Zlatna Malina
Prikaz rezultata 1 do 4 od ukupno 4
  1. #1

    Zlatna Malina

    Objavljene nominacije za Zlatne Maline


    Objavljene su nominacije za najduhovitije nagrade Holivuda, Zlatne Maline. Ove nagrade, koje se dodeljuju po 28. put, slave najgora filmska ostvarenja u predhodnoj kalendarskoj godini. Najviše nominacija ima film "Znam ko me je ubio" (I know who killed me), čak devet, dok su sa po osam nominacija "Norbit" i "Čak i Leri, brak po meri".

    Film "Znam ko me je ubio" je nominovan za najgori film, najgori scenario, najgoreg reditelja, najgori par na ekranu (Lindsay Lohan sa Lindsay Lohan!) i najgoru glumicu.

    Ipak zvezda dodele nagrada biće Eddie Murphy koji ima čak pet nominacija u jednoj godini! Eddie Murphy, koji u filmu "Norbit" igra tri uloge, nominovan je za najgoreg sporednog glumca, najgoru sporednu glumicu, najgoreg glumca, najgori par i najgori scenario.

    Dobitnik nagrade za najgoreg glumca 1999. godine, Adam Sandler, nominovan je i ove godine u istoj kategoriji za ulogu u filmu "Čak i Leri, brak po meri".

    Lindsay Lohan je nominovana za najgoru glumicu čak dva puta i to za ulogu u istom film. Ona je nominovana za ulogu u filmu "Znam ko me je ubio" gde tumači bliznakinje Aubrey i Dakotu.

    Za najgori film nominovana su ostvarenja Bratz, Daddy Day Camp, I Know Who Killed Me, I Now Pronounce You Chuck & Larry i Norbit.

    Najgori glumac:

    Nicolas Cage
    Jim Carrey
    Cuba Gooding
    Eddie Murphy
    Adam Sandler

    Najgora glumica:

    Jessica Alba
    Logan Browning, Janel Parrish, Nathalia Ramos & Skyler Shaye,
    Elisha Cuthbert
    Diane Keaton
    Lindsay Lohan
    Lindsay Lohan

    Najgori sporedni glumac:

    Orlando Bloom
    Kevin James
    Eddie Murphy
    Rob Schneider
    Jon Voight

    Najgora sporedna glumica:

    Jessica Biel
    Carmen Electra
    Eddie Murphy
    Julia Ormond
    Nicolette Sheridan

    Najgori par:

    Jessica Alba & Hayden Christensen ili Dane Cook ili Ioan Gruffudd
    Bilo koja kombinacija glumica iz filma Bratz
    Lindsay Lohan & Lindsay Lohan
    Eddie Murphy Eddie Murphy & Eddie Murphy
    Adam Sandler i Kevin James ili Jessica Biel

    Najgori rimejk:

    Are We Done Yet?
    Bratz
    Epic Movie
    I Know Who Killed Me
    Who's Your Caddy

    Najgori nastavak:

    Aliens vs. Predator: Requiem
    Daddy Day Camp
    Evan Almighty
    Hannibal Rising
    Hostel: Part II

    Najgori reditelj:

    Dennis Dugan
    Roland Joffe
    Brian Robbins
    Fred Savage
    Chris Siverston

    Najgori scenario:

    Daddy Day Camp
    Epic Movie
    I Know Who Killed Me
    I Now Pronounce You Chuck & Larry
    Norbit


    Najgori izgovor za horror film:

    Aliens vs. Predator: Requiem
    Captivity
    Hannibal Rising
    Hostel: Part II
    I Know Who Killed Me

    Izvori: Kontra

    Oficijalni sajt Zlatne maline : Razzies
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...
      Vrh

  2. #2

    Odgovor: Zlatna Malina

    Najviše nominacija ima film "Znam ko me je ubio" (I know who killed me), čak devet,
    A baš sam htela da ga odgledam Norbit me i ne čudi, ostalo nisam gledala... al' vidim da je za najgori par nominovana Alba i onaj dečko iz "Awake" i gluma stvarno nije neka, al' priča nije loša. Nju ionako stave u film da izgleda, a šta odglumi - odglumi
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid

      Vrh

  3. #3

    Odgovor: Zlatna Malina

    Eddie Murphy ce ocigledno biti zvijezda veceri.
    Scar tissue is stronger than regular tissue. Realize the strength, move on.
      Vrh

  4. #4

    Odgovor: Zlatna Malina

    Zlatne maline za Lindzi Loan i Edija Marfija


    Edi Marfi i Lindzi Loan najgori su od svih loših glumaca 2007. godine, za šta su u subotu uveče zasluženo nagrađeni Zlatnim malinama.

    Komičar-veteran i mlada glumica zaslužili su Zlatne maline zbog "nedostatka izražajnosti" u ulogama koje su odigrali, smatra žiri.

    Marfi i Loan su ovogodišnji super-rekorderi, pošto su oboje osvojili po tri maline isprskane zlatom, vredne 4,89 dolara.

    Marfi je za uloge u komediji "Norbit" postavio rekord, osvojivši tri od četiri nagrade za najgoreg glumca.

    Lindzi je laureat dve "maline" za uloge bliznakinja u filmu "I Know Who Killed Me" (Znam ko me ubio), koji je proglašen za najgori film prošle godine.

    Taj film, koji je na blagajnama širom sveta zaradio tek devet miliona dolara, osvojio je osam od devet Zlatnih malina, oborivši dosadašnji rekord, koji su sa sedam "malina" držali filmovi "Showgirls" i "Battlefield Earth". Između ostalih, osvojio je "malinu" u novoj kategoriji - "najgore opravdanje za horor".

    Lindzi je takođe "nagrađena" za "najgori glumački par", Loan i Loan.

    Problematična devojka Lindzi je skoro celu prošlu godinu provela na raznim rehabilitacijama, a u novembru je čak "zaglavila" zatvor - gde je provela 84 minuta zbog vožnje pod dejstvom alkohola i posedovanja kokaina.

    Edi Marfi je prošle godine bio nominovan za Oskara, za ulogu u mjuziklu "Dreamgirls", a kritičari smatraju da je u "Norbitu", u kojem glumi nekoliko likova, "zapečatio" svoju sudbinu kad je reč o Oskaru, preneo je Rojters.

    (MONDO)
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...
      Vrh

Slične teme

  1. Zlatna Malina
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 04.03.2007, 20:58

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •