Znate li se smejati - Strana 4
Strana 4 od 4 PrvaPrva ... 234
Prikaz rezultata 46 do 55 od ukupno 55

Odgovor: Znate li se smejati

nikad ne gledam prvi post, jedino kad je nova tema pa mi se stranica jos nije preklopila.

Uvjek gledam Subjekt i o cemu se radi.
    Znaci: Ovde je pitanje znamo li se smejati i ja sam pokazao na tvoju repliku da znam...

Ako već znaš,onda se potrudi da to nikad ne zaboraviš.

Život je lepši uz osmeh,želim ti puno radosti i smeha
    Don't tease me if you can't please me!

Smehpodmladjuje i zato koristm svaku dobru priliku da se nasmijem....evo i sad to cinim...

Nasmij se i ti malo...vjerojatno imas lep osmeh

Možda i nije najlepši,ali je sigurno od srca
    Don't tease me if you can't please me!

Od srca je i najljepsi.

Nije lepo kad se usiljeno smeje kao ovi ameri

Odgovor: znate li se smijati

Citat sekula kaže: Pogledaj poruku
    Vodenjak- Za Vodenjaka je smijeh samo povremeno utočište od revolucije, trke u nepoznato, no kad se dogodi, tada nema granica Raspoloženja mijenja više puta na dan pa naiđe i duhovito razdoblje. Od cnog humora, pa sve do sasvim vulgarnih šala, Vodenjaku ne smeta norma ni tradicija. A kad nije raspoložen, smijeh jednostavno, ne postoji.
    nije tačno...
    baš volim da se smejem i to za svaku sitnicu i mnogi često i kažu da sam vrlo vedra i nasmejana i po tome me pamte...
    često imam i one napade smeha kada se i drugi počnu smejati gledajući mene pri tom pojma nemaju zašto se ja smejem...

Djevica - Budimo iskreni - Djevice nisu rođene za šale i viceve, čak i smijeh je teško izmamiti u slobodnijem obliku. Osjećaj manje vrijednosti i vječno pitanje zadovoljava li ili ne, koči Djevicu u opuštanju, a smijeh je, ne zaboravimo, rezultat umijeća opuštanja. Ozbiljnost je njena značajka koju teško otpušta čak i kada je smeta u životu.

au mani ga sad

[QUOTE=sekula;9493]Ovan - Ovnom vlada Mars i često je Zbog agresivnosti ovog planeta najzabavnije i najsmješnije, kad se zafrkava nekog drugog. Smijeh je glasan, neobuzdan, a takve su i šale, često okrutne. Jakog ega, Ovan ne prihvaća šalu na vlastiti račun,i to mu je osnovna mana što se smijeha tiče!

Ovo je tacno...sem jedne stvari...prihvatam salu i na svoj racun

Ovan - Ovnom vlada Mars i često je Zbog agresivnosti ovog planeta najzabavnije i najsmješnije, kad se zafrkava nekog drugog. Smijeh je glasan, neobuzdan, a takve su i šale, često okrutne. Jakog ega, Ovan ne prihvaća šalu na vlastiti račun,i to mu je osnovna mana što se smijeha tiče!
    Pa nije bas sasvim dobar opis Ovna...Blizanci imaju obicaj da zafrkavaju nekog drugog, a salu na svoj racun ne prihvataju. Meni ne smeta... A smeh mi jeste glasan, volim tako..

Odgovor: znate li se smijati

Ribe- Isplivaju li po koji put iz mutne dubine, možda se i nasmiju, svojoj žrtveničkoj muci najčešće, ali i kakvoj ispričanoj šali. Ribe nisu komičari po opredjeljenju, pa se nakon tugovanja nesvjesno smiju vlastitim zabludama. A njih otkrivaju, relativno često! Ipak, opterećen svakodnevnim brigama uživaju u zabavljačkim talentima drugih, no na žalost, ne znaju ih poticati.
    Ovo nije ni blizu istina, bar ne za mene.... najlepsi kompliment dobijen od osobe koja me ne poznaje je, upravo to, da umem da se smejem
    Lako cu,ako je do mene.........

Strana 4 od 4 PrvaPrva ... 234

Slične teme

1. Sve što treba da znate o glutenu
    Autor silvia u forumu Zdravlje
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 22.02.2015, 20:41
  2. Nije lepo smejati se tudjoj muci, ali....axaxaxa!
    Autor _baba_ u forumu Humor i zabava
    Odgovora: 53
    Poslednja poruka: 07.08.2013, 21:30
  3. Sta znate o forumasima, intimno ?!
    Autor yige_gui u forumu Druženje forumaša
    Odgovora: 389
    Poslednja poruka: 20.08.2012, 19:43
  4. Sta znate o svojim precima?
    Autor Becar u forumu Vojvođanski bircuz
    Odgovora: 51
    Poslednja poruka: 28.07.2012, 23:43
  5. E123 ili Da li znate šta jedete?