Citat Gogi kaže: Pogledaj poruku
Па ДС ће да направи Владу са Аркановцем и малим Слобом. Са Палмом кога су пљували када је био у коалицији са Коштуницом, кога су исмејавали Бахом и Бетовеном, одједном је тај шабан и буздован постао велики господин, а Коштуница и Самарџић пацови! Фуј! Гамад лицемерна! Иде се у коалицију са Слобом, Дачићу се толико лиже буља, да му се ојела као код бебе, иде се чак дотле да се пљује Ђинђић изједначавјући се са оним велеиздајничким смрадом Слобом. Зоран се у гробу врти као на ражњу. Хипокрити, ништа им није свето само да би остали на власти!

...
Koliko smo različitih pogleda na mnogo što-šta iz ove sfere, mislim da znaš. Ali ovo citirano mislim i ja, skoro pa baš tako, a i muka je i meni.
Tražim razloge "zašto-zato" i nisam do sad uspela da nađem ništa što bi mi vratilo veru, ali je ne gubim sasvim.
A onoga u koga nikada nisam verovala ( na ono što rade mislim, kada spominjem verovanje), a kome se tepa na ovoj temi u naslovu, ne bih da trošim ni sekund više od ovih 20 koliko mi je potrebno da napišem iznova da je svako "zašto" izlišno i kada nisi ostrašćen, nego samo svestan od starta.

I koliko god da mi je mučno sve ovo ružno o čemu pišemo, opet sam sigurna da čak i sa ovako hoću - neću raspoloženim Predsednikom , za koga prijatelj, prepametan čovek, najbolju definiciju dade u Dvouglu : "Bolji čovek nego političar" ... dakle, sigurna sam da se sa njim i ljudima koji su proevropski orjentisani nećemo strmoglaviti i da ćete vi i dalje voditi političke rasprave samo u svom društvu i na net-u, ne na ratištima, a da će za vođenje ljubavi biti mnogo više prostora i volje. Zdravom čoveku bi to trebao i da bude cilj.

(zamisli samo još jednom gore pobrojane muzički obrazovone i ojedene i mačko-sovo ljupce sa sve wadihaški "miroljubivima" (uh) )