53 Razlog: словне грешке
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  2. #17

    Odgovor: Najjaca Vojvodjanska stranka

    Како те није срамота да свету Србију пишеш малим словом?

    Друго лдп, лсв (феат. сателити) је једина странка која ће нас вратити у 90те али пре нове ере. Ти стварно мислиш да је то истина? Која политика? Шта лупеташ овде?

    Даље ми смо криви да, што смо се бранили, шта смо требали да радимо? Јер смо ми уводили санкције, бомбардовали Србију? Ево ви и ваша серократија владате већ 8 година све смо мањи и мањи као Нокија час Југославија, час СЦГ, онда Србија 2004. кад су шиптари дивљали на Космету серократе нису ни мрднуле. Ево већ 8 година обећавате ЕУ ни кандидат нисмо постали. Путин је Русију која је била у горем стању него ми 99 за неколико година направио од ње светску силу а Смрадић не може да направи државу у којој се нормално живи док његови министри дневно добијају по 12 милиона евра за велеиздају и имају виле где год да се окренеш.

    Лсв, лдп и компанија води политику велеиздаје а ДС политику мазохизма.

  3. #18

    Odgovor: Najjaca Vojvodjanska stranka

    Citat Srpski Radikal kaže: Pogledaj poruku
    Запамтите вас је 80 нас је 2.200.000.
    Divno!
    Krajnje vam je vreme da mesto zevanja po kaficima po celi dan, latite se motike i pravac njive! Vojvodjanska polja vape za radnom snagom!
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  4. #19

    Odgovor: Najjaca Vojvodjanska stranka

    Ево управо сам вас ухватио у лажи. Још нико није изговорио како је то извучена из контекста? Шта то може да оправда оно што видели.

    Најјача странка у Војводини је Српска радикална странка.

  5. #20

    Odgovor: Najjaca Vojvodjanska stranka

    Citat Srpski Radikal kaže: Pogledaj poruku
    Како те није срамота да свету Србију пишеш малим словом?

    Друго лдп, лсв (феат. сателити) је једина странка која ће нас вратити у 90те али пре нове ере. Ти стварно мислиш да је то истина? Која политика? Шта лупеташ овде?

    Даље ми смо криви да, што смо се бранили, шта смо требали да радимо? Јер смо ми уводили санкције, бомбардовали Србију? Ево ви и ваша серократија владате већ 8 година све смо мањи и мањи као Нокија час Југославија, час СЦГ, онда Србија 2004. кад су шиптари дивљали на Космету серократе нису ни мрднуле. Ево већ 8 година обећавате ЕУ ни кандидат нисмо постали. Путин је Русију која је била у горем стању него ми 99 за неколико година направио од ње светску силу а Смрадић не може да направи државу у којој се нормално живи док његови министри дневно добијају по 12 милиона евра за велеиздају и имају виле где год да се окренеш.

    Лсв, лдп и компанија води политику велеиздаје а ДС политику мазохизма.
    Da vam dam odgovor na vasa pitanja:vi ste krivi sto ste se trebali braniti,rat nije nikada resenje!!!Zbog takvih sto ste vi su uvodili sankcije,i zbog ljudi takvog misljenja su bombardovali ne samo Srbiju.Na Kosovo nisu samo divljali Albanci,kao ni u Hratskoj samo Hrvati ,a u BiH da vam nepisem moje misljenje,svi ste vi radikalci isti.Sta se Rusije tice ona je u istom stanju kao i pre Putina ili za vreme Stalina, ljudi gladuju,jos uvek je diktatura(da vam citiram jednog pametnog coveka "na istoku stare price")samo u svet izlazi lepa slika.Nesto i ja da vas pitam dragi Gospodine da ste vi radikalci na vlasti(nedaj boze)dali biste vi mogli napraviti drzavu u kojoj je normalan zivot?A sta se ministara tice isto bi radili i vasi,samo sto bi oni zamutili ljudima pamet sa utopijom o velikoj Srbiji.Zalim one kojima boli istina!!

  6. #21

    Odgovor: Najjaca Vojvodjanska stranka

    Најјача странка у Војводини је Српска радикална странка.
    Da to je pokazano na ovim izborima.Vojvodina nije radikalna nego demokratska i iskorenicemo je iz Vojvodine ljudi su u zabludi sto se tice te vrste politike.A po ko zna koji put kazem da zahvaljujuci Beogradu on prosto Vojvodinu gura od sebe i tu je kljuc svega Vojvodina ce biti nezavisna i niko ne moze reci da je ona Srbija po istorijskim cinjenicama pripadala je Austro-Ugarskoj ali ce uskoro dobiti ono sto zasluzuje vekovima a to je NEZAVISNA REPUBLIKA VOJVODINA.
    Poruku je izmenio Mish, 10.02.2008 u 18:12 Razlog: ispravka citata

  7. #22

    Odgovor: Najjaca Vojvodjanska stranka

    Citat Becar kaže: Pogledaj poruku
    NEZAVISNA REPUBLIKA VOJVODINA
    ...zbog takvih kao ti krecu ratovi... ...lupas covece...

  8. #23

    Odgovor: Najjaca Vojvodjanska stranka

    Citat lav71 kaže: Pogledaj poruku
    ...zbog takvih kao ti krecu ratovi... ...lupas covece...

    Tako je, zivela SRS, JUL, SPS i DSS.
    Back in red!

  9. #24

    Odgovor: Najjaca Vojvodjanska stranka

    Citat maleni kaže: Pogledaj poruku
    Tako je, zivela SRS, JUL, SPS i DSS.
    ...opet ne citas maleni pazljivo....

    ...citirah:
    NEZAVISNA REPUBLIKA VOJVODINA
    ...

    ...i rekoh sta rekoh...


    ...sto znaci....ZIVELA SRBIJA ...


    ps...a ove sto ti nabrajas...kao i svi ostali...kurva-banda...

  10. #25

    Odgovor: Najjaca Vojvodjanska stranka

    Citat lav71 kaže: Pogledaj poruku
    ...sto znaci....ZIVELA SRBIJA ...
    Pa bas to, nasi "najveci borci protiv rata i rasparcavanja zemlje" su SRS, SPS, JUL i DSS!
    Back in red!

  11. #26

    Odgovor: Najjaca Vojvodjanska stranka

    Козо немаш појма а ти Бечар је ли имаш ли паметнија посла сем што понављаш глупости по цео дан. Стварно си смешан. Да те потсетим Аустроугарска је због своје ултрафашистичке политике изгубила Војводину као што је ЛСВ изгубио популарност код Срба због ултрафашистичке политике.

    Козо, зар постоји ико толико глуп да може да поверује да једна странка може да изазове НАТО да убија њене грађане и да је НАТО невин.

  12. #27

    Odgovor: Najjaca Vojvodjanska stranka

    Citat Srpski Radikal kaže: Pogledaj poruku
    Козо немаш појма а ти Бечар је ли имаш ли паметнија посла сем што понављаш глупости по цео дан. Стварно си смешан. Да те потсетим Аустроугарска је због своје ултрафашистичке политике изгубила Војводину као што је ЛСВ изгубио популарност код Срба због ултрафашистичке политике.

    Козо, зар постоји ико толико глуп да може да поверује да једна странка може да изазове НАТО да убија њене грађане и да је НАТО невин.
    Sto volem te pametne sto imaju potrebu da budu pametniji od svih a nemaju ni napunjenih 20 godina da bi stekli neku mudrost.

    Nesreco, kada se Austrougarska raspala, fasizam prakticno nije ni postojao.
    Nije bilo tako lose u toj Austrougarskoj, cak ni Srbima.
    Prosetaj se malo Vojvodinom, pogledaj zgrade, prouci istoriju, umetnost, mucni malo svojom glavom!
    Jos ces shvatiti da sve sto u Vojvodini vredi izgradili su Austrougari i Tito. Koja tragedija za tebe!

    Austougarska se raspala u ratu izbijanjem socijalisticke revolucije u Madjarskoj.
    Juzno sloveni su shvatili istorijski trenutak da osnivanjem Jugoslavije sa Srbijom mogu steci legitimnost, a Antanta ce time prakticno smanjiti nestabilnost, usled opasnosti prosirenja socijalisticke revolucije.

    I cisto da znas, na plakatu ove face sto ovde kacis za avatar mnogi vojvojdani su nabijali pelene svojih deca. On je jedini ``politicar`` cija je faca namazana g... cetom. Jer je ultrafasisticka.
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  13. #28

    Odgovor: Najjaca Vojvodjanska stranka

    Radikal u zavisnosti od tebe ja imam posla i to dosta pa uhvatim malo slobodnog da vidim sta se radi na ovom forumu.I onda kad vidim tebe i slicne tebi u prevodu nule nije mi tesko da napisem koju rec protiv.Ti si taj koji ne radi nista nego lupa gluposti.A ciji sam sin bolje da se ne otkriva.Ostanimo ovo sto smo iza Nick-ova...

  14. #29

    Odgovor: Najjaca Vojvodjanska stranka

    Već 10-tak godina sam član LSV,nisam imao nikakvu materijalnu korist od toga,tu sam zbog ideje i ideologije...i nikada se necu učlaniti u drugoj stranci zato sto sam vojvodjanin i ponosim se time! ...i nikada 'srpski radikal' to ne može razumeti jer biti vojvodjanin je stanje svesti a ne samo geografske determinacije...
    VOJVODINA MOJA DOMOVINA

  15. #30

    Odgovor: Najjaca Vojvodjanska stranka

    Citat Srpski Radikal kaže: Pogledaj poruku
    Козо немаш појма а ти Бечар је ли имаш ли паметнија посла сем што понављаш глупости по цео дан. Стварно си смешан. Да те потсетим Аустроугарска је због своје ултрафашистичке политике изгубила Војводину као што је ЛСВ изгубио популарност код Срба због ултрафашистичке политике.

    Козо, зар постоји ико толико глуп да може да поверује да једна странка може да изазове НАТО да убија њене грађане и да је НАТО невин.
    Meni se cini da se mi ne poznajemo,tako da nemate prava da me nazovete glupim,ida nemam pojma. Sta se istorije Austrougarske ili Vojvodine tice sigurno vise znam od vas(meni su u skoli ucili da nepoznatom ne kazem ti)jer su meni moji predci znali izpricati sta se dogadalo u Vojvodini jer su znali sta je Vojvodina.Jedno pitanje da vam postavim,dali su vama predci znali sta je to Vojvodina,ili su ih posle nekog rata naselili tu, i sada vi hocete da delite pamet o nekoj istoriji.A sto se tice gubitka Vojvodine nije se to desilo zbog Austrougarskog ultrafasizma...ali sta da vam pisem pa biterlemon vam je vec ocistio pamet.Zalim kojima boli istina!!

Strana 2 od 3 PrvaPrva 123 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Osnovana Stranka vojvođanskih Slovaka
    Autor Turkmenbashi u forumu Spomenar
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 31.08.2010, 16:15
  2. vojvodjanska strudla
    Autor d77 u forumu Kulinarstvo i ishrana
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 11.09.2009, 12:35

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •