Koštunica, DSS - Strana 3
Strana 3 od 12 PrvaPrva 12345 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 31 do 45 od ukupno 176
  1. #31

    Odgovor: Voja - drzavnik?

    Citat maleni kaže: Pogledaj poruku
    Pismo studenata


    PREDSEDNIKU VLADE REPUBLIKE SRBIJE

    - dr Vojislavu Koštunici -

    Imajući u vidu Vašu dugogodišnju čelnu poziciju u izvršnoj vlasti naše zemlje, mladi Srbije Vas doživljavaju kao najodgovornijeg političara zbog kojeg se Srbija danas nalazi na začelju evropskih integracija i u najvećoj društvenoj i političkoj krizi od smene režima Slobodana Miloševića. Antievropska politika koju otvoreno vodite, preti da Srbiju vrati nazad u izolaciju i da ugrozi evropsku perspektivu svih njenih građana i građanki. Srbija je danas zemlja u kojoj se, zahvaljujući ovakvoj Vašoj politici, blokira rad institucija, ali i omogućava jačanje pro-fašističkih organizacija, zavisnih medija i tajkuna iz devedesetih. Postojeća situacija u društvu nas poziva na akciju, jer nećemo nikome dozvoliti da pred našu budućnost postavlja neizvesnost koja je postojala dok je vladao Milošević.

    Zbog svega navedenog, mladi Srbije Vam upućuju sledeće

    Z A H T E V E

    1. Neophodno je hitno potpisivanje političkog sporazuma sa EU, što je prvi korak ka što hitnijem potpisivanju Sporazuma o stabilizaciji i pridruživanju,

    2. Kao deo procesa evropskih integracija, neizostavno je hapšenje i isporučivanje optuženih za ratne zločine tribunalu u Hagu, kao i ispunjavanje svih preuzetih međunarodnih obaveza naše države

    3. Neohodno je deblokiranje rada svih institucija od kojih zavisi nesmetano funkcionisanje države

    Ukoliko kao predsednik Vlade u najskorijem roku ne ispunite ove zahteve, koji su u skladu sa proevropskim opredeljenjem većine građana i građanki Srbije, smatraćemo da ili ne stojite iza njih ili da niste u stanju da ih ispunite. U tom slučaju, mladi Srbije će od Vas tražiti da podnesete ostavku na funkciju koju obavljate u Vladi i da raspišete vanredne parlamentarne izbore kao jedini izlaz iz krize u koju je Srbija zapala.

    11. februar 2008. godine
    Studenti došli, a Voje nigde nema...
    Ili nije obavešten da ima goste ili je otišao da nahrani mačke...
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.

  2. #32

    Odgovor: Voja - drzavnik?

    Citat maleni kaže: Pogledaj poruku
    Al srbeida, ziveo Srbekistan,
    Mozda ti tako sve dozivljavas, nisi kap znoja pustio za nista u ovoj zemlji. Ovde mozes da nastupas tako, jer u Rumi ne smete da se pojavite. Opste je poznato da pored Vuka Draskovica, Jedino Ceda Jovanovic moze da stane na izdajnicku vagu Srbije.
    Bolje izgubiti trenutak u zivotu, nego zivot u trenutku!

  3. #33

    Odgovor: Voja - drzavnik?

    Citat marconicyss kaže: Pogledaj poruku
    Mozda ti tako sve dozivljavas, nisi kap znoja pustio za nista u ovoj zemlji. Ovde mozes da nastupas tako, jer u Rumi ne smete da se pojavite. Opste je poznato da pored Vuka Draskovica, Jedino Ceda Jovanovic moze da stane na izdajnicku vagu Srbije.
    ...u pravu je maleni donekle...zaboravio si raznorazne sonje, nataše, i ostale biser(k)e...

  4. #34

    Odgovor: Voja - drzavnik?

    Citat maleni kaže: Pogledaj poruku
    Pismo studenata


    PREDSEDNIKU VLADE REPUBLIKE SRBIJE

    - dr Vojislavu Koštunici -

    Imajući u vidu Vašu dugogodišnju čelnu poziciju u izvršnoj vlasti naše zemlje, mladi Srbije Vas doživljavaju kao najodgovornijeg političara zbog kojeg se Srbija danas nalazi na začelju evropskih integracija i u najvećoj društvenoj i političkoj krizi od smene režima Slobodana Miloševića. Antievropska politika koju otvoreno vodite, preti da Srbiju vrati nazad u izolaciju i da ugrozi evropsku perspektivu svih njenih građana i građanki. Srbija je danas zemlja u kojoj se, zahvaljujući ovakvoj Vašoj politici, blokira rad institucija, ali i omogućava jačanje pro-fašističkih organizacija, zavisnih medija i tajkuna iz devedesetih. Postojeća situacija u društvu nas poziva na akciju, jer nećemo nikome dozvoliti da pred našu budućnost postavlja neizvesnost koja je postojala dok je vladao Milošević.

    Zbog svega navedenog, mladi Srbije Vam upućuju sledeće

    Z A H T E V E

    1. Neophodno je hitno potpisivanje političkog sporazuma sa EU, što je prvi korak ka što hitnijem potpisivanju Sporazuma o stabilizaciji i pridruživanju,

    2. Kao deo procesa evropskih integracija, neizostavno je hapšenje i isporučivanje optuženih za ratne zločine tribunalu u Hagu, kao i ispunjavanje svih preuzetih međunarodnih obaveza naše države

    3. Neohodno je deblokiranje rada svih institucija od kojih zavisi nesmetano funkcionisanje države

    Ukoliko kao predsednik Vlade u najskorijem roku ne ispunite ove zahteve, koji su u skladu sa proevropskim opredeljenjem većine građana i građanki Srbije, smatraćemo da ili ne stojite iza njih ili da niste u stanju da ih ispunite. U tom slučaju, mladi Srbije će od Vas tražiti da podnesete ostavku na funkciju koju obavljate u Vladi i da raspišete vanredne parlamentarne izbore kao jedini izlaz iz krize u koju je Srbija zapala.

    11. februar 2008. godine
    ...ako drug Tito kaze da su studenti u pravu...mozda Voja i razmotri njihovo pismo...
    ...hell ain't a bad place to be......

  5. #35

    Odgovor: Voja - drzavnik?

    Zar ne mislis da je u ovom trenutku, Vojislav Kostunica, lider Demokratskih ideja, ili jedan od dvojice lidera, jedini rekao jasno Evropskim kopiladima> DA HOCEMO U EVROPU, ALI JEDINO SA CELOM DRZAVOM. AKO MISLITE DA SRBIJA POSTUJE EVROPSKU UNIJU I ZALAZE SE UNAPREDJENJE EVROPSKIH IDEJA, I SAM ULAZAK U UNIJU, MORACETE I VI DA POSTUJETE TERITORIJALNI INTEGRITET I SUVERENITET NASE ZEMLJE.
    Bolje izgubiti trenutak u zivotu, nego zivot u trenutku!

  6. #36

    Odgovor: Voja - drzavnik?

    Citat marconicyss kaže: Pogledaj poruku
    Zar ne mislis da je u ovom trenutku, Vojislav Kostunica, lider Demokratskih ideja, ili jedan od dvojice lidera, jedini rekao jasno Evropskim kopiladima> DA HOCEMO U EVROPU, ALI JEDINO SA CELOM DRZAVOM. AKO MISLITE DA SRBIJA POSTUJE EVROPSKU UNIJU I ZALAZE SE UNAPREDJENJE EVROPSKIH IDEJA, I SAM ULAZAK U UNIJU, MORACETE I VI DA POSTUJETE TERITORIJALNI INTEGRITET I SUVERENITET NASE ZEMLJE.
    ...kao sto sam rekao i yossarianu...pamtim Kostunicu od nastanka DS-a...pa preko formiranja DSS...nikada nije ucestvovao u akcijama opozicije protiv Slobodanovog rezima,niti ga javno napadao,sve do 5.oktobra kada je uvideo da ce uz pomoc ovog naroda uspeti da srusi rezim i postane Predsednik...lukavo...
    ...dakle,on mi ne lici na lidera demokratskih ideja vec naslednika pok.Milosevica...cista demagogija...koliko ja znam,svi se zalazu za celovitost ove zemlje,tako da su njegove reci klasican politicki marketing...citaj malo izmedju redova i videces da je nesto drugo u pitanju...videces da ce ubrzo prevremeni izbori,videces da ce novu Vladu sacinjavati Radikali sa DSS-om,videces da je coveku samo na pameti ocuvanje vlasti...sada ja tebi kazem...zivi bili pa videli...
    ...hell ain't a bad place to be......

  7. #37

    Odgovor: Voja - drzavnik?

    Vidi, kazes da se nije pojavljivao, izuzev 5.10....?!
    Pojavio se i zajedno sa ostatkom ekipe srusio Milosevica, zapravo nije ga srusio, vec je covek dobio izbore, sam Slobodan je u obracanju narodu to rekao.
    On kazes nije lider demokratije, samo je predsednik jedne Demokratske opcije.
    Sad si me razocarao. Inave da je naslednik Slobodanove politike, program Demokratske Stranke Srbije, morao bi biti mnogo veci, opsirniji, precizniji...i mnogo toga bi otpalo, a mnogo toga bi se moralo dodati.
    Bolje izgubiti trenutak u zivotu, nego zivot u trenutku!

  8. #38

    Odgovor: Voja - drzavnik?

    Citat marconicyss kaže: Pogledaj poruku
    Vidi, kazes da se nije pojavljivao, izuzev 5.10....?!
    Pojavio se i zajedno sa ostatkom ekipe srusio Milosevica, zapravo nije ga srusio, vec je covek dobio izbore, sam Slobodan je u obracanju narodu to rekao.
    On kazes nije lider demokratije, samo je predsednik jedne Demokratske opcije.
    Sad si me razocarao. Inave da je naslednik Slobodanove politike, program Demokratske Stranke Srbije, morao bi biti mnogo veci, opsirniji, precizniji...i mnogo toga bi otpalo, a mnogo toga bi se moralo dodati.
    ...da li sam ja tebe ocarao ili razocarao,totalno je nebitno...
    ...da,kazem ti da se do 5 oktobra,skrivao u misjoj rupi...i nije on pobedio vec je to ucinio ovaj napaceni narod,kada mu je pukao film...glasali bi i za crnog djavola,samo da Slobi vide ledja...
    ...programi stranaka,nemaju veze s tim kako se ponasaju...program SPS je hiljadu puta bolji,humaniji,ali to nema veze sa onim sta je ta stranka radila...kao i kod drugih stranaka...
    ...hell ain't a bad place to be......

  9. #39

    Odgovor: Voja - drzavnik?

    Postavljam ja sad tebi pitanje?
    Nije Kostunica pobedio na izborima, izabrao ga napaceni narod...Znas o cemu pricas?
    Programi stranaka nemaju veze? Sta ima veze? Okani se politike devedesetih. Ti ljudi vise ne postoje. Ajmo programe sad. Ako je bolji program SPS-a, cemu demokratija bez osnova. Imamo druge ljude.
    Bolje izgubiti trenutak u zivotu, nego zivot u trenutku!

  10. #40

    Odgovor: Voja - drzavnik?

    Citat marconicyss kaže: Pogledaj poruku
    Postavljam ja sad tebi pitanje?
    Nije Kostunica pobedio na izborima, izabrao ga napaceni narod...Znas o cemu pricas?
    Programi stranaka nemaju veze? Sta ima veze? Okani se politike devedesetih. Ti ljudi vise ne postoje. Ajmo programe sad. Ako je bolji program SPS-a, cemu demokratija bez osnova. Imamo druge ljude.
    ...Da pobedio je narod...znam dobro o cemu pricam...
    ...naravno da programi imaju veze,ali se ne sprovode...jasnije sada?
    ...ne postoje ljude iz 90'?Ajde gledaj sledeci prenos skupstine,pa ces videti brdo politicara iz 90'...naslednika necijih politika...
    ...da,program SPS je ok,ali su ostali isti ljudi,oni koji su ljubili u tukija Slobodana Milosevica...ali kada dodju novi ljudi ti doslovce kazes"ko je cuo za njih"...spomenes Djelica,Dulica,itd...
    ...hell ain't a bad place to be......

  11. #41

    Odgovor: Voja - drzavnik?

    Сад видим где је Бурдуш Чеда учио о Коштуници:

    http://www.alb-net.com/kostunica.htm
    Vojislav Kostunica Milosevics Opponent or Successor?

    А наслов значи: Коштуница - Милошевићев противник или наследник!
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  12. #42

    Odgovor: Voja - drzavnik?

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Сад видим где је Бурдуш Чеда учио о Коштуници:

    http://www.alb-net.com/kostunica.htm
    Vojislav Kostunica – Milosevic’s Opponent or Successor?

    А наслов значи: Коштуница - Милошевићев противник или наследник!

    Pa ako posle nevidjene popularnosti koju mu je donela tadasnja pobeda protiv Milosevica do danasnje koja se kotira na 6-7 % podrske nije jasno ljudima ko je Kostunica i kakve su njegove sposobnosti (osim da ucenjuje, tu je maher) onda stvarno...
    I sto si toliko navalio na Cedu? Nije valjda da ti toliko smeta njegovih 5 %?
    Back in red!

  13. #43

    Odgovor: Voja - drzavnik?

    Citat maleni kaže: Pogledaj poruku

    Pa ako posle nevidjene popularnosti koju mu je donela tadasnja pobeda protiv Milosevica do danasnje koja se kotira na 6-7 % podrske nije jasno ljudima ko je Kostunica i kakve su njegove sposobnosti (osim da ucenjuje, tu je maher) onda stvarno...
    И опет искривљивање истине. Без икакве сумње је јасно да сви гласови за Коштуницу нису били за њега, већ су већином били гласови против Милошевића.
    Још једна из арсенала лажи је да се Коштуница котира на 6-7% подршке. На основу чега се то тврди?

    I sto si toliko navalio na Cedu? Nije valjda da ti toliko smeta njegovih 5 %?
    Зато што је најекспониранији службеник америчке амбасаде у Србији, зато што је његова странка најактивнија у пропагандној кампањи обликовања јавног мнења и зато што најчешће напада Цркву, САНУ, српски народ, српску одбрамбену борбу, територијални интегритет државе, перјаница је кампање против Коштунице, истомишљеник Хашима Тачија, ево видимо на овом (про)шиптарском сајту, а видели смо и досад...
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  14. #44

    Odgovor: Voja - drzavnik?

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    И опет искривљивање истине. Без икакве сумње је јасно да сви гласови за Коштуницу нису били за њега, већ су већином били гласови против Милошевића.
    Још једна из арсенала лажи је да се Коштуница котира на 6-7% подршке. На основу чега се то тврди?
    Kakvo iskrivljivanje istine???
    Pa u periodu posle skidanja Milosevica pozitivno se o njemu izjasnjavalo oko 80 % ljudi. Svi znamo da se glasalo protiv Milosevica i da je on tu bio marioneta DOS-a posto covek nije u stanju da bude aktivan 4 sata dnevno (trut). Ali za ucene je savrsen, od cinovnicke stranke tokom 2000-te, koja je bila pred zatvaranjem, do zahteva da na osnovu njegove popularnosti trazi od Zorana isti broj mandata na republickim izborima posle.

    Зато што је најекспониранији службеник америчке амбасаде у Србији, зато што је његова странка најактивнија у пропагандној кампањи обликовања јавног мнења и зато што најчешће напада Цркву, САНУ, српски народ, српску одбрамбену борбу, територијални интегритет државе, перјаница је кампање против Коштунице, истомишљеник Хашима Тачија, ево видимо на овом (про)шиптарском сајту, а видели смо и досад...
    Sta je, istina boli? Nema drugog nacina da se neko diskredituje nego da se proglasi stranim placenikom. I to je Miloseviceva politika 90-ih koju u kontinuitetu zelite da nastavite.
    Milion narucenih tekstova u zutoj stampi pa i u ovoj "ozbiljnijoj", placeni novinari, RTS podrska,... sektasenje-udbasenje bato... Opet ce da rade serpe u 7 i 30!!!
    Back in red!

  15. #45

    Odgovor: Voja - drzavnik?

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    И опет искривљивање истине. Без икакве сумње је јасно да сви гласови за Коштуницу нису били за њега, већ су већином били гласови против Милошевића.
    Још једна из арсенала лажи је да се Коштуница котира на 6-7% подршке. На основу чега се то тврди?



    Зато што је најекспониранији службеник америчке амбасаде у Србији, зато што је његова странка најактивнија у пропагандној кампањи обликовања јавног мнења и зато што најчешће напада Цркву, САНУ, српски народ, српску одбрамбену борбу, територијални интегритет државе, перјаница је кампање против Коштунице, истомишљеник Хашима Тачија, ево видимо на овом (про)шиптарском сајту, а видели смо и досад...
    Stvarno, greska: Kostunica i Ilic ce imati 6-7 % podrske...u najboljem slucaju.

    Dalje, ti si decko ocigledno skliznuo u radikalsko - spsovsku retoriku devedesetih o "patriotama" i "domacim izdajnicima". Vidis, ako su ljudi kao ti i ekipa patriote, ja sam domaci izdajnik. Bio i ostao. Ali mi je jako drago sto ti je lider konacno skinuo masku i pokazao da je ono sto je uvek i bio: zadrti kocnicar svega progresivnog u ovoj zemlji, bleda i anemicna voshtana figura koju je jedino ogromna Djindjiceva energija mogla da dovede tamo gde je bio...ali sitna dusha je sitna dusha, i zavrsice tamo gde je i pocheo: u kombiju (gde ce moci da mu stanu svi clanovi stranke - bez da se guraju).

    A o ozbiljnosti tvoje stranke dovoljno govori i infantilna recenica koju si, vidim, izabrao da ti bude potpis...vidis, ja sam tako razmisljao sa 15 - 16 godina, pa sam porastao i shvatio da neki moji postupci vuku odredjene posledice koje mogu da mi naskode...pa sam naucio da razmisljam i da budem odgovoran i prema sebi, i prema drugima...sto se tvom predsedniku nece desiti nikad. A ni tebi, cini mi se. Sto te automatski diskredituje kao ozbiljnog sagovornika i pretvara u demagoga koji prica samo da bi pricao.

Strana 3 od 12 PrvaPrva 12345 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Vojislav Koštunica
    Autor silvia u forumu Političari
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 07.05.2007, 09:21

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •