Znate li se smejati - Strana 2
Strana 2 od 4 PrvaPrva 1234 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 55
  1. #16

    Odgovor: Znate li se smejati

    Blizanci - Blizanci su i sami po sebi smiješni.
    nije ni čudo, kad zapinjem na sve strane...
    nattydread is coming to dinner

  2. #17

    12 Znate li se smejati

    Citat sekula kaže: Pogledaj poruku
    Lav - Lav kao pravi zabavljač može zablistati usred komičarske monodrame, te se može reći da je doista duhovit - ako želi. Ne prezajući ni od čega, oni će zablistati i pobrati buran smijeh i pljesak. Ipak, kako je to samo jedna od strana glumačke raznovrsnosti, neće se zadržati samo na tome.
    ....

  3. #18

    Odgovor: Znate li se smejati

    Škorpion- Škorpion je po prirodi mračan i tajanstven, no to ne znači da nije sposoban za šalu, upravo suprotno, škorpioni mogu biti prilično duhoviti, posebno što se crnog humora tiče. Ne štede nikog, pa ni sebe, i često do suza nasmijavaju okolinu.
    tacno 100%
    Krek, krek.. Ne gudra

  4. #19

    Odgovor: znate li se smijati

    Citat sekula kaže: Pogledaj poruku
    Vaga- Vage su, kao i ostali znakovi zraka katkad posebno raspoložene za šalu, i doslovce blistaju neozbiljnošću kojom nasmijavaju sve oko sebe. Ipak, suzdržati će se vulgarnosti, jer ipak, Venera vlada ovim znakom. Uđe li u ozbiljne životne situacije, tražiti će duhovitu stranu, no pitanje je hoće li se usuditi podijeliti je s drugima.
    Obozavam da se smejem, i to radim gotovo stalno, al sta cu kad mi je dosta toga smesno
    ...................

  5. #20

    Odgovor: Znate li se smejati

    Bik - Bik nije sklon neobuzdanim zabavama, njegov je humor uvijek suptilan i u granicama manira i lijepog ponašanja, jer njime vlada Venera. Otrpiti će Šalu na svoj račun, i to bez uzvraćanja. Ipak, osjetljivost uvjetuje izbjegavanje grubih Od pravih prostačkih šala do Merkurovih intelektualnih zavrzlama, uvijek s duhovitim predznakom.

    Naravno da volim da se smejem ne bi mogla ni jedan minut bez smejanja,volim salu,na svoj ili na bilo ciji racun,ne preterujem jer mozda neke osobe bas ne vole sale na svoj racun,pa da ne bi pobesnili tako nesto,ne znam ,sanjiva sam
    No me toques

  6. #21

    Odgovor: znate li se smijati

    Citat sekula kaže: Pogledaj poruku
    Ribe- Isplivaju li po koji put iz mutne dubine, možda se i nasmiju, svojoj žrtveničkoj muci najčešće, ali i kakvoj ispričanoj šali. Ribe nisu komičari po opredjeljenju, pa se nakon tugovanja nesvjesno smiju vlastitim zabludama. A njih otkrivaju, relativno često! Ipak, opterećen svakodnevnim brigama uživaju u zabavljačkim talentima drugih, no na žalost, ne znaju ih poticati.
    Bice da grese.......
    Lako cu,ako je do mene.........

  7. #22

    Odgovor: Znate li se smejati

    Strijelac- Majstor duhovitosti Strijelac okuplja široku publiku koja ga slijedi u stopu - ne znate li razlog zbog koga biste se nasmijali, potražite Strijelca. Od njegovih gesti do onoga što govori, njegova je predstava i zabava svakako najbolja. Strijelac pod vladavinom Jupitera ima urođeni optimizam i smisao za humor, koji nesebično daruje svima!

    Eh.. Ja sam živi smjehoplov. Smiju mi se dok psujem jer ne znam psovati, smiju mi se dok pričam šale jer ih nitko ne skuži, smiju mi se dok trčim jer kažu da trčim kao slon, smiju mi se dok jedem jer mi u pravilu uvijek nešto završi na meni.. Ma joj.. Samo neka su oni sretni.
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

  8. #23

    Odgovor: Znate li se smejati

    Bik - Bik nije sklon neobuzdanim zabavama
    Paaa, ovaj bik jeste sklon neobuzdanim zabavama.

    njegov je humor uvijek suptilan i u granicama manira i lijepog ponašanja, jer njime vlada Venera. Otrpiti će Šalu na svoj račun, i to bez uzvraćanja.
    O kak' sam fina i kulturna nisam ni znala.

    Ipak, osjetljivost uvjetuje izbjegavanje grubih Od pravih prostačkih šala do Merkurovih intelektualnih zavrzlama, uvijek s duhovitim predznakom.
    Jeste. Zgrozavam se na prostacke sale
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  9. #24

    Odgovor: Znate li se smejati

    Strijelac- Majstor duhovitosti Strijelac okuplja široku publiku koja ga slijedi u stopu - ne znate li razlog zbog koga biste se nasmijali, potražite Strijelca. Od njegovih gesti do onoga što govori, njegova je predstava i zabava svakako najbolja. Strijelac pod vladavinom Jupitera ima urođeni optimizam i smisao za humor, koji nesebično daruje svima!
    potpisujem

    Vaga- Vage su, kao i ostali znakovi zraka katkad posebno raspoložene za šalu, i doslovce blistaju neozbiljnošću kojom nasmijavaju sve oko sebe. Ipak, suzdržati će se vulgarnosti, jer ipak, Venera vlada ovim znakom. Uđe li u ozbiljne životne situacije, tražiti će duhovitu stranu, no pitanje je hoće li se usuditi podijeliti je s drugima.
    tako nekako

  10. #25

    01 Odgovor: Znate li se smejati


    Lav - Lav kao pravi zabavljač može zablistati usred komičarske monodrame, te se može reći da je doista duhovit - ako želi.


    Ne prezajući ni od čega, oni će zablistati i pobrati buran smijeh i pljesak.


    Ipak, kako je to samo jedna od strana glumačke raznovrsnosti, neće se zadržati samo na tome.


    riječi su suvišne..

  11. #26

    Odgovor: Znate li se smejati

    Djevica - Budimo iskreni - Djevice nisu rođene za šale i viceve, čak i smijeh je teško izmamiti u slobodnijem obliku. Osjećaj manje vrijednosti i vječno pitanje zadovoljava li ili ne, koči Djevicu u opuštanju, a smijeh je, ne zaboravimo, rezultat umijeća opuštanja. Ozbiljnost je njena značajka koju teško otpušta čak i kada je smeta u životu.


    Sad cu da se smejem uz inat

  12. #27

    Odgovor: Znate li se smejati

    Citat _baba_ kaže: Pogledaj poruku
    Paaa, ovaj bik jeste sklon neobuzdanim zabavama.


    O kak' sam fina i kulturna nisam ni znala.



    Jeste. Zgrozavam se na prostacke sale
    sad mi je laknulo ... sve ono što smo radili nije prostački

    RAK
    i u podznaku rak

    savršen , lep , pametan , mudar , jak , neodoljiv , šarmantan
    muškarac sigurno nije rak
    Ko je za jednu voznjicu

  13. #28

    Odgovor: Znate li se smejati

    Blizanci - Od pravih prostačkih šala do Merkurovih intelektualnih zavrzlama, uvijek s duhovitim predznakom, Blizanci su i sami po sebi smiješni. Bez obzira jesu li majstori gegova, smiješne pantomime ili prepričavanje viceva, njihov je život uvijek obogaćen duhovitim pogledom na svijet.

    PS.prostacke sale ne umem da svarim ni soda-bikarbonom.....
    " Ljude treba suditi samo po njihovim vrlinama , a ne po njihovim manama; medjutim,po vrlinama nas ocenjuju samo nasi prijatelji, a nasi neprijatelji nas ocenjuju samo po nasim manama."

  14. #29

    Odgovor: Znate li se smejati

    Citat makilli kaže: Pogledaj poruku
    Jarac- Saturnov podanik teško da razumije šale, a smišljanje ide još teže. Možda je ozbiljnost kočnica za sve smiješno, pa se ovi ljudi rijetko smiju, osim ukoliko u njihovim horoskopima ne prevladava kakav lakrdijaški planet. Za Jarca je život uvijek ozbiljan, uvijek na oprezu, on se ne zna opustiti...i nema vremena za smijeh.


    Apsolutno netačno,bar u mom slučaju...

    I u mom slucaju je ne tacno.....Mozda nisam olicenje humora ali nije ni da ne umem....a pogotovu nije da se ne smejem......
    Covek je sinteza beskonacnosti i konacnosti,prolaznog i vecnog, slobode i nuznosti, kratko: sinteza.

  15. #30

    Odgovor: Znate li se smejati

    Citat sekula kaže: Pogledaj poruku
    Rak - Iako radije sluša nego prepričava šale, to nikada neće biti nešto vulgarno. Ovo je obiteljski čovjek koji zna kako riječi mogu povrijediti - makar bile izrečene u šali. Zbog toga se Rakovi ne ubrajaju u savršene komičare; jednostavno su preuviđavni prema drugima, i presenzibilni prema svemu!
    pa dobro nisam baaaas tooooliko senzibilna
    Kad bi meni dali kišobran, ja ga ne bih potrošio sam
    pola mesta ja bih dao nekom, ko je dobar a slučajno sam.

Strana 2 od 4 PrvaPrva 1234 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Sve što treba da znate o glutenu
    Autor silvia u forumu Zdravlje
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 22.02.2015, 20:41
  2. Nije lepo smejati se tudjoj muci, ali....axaxaxa!
    Autor _baba_ u forumu Humor i zabava
    Odgovora: 53
    Poslednja poruka: 07.08.2013, 22:30
  3. Sta znate o forumasima, intimno ?!
    Autor yige_gui u forumu Druženje forumaša
    Odgovora: 389
    Poslednja poruka: 20.08.2012, 20:43
  4. Sta znate o svojim precima?
    Autor Becar u forumu Vojvođanski bircuz
    Odgovora: 51
    Poslednja poruka: 29.07.2012, 00:43
  5. E123 ili Da li znate šta jedete?
    Autor Invisibleman u forumu Zdravlje
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 16.04.2010, 23:14

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •