Ocekivanja od muskaraca! - Strana 9
Strana 9 od 10 PrvaPrva ... 78910 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 121 do 135 od ukupno 145
  1. #121

    Odgovor: Ocekivanja od muskaraca!

    Kljucevi, kajle, mobilni telefoni... ima zenske, ima sve
    Gather ye rosebuds while ye may...

  2. #122

    Odgovor: Ocekivanja od muskaraca!

    Citat rusty nail kaže: Pogledaj poruku
    Citat Meggy kaže: Pogledaj poruku
    Zblj, brate, ako dodjes u kafanu i smekerski bacis kljuceve od BMW-a il' cega slicnog na sto, jedino tak'im cicama i moz' da upalis fitilj
    a ja mislio da su ti dziberski fazoni nestali sa devedesetim ? ima jos toga ? jbt
    Ти фазони нит су настали у деведесетима нити су прошли с деведесетима.

    И пре 300 година у Србији најлепшу жену је имао онај ко је имао највећу њиву и највише стоке, и у Њујорку граду манекенке рађају децу бизнисменима, певачима и глумцима, ретко кад продавцима хот дога.

    Ништа ми безвезније од овог силног ишчуђавања, ијао, новац, свашта...
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  3. #123

    Odgovor: Ocekivanja od muskaraca!

    Ne znam gde si video iščuđavanje?
    Poenta je u tome da, iako postoje žene kojima je lova sve u životu, one niti su u većini, a još manje su sve žene takve.
    Najgora je uš što iz opanka iziđe.

  4. #124

    Odgovor: Ocekivanja od muskaraca!

    Citat believer kaže: Pogledaj poruku
    da mu rezervoar bude pun a ne da ko stipsa kupuje pet litara
    Je si ti znala da klima u kolima na cca 50 km trosi 1L (slovima: litar) goriva, a?
    E nisam ni ja...
    Ja ocekujem da ima novaca...ali BAR za sebe...a ne da mi ko slepac 'oda okolo sa 20 oJra u dzep i svaki cas me pita...da promenim ili imas?
    A ja budala....i kada jedem go*na jedem ih zlatnom kasikicom...
    E jok vise...
    Budi pametan i pravi se lud

  5. #125

    Odgovor: Ocekivanja od muskaraca!

    Citat Bazilej kaže: Pogledaj poruku
    Ne znam gde si video iščuđavanje?
    Poenta je u tome da, iako postoje žene kojima je lova sve u životu, one niti su u većini, a još manje su sve žene takve.
    Па, посредно јесу. Ево ти неколико примера:
    Није јој битан новац, битно јој је да мушкарац има стила. Хинт: стил кошта, погледај цене у некој продавници маркиране робе. И без зајебанција типа "не мора да буде маркирано да би било укусно", сако са пијаце је сако са пијаце.
    Није јој битан новац, битно јој је да је мушкарац успешан. А како се мери успех? Добар посао, стамбено обезбеђен, аутомобил.
    Није јој битан новац, битан јој је провод. А шта је потребно за провод? Новац, кола...
    Није јој битан новац, битно јој је да мушкарац добро изгледа. Добар изглед? Чак и бављење спортом или теретана коштају. Да не причам о кремицама и слично.
    Није јој битан новац, битно јој је да мушкарац може да се брине о заједничкој деци. А шта деца једу? Новац.
    Битно је да је духовит? Знам масу духовитих дебелих ружних лоше обучених ликова без новца који не хебу он а фрст дејт.
    Битно је да је добра особа? Такође знам масу добрих особа који...
    И све тако укруг...
    Poruku je izmenio yossarian, 06.01.2012 u 18:46
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  6. #126

    Odgovor: Ocekivanja od muskaraca!

    Što sam starija kriterijumi su mi drugačiji.Od muškarca očekujem sve više.Lovu ne ali zato sve ostalo da.I više od tog OSTALO.A kad sve to saberem i oduzmem svede se na ono - Hoćeš? Nećeš? Ne moraš.Slobodan si.-

    Ma najvažniji je korektan odnos,ali naravno sa blagom prednošću za mene.

  7. #127

    Odgovor: Ocekivanja od muskaraca!

    Citat čista iluzija kaže: Pogledaj poruku
    .A kad sve to saberem i oduzmem svede se na ono - Hoćeš? Nećeš? Ne moraš.Slobodan si.-
    A...pa hoce oni, nije da nece...
    Hoce kolenicu (kuvanu) u renu kada ti porucujes picu (za obadvoje)...
    Hoce da odu u kafic i da pored sebe imaju "nesto pristojno"...a pri tome pola sata vrte u rukama flasicu shardonea koji si narucila...
    Hoce da dodju na all inclussive (tusiranje, vecerica, muzikica, vince...istresu svoja jajCa)...a u glavi radi kalkulator...jbt...potrosio sam 10 L goriva...(lakse pada kada sve to bude uZput ili niZput...).
    Budi pametan i pravi se lud

  8. #128

    Odgovor: Ocekivanja od muskaraca!

    Nisam baš mislio da se uključujem na temi jer sam shvatio da dame treba da daju svoje viđenje.
    Ipak...videh da ima muških koji su se uključili i dali neka svoja viđenja.
    Ne mogu poreći da nisam očekivao i nadao se da neki muškarci, važni tada meni bliskim damama, se pokažu kao vitezi a ne džukele! Jbg, naježim se na neke postupke, reči, opaske...
    Najgore je to što mi nije teško uvideti šta neke reči ili postupci istih znače, pa pošto meni drage dame jako mnogo znače i želim da shodno svojim izuzetnim vrednostima imaju tretman kraljica, kada (radi opreza) kažem šta mislim o nekom postupku često budem "razapet" .
    Znam da sam ličan, ali samo u tome da ne želim da ih BILO KO tretira sa manjkom poštovanja, da im "vređa inteligenciju" i da im "prodaje maglu". Jbt..nešto mislim da bih bio "težak tast" da , kojim slučajem, imam kćerku . Ali, barem sam sina učio da bude iskren i da dame poštuje.
    Kako god...mišljenja sam da su dame bolja polovina čovečanstva, vrednije, inteligentnije i sa više duha (merio sam time što sam svega nekoliko muških zvao prijateljima dok je dama za "skidanje kape" bilo više).
    Šta očekujem?
    -Pa..nipošto da u bilo kojoj prilici (čak ni u svađi) dami ne kaže nešto uvredljivo iz arsenala "povređene sujete" (reč k***a nikada nisam prevalio preko jezika),
    -Da kada mu je dama u društvu..ona se ne sme mašiti novčanika,
    -Da se potrudi zaštititi tu damu ma koliko ga to tada koštalo,
    -Da uvek je sasluša šta ima da kaže i da njen glas ima barem istu "težinu" kao i njegov (verujte mi..tako se podosta nauči),
    -Da ono što kaže..on i stoji iza toga (dame imaju jako razvijenu moć pamćenja),
    -Da ih nikada intelektualno ne potceni (jer će biti neprijatno iznenađen inteligencijom bez obzira na njenu boju kose )...
    ...i takoo....
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  9. #129

    Odgovor: Ocekivanja od muskaraca!

    Сиви, морам да признам да ми је твој текст јако сумњи, изгледа ми као да би да се овде огребеш мало, хвалећи даме и "даме" оволико...

    Има наравно и другачијих искустава од твојих...

    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  10. #130

    Odgovor: Ocekivanja od muskaraca!

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Сиви, морам да признам да ми је твој текст јако сумњи, изгледа ми као да би да се овде огребеш мало, хвалећи даме и "даме" оволико...

    Има наравно и другачијих искустава од твојих...

    V.I.P. - Ako riba drolja postane - YouTube

    .Hvala na iskrenosti!
    Samo..nemoj misliti da u svom životu nisam video mnogo osoba koje niti su dame niti su vitezovi. Ako si pažljivije čitao morao si uvideti da sam naveo "sebi dragim damama" tj. da se mnogo toga odnosilo na osobe koje zaista zaslužuju svako poštovanje zbog svojih vrednosti.
    Sa druge strane zar ne misliš da time što muškarac uvredi ženu nije baš priznanje da ga je napravila majmunom i da je uvreda "mahanje mačem po šipražju posle bitke"? Tj... ponašanje poraženog? A zar nije upravo sam zaslužio uvredu jer je sam sebe napravio majmunom loše procenivši osobu?
    Onako kako se neko ponaša kada "pobedi" ili bude "poražen" meni mnogo govori o samoj osobi.
    Usput, ne vidim ništa loše u tome što ih zovem damama. I polje žita sadrži poneki kukolj, ali se i dalje zove poljem žita .
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  11. #131

    Odgovor: Ocekivanja od muskaraca!

    Па знаш како, питање ти је доста добро, да ли је неко крив кад те иза ћошка дочека и млатне тољагом по глави, или си ти крив зато што ниси обратио пажњу на сваки ћошак да те неко не изненади. Најлакше је кривити жртву.

    И, назвати ствари правим именом није никакво вређање
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  12. #132

    Odgovor: Ocekivanja od muskaraca!

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Citat Bazilej kaže: Pogledaj poruku
    Ne znam gde si video iščuđavanje?
    Poenta je u tome da, iako postoje žene kojima je lova sve u životu, one niti su u većini, a još manje su sve žene takve.
    Па, посредно јесу. Ево ти неколико примера:
    Није јој битан новац, битно јој је да мушкарац има стила. Хинт: стил кошта, погледај цене у некој продавници маркиране робе. И без зајебанција типа "не мора да буде маркирано да би било укусно", сако са пијаце је сако са пијаце.
    Није јој битан новац, битно јој је да је мушкарац успешан. А како се мери успех? Добар посао, стамбено обезбеђен, аутомобил.
    Није јој битан новац, битан јој је провод. А шта је потребно за провод? Новац, кола...
    Није јој битан новац, битно јој је да мушкарац добро изгледа. Добар изглед? Чак и бављење спортом или теретана коштају. Да не причам о кремицама и слично.
    Није јој битан новац, битно јој је да мушкарац може да се брине о заједничкој деци. А шта деца једу? Новац.
    Битно је да је духовит? Знам масу духовитих дебелих ружних лоше обучених ликова без новца који не хебу он а фрст дејт.
    Битно је да је добра особа? Такође знам масу добрих особа који...
    И све тако укруг...
    Ne znam, najbolje ribe sam imao kada sam bio bez cvonjka, išao u groznim cipelama/patikama i, još povr' svega mi izraste rog na čelu (bubuljica), tako da ovu priču ne razumem.
    Nisam Apolon, nemam para i užasno sam težak čovek, ali svakako da ima žena kojima lova nije najbitnija stvar u životu.
    Međutim, to što si pominjao pre trista godina za najveću njivu i tako to, moram da se nadovežem, nije u pitanju najlepša devojka, već devojka iz podjednako dobre kuće, i nije bitno ko je bio lep, a ko jok, brakovi su bili ugovarani, a oni koji su iskakali iz šablona su bili osuđeni od porodice i sela.

    Svakako da se neko loži na lovu, neko na šarm, neko će trpeti batine, neko štatijaznamštasvene, a ono što sam hteo reći nije da lova nije bitna, jer se bez nje ne može, već da nije najbitnij.
    Najgora je uš što iz opanka iziđe.

  13. #133

    Odgovor: Ocekivanja od muskaraca!

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Citat Bazilej kaže: Pogledaj poruku
    Ne znam gde si video iščuđavanje?
    Poenta je u tome da, iako postoje žene kojima je lova sve u životu, one niti su u većini, a još manje su sve žene takve.
    Па, посредно јесу. Ево ти неколико примера:
    Није јој битан новац, битно јој је да мушкарац има стила. Хинт: стил кошта, погледај цене у некој продавници маркиране робе. И без зајебанција типа "не мора да буде маркирано да би било укусно", сако са пијаце је сако са пијаце.
    Није јој битан новац, битно јој је да је мушкарац успешан. А како се мери успех? Добар посао, стамбено обезбеђен, аутомобил.
    Није јој битан новац, битан јој је провод. А шта је потребно за провод? Новац, кола...
    Није јој битан новац, битно јој је да мушкарац добро изгледа. Добар изглед? Чак и бављење спортом или теретана коштају. Да не причам о кремицама и слично.
    Није јој битан новац, битно јој је да мушкарац може да се брине о заједничкој деци. А шта деца једу? Новац.
    Битно је да је духовит? Знам масу духовитих дебелих ружних лоше обучених ликова без новца који не хебу он а фрст дејт.
    Битно је да је добра особа? Такође знам масу добрих особа који...
    И све тако укруг...
    Ovakvih danas ima najvise.
    Najveca vlast je vladati sobom.

  14. #134

    Odgovor: Ocekivanja od muskaraca!

    ali svakako da ima žena kojima lova nije najbitnija stvar u životu.
    Има. Роди се и теле са две главе, па шта.

    Svakako da se neko loži na lovu, neko na šarm, neko će trpeti batine, neko štatijaznamštasvene, a ono što sam hteo reći nije da lova nije bitna, jer se bez nje ne može, već da nije najbitnij
    Ја само кажем да често и онда кад изгледа да лова није битна, јесте.
    Poruku je izmenio Meggy, 08.01.2012 u 01:45
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  15. #135

    Odgovor: Ocekivanja od muskaraca!

    [QUOTE=yossarian;732309
    Ја само кажем да често и онда кад изгледа да лова није битна, јесте.[/QUOTE]

    Istinito.
    Nazalost.
    Najveca vlast je vladati sobom.

Strana 9 od 10 PrvaPrva ... 78910 PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •