Novak Đoković - Strana 2
Strana 2 od 6 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 77
  1. #16

    Odgovor: Novak Djokovic

    Bravo!
    Bilo je sjajno!Sve čestitke Noletu!
    Na žalost, ostaće još treći na ATP listi.
    Poruku je izmenio lorena, 16.11.2008 u 13:54
    trebalo je da skrenem levo kod Albukerkija

  2. #17

    Odgovor: Novak Djokovic

    Сада су сви паметни чак и они који нису веровали у Новака пре почетка турнира у Шангају али нема везе....

    У суштини треба честитати овом младом србину на великом успеху. Историјском.
    Како је почистио под са Давиденком, немам речи. Напред Ђоле !!!!
    Живима по заслузи, мртвима по обичају

  3. #18

    Odgovor: Novak Djokovic

    Sa skorašnjeg Noletovog gostovanja u emisiji Ognjena Amidžića 2. decembra na Pink televiziji:





    Poruku je izmenio irnik, 11.12.2008 u 01:18
    trebalo je da skrenem levo kod Albukerkija

  4. #19

    Odgovor: Novak Djokovic

    Nole i Nadal protiv malarije

    Srpski teniser učestvovaće u humanitarnom meču i karting trci 16. decembra u Madridu


    Novak Đoković učestvovaće u humanitarnoj akciji koju organizuju teniser Rafael Nadal i fudbaler Iker Kasiljas. Drugu godinu zaredom Kasiljas i Nadal organizovaće u Madridu dobrotvorni sportski turnir kako bi se obezbedila pomoć obolelim od malarije.
    Osim srpskog tenisera, veliki broj svetski popularnih sportista potvrdio je učešće na ovom događaju. Učešće će uzeti i španski teniseri David Ferer i Fernando Verdasko, fudbaleri Najal Kvin, Fabio Kanavaro, Dijego Forlan, Raul, David Vilja i drugi, te vozači Fernando Alonso, Valentino Rosi, Horhe Lorenco, biciklista Aleberto Kontador...
    Održavanje ovog humanitarnog događaja planirano je za 16. decembar u Javnoj sportskoj dvorani u Madridu pod sloganom „Oslobodimo svet malarije“. Biće igran teniski meč i fudbalska utakmica, a održaće se i karting trka. Golman Real Madrida rekao je novinarima da je inicijativa potekla iz njegovog razgovora sa Nadalom, a njih dvojica su i prošle godine imali egzibicioni fudbalski i teniski meč.
    - Želeli smo da ujedinimo španski sport radi humanitarnog cilja, i onda smo došli na ovu ideju. Prošle godine sve je proteklo veoma dobro, i nadamo se da će se tako i nastaviti - rekao je Kasiljas, na čije reči se nadovezao Nadal:
    - Neophodno je da ovaj događaj ponovimo zbog svega dobrog koje je proisteklo posle prvog puta. Nadam se da će projekat nastaviti da živi dugo vremena, jer verujem da je svetu potreban.
    EGZIBICIJA PROTIV SAFINA
    Pre odlaska u Madrid, Novak Đoković će u Sent Antonu igrati revijalni meč protiv Rusa Marata Safina, koji ga je eliminisao u drugom kolu Vimbldona.
    Taj meč planiran je za narednu subotu s početkom u 18.30. Osim Novaka na ovaj događaj pozvana je i cela njegova porodica, a pošto su svi ljubitelji zimskih sportova, nema sumnje da će uživati u poznatom austrijskom skijalištu.
    Na ovom turniru nastupiće i Janko Tipsarević, a od ostalih učesnika tu će biti još Filip Kolšrajber, Sibil Bamer, Peti Šnider, Sofija Arvidson... Turnir će biti održan od 10. do 13. decembra i takmičari su raspoređeni u dve grupe po troje tenisera.

    izvor:Kurir
    Poruku je izmenio irnik, 11.12.2008 u 01:18
    trebalo je da skrenem levo kod Albukerkija

  5. #20

    Odgovor: Novak Djokovic

    Eh,ne vidim se na slici,zaklonio me Djole.O Novaku suvisno je bilo sta reci sem-najbolje sto je Srbija ikada imala i sto ce ikada imati.I prosto sam u cudu da o takvom coveku imate samo 2 str?!
    Sutra je novi dan!

  6. #21

    Odgovor: Novak Djokovic

    I evo mene i Noleta,doduse nismo igrali tenis ali smo..
    Sutra je novi dan!

  7. #22

    Odgovor: Novak Djokovic

    ad je izgubio od Gulbisa jutros, razmisljam ja kako bi bilo dobro da Nole trazi WC za Sidnej. Koja li ce televizija prenositi ovaj turnir u muskoj konkurenciji? Znam da u zenskoj prenosi Eurosport.



    Đoković igra u Sidneju

    Najbolji srpski teniser Novak Đoković prihvatio je poziv organizatora ATP turnira u Sidneju, u cilju što bolje pripreme za odbranu titule na Australijan Openu.

    Turnir koji startuje 11. januara Novaku je dobrodošao, s obzirom da je danas izgubio od Letonca Ernesta Gulbisa u prvom kolu takmičenja u Brizbejnu. "Zahvalan sam organizatorima što su mi ponudili vajld kartu. Iskren da budem, poraz u Brizbejnu je bio prilično razočarenje, pa mi je ovo nova šansa da u Sidneju odigram kvalitetnije mečeve", rekao je Đoković.

    Direktor turnira u Sidneju Krejg Votson izjavio je da se nije dvoumio da srpskom teniseru pošalje specijalnu pozivnicu.

    "Imamo razumevanja za Đokovića i njegovu potrebu da odigra mečeve koji će mu poslužiti da se što bolje pripremi za Otvoreno prvenstvo Australije", poručio je Votson.





    Novak: Tek je početak, Gulbis: Velika pobeda


    Novak Đoković je posle poraza u prvom meču u 2009. godini priznao da je igrao loše, ali i pokušao da na neuspeh u duelu sa Letoncem Gulbisom na turniru u Brizbejnu gleda iz pozitivnog ugla.

    Treći teniser sveta je u tom meču prvi put igrao sa novim reketom, marke "Hed“, umesto dosadašnjeg "Vilsona", a njegov procenat ubačenog prvog servisa je bio samo 48 odsto.

    "Nisam igrao dobro. Servirao sam stvarno, stvarno loše i nisam mogao da uhvatim ritam. Gulbis je mlad, talentovan, nije imao šta da izgubi i iskoristio je svoje šanse", izjavio je Đoković.

    Srpski teniser je dodao da će mu ova eliminacija dati više vremena da se pripremi za početak Australijan opena, 19. januara u Melburnu.

    "Gledajmo na ovo sa dobre strane - tek je početak godine i najveći turnir tek dolazi".

    Đoković je propustio šansu da se popne na drugo mesto ATP liste, što bi učinio da je imao uspeha u Brizbejnu, a Federer izgubio u Dohi. On je rekao da kalkulacije sa rejtingom nisu uticale na njega.

    "Nije to igralo nikakvu veliku ulogu. Samo je bilo pitanje da li ću igrati dobro ili ne", zaključio je Đoković.

    Novak: Tek je početak, Gulbis: Velika pobeda.

    Ernests Gulbis nikada nije osvojio ATP turnir. Trijumf nad Novakom Đokovićem mu je jedan od najvećih u karijeri.

    "Ovo je jedna od mojih najboljih pobeda, ali ne i najboljih igara", objasnio je 20-godišnji Letonac.

    (Mondo, Beta, AP)
    Poruku je izmenio irnik, 10.01.2009 u 16:07
    Sutra je novi dan!

  8. #23

    Odgovor: Novak Djokovic

    Novak slobodan u prvom kolu Sidneja!

    Poslednju proveru pred Otvoreno prvenstvo Australije Novak će imati od 12. do 17. januara u Sidneju, gde se održava još jedan u nizu turnira iz serije ATP World Tour 250.

    Podsetimo, srpski teniser je za "Mediabank International" dobio pozivnicu organizatora zbog kasnog prijavljivanja, ali to ni malo nije uticalo na činjenicu da bude postavljen za prvog nosioca turnira, kao najbolje rangirani u polju od 32 igrača.

    "Uglavnom praktikujem da nedelju dana pred Grend Slem ne igram turnire, jer mi je cilj da se što bolje pripremim i sačuvam energiju. Međutim, zbog nedostatka mečeva došlo je do bitnih izmena, tako da sam odlučio da igram i u Sidneju, kako bi se navikao na novi reket, vremenske uslove i ušao u ritam."

    Novaku će ovo biti prvi put da nastupa u Sidneju, i zbog toga ne krije oduševljenje.

    "Čuo sam da je Sidnej jedan od najlepših gradova u svetu," rekao je na konferenciji za novinare.

    "Nadam se da ću imati slobodnog vremena da ga posetim, ali prioritet su svakako mečevi u kojima ću dati svoj maksimum."

    Kao prvi nosilac, Novak će u prvom kolu biti slobodan, da bi u drugom kolu išao na pobednika duela između Francuza Pola Enri Matjea i Italijana Andree Sepija.

    Protiv obijice igrača Novak ima pozitivan učinak. U tri susreta protiv Matjea, trijumfovao je dva puta, dok je Sepija dobio u sva četiri duela, koliko su se do sada sastajali.

    Na putu trećeg tenisera sveta u četvrtfinalu nalaze se Tomi Robredo (7) i Mario Ančić.

    "Večiti" rival Žo Vilfred Conga (3) i Tomas Berdih vrebaju u polufinalu, dok su u donjem delu kostura Žil Simon (2), David Nalbandijan (4), Lejton Hjuit, Rišar Gaske, Radek Štepanek i Mardi Fiš, sa kojima nije moguć susret pre finala.

    Turnir u Sidneju igra se na nagradni fond od 484.750 $, a branilac titule iz 2008. godine je Rus Dmitri Tursunov.

    (Novak Djokovic - oficijalni sajt)
    Poruku je izmenio irnik, 10.01.2009 u 16:15
    Sutra je novi dan!

  9. #24

    Odgovor: Novak Djokovic

    1. kolo: slobodan
    2. kolo: A. Seppi ili P.-H. Mathieu
    1/4 finale: T. Robredo (7) ili M. Ancic iliJ. Melzer
    1/2 finale: J.-W. Tsona (3) ili T. Berdych (6) ili F. Lopez
    finale: G. Simon (2) ili D. Nalbandian (4) ili D. Turunov (branilac titule) ili R. Stepanek ili J. Tipsarevic
    P.S.Novak ako udje u finale postaje 2 na listi
    Sutra je novi dan!

  10. #25

  11. #26

    Odgovor: Novak Djokovic

    Novakovo skidanje sorca u Davis Cupu,za one koji nisu ukapirali a gledali su je bio revolt na to sto Rafu sve s**e i mreza i lopta klizi preko linije.Evo jednog takvog poena gde je lopta skliznula preko mreze na brejk loptu i Novak kad je vise prso kad ne moze na terenu nek se vidi bar ko je jace musko!Tooooooo care!Vratices mu ti i za OI i za ovaj DC, ne moze njega vecito da sere...Evo "striptiza"

    Sutra je novi dan!

  12. #27

    Odgovor: Novak Djokovic

    Nesto sto strasno ne volim je kad se odlicnom igracu osporava njegov talenat i ono u cemu je najbolji. Zasto Nadala mora da sere? Prvo, sljaka je njegov teren, neprikosnoven je tu a Noletu to nije omiljena podloga. OI je Nadal dobio zasluzeno, sigurno ni tebi ni meni nije zhalije nego Novaku. Ne navijam za Nadala, niti cu, ali decko igra danas najbolji tenis, zajedno sa Federerom, Noletom i Marejem, koji su po meni, trenutno najbolji na svetu. Nadal nije dzaba prvi.
    I, kol mi stjupid, ali ja uopste ne kontam poentu njegovog skidanja sorca jedino sto sam uspela da vidim je da je izvizdan i da ga je brze bolje navukao na sebe nazad.
    Eksces.
    Krek, krek.. Ne gudra

  13. #28

    Odgovor: Novak Djokovic

    I, kol mi stjupid, ali ja uopste ne kontam poentu njegovog skidanja sorca jedino sto sam uspela da vidim je da je izvizdan i da ga je brze bolje navukao na sebe nazad.
    Eksces.
    Noleta mnogi ne kontaju,cak neki nisu ni ukapirali da je namerno skinuo sorc.Jednostavno je bio isfrustriran sto je Nadalu sve polazilo za rukom,nisam sigurna,mislim da je posle ovog poena bio i brejk,a loptica kaci vrh mreze!On sta god je radio nije ga htelo,tako da je vise prekipeo u sebi.Od njega svasta mozes ocekivati na terenu kad prokljuca bes u njemu.
    A to koliko srece ima Nadal,videlo se i juce-dobio je izgubljen mec protiv Nalbandijana,ali lopta je okrugla...Nece vecno ni Nadala ovako hteti
    Sutra je novi dan!

  14. #29

    Odgovor: Novak Djokovic

    Sreca prati hrabre rekoh vec, ne navijam za Nadala, ali mu ne osporavam talenat i igru koji ima, jer da nema, ne bi bio prvi. Da je sreca samo u pitanju, ne bi bio tu gde jeste. Pretpostavljam da ga nece "tako" hteti onda kad mu igraci budu dorasli na sljaci, a i kad mu otkazu kolena. Nadam se da to nece da se desi, tenis bi bio ostecen za velikog igraca.
    Samo sam prokomentarisala kako ne kontam skidanje sorca ako je njemu prijalo, meni milina ondaK
    Krek, krek.. Ne gudra

  15. #30

    Odgovor: Novak Djokovic



    Nole vidi se da su ruke ojacale mmmmmmm,pa ko voli nek izvoli-Nole bez majceIW
    Poruku je izmenio Cokolada, 20.03.2009 u 20:44
    Sutra je novi dan!

Strana 2 od 6 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Novak Đoković najbolji sportista sveta!
    Autor silvia u forumu Sportska centrala
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 07.02.2012, 10:37
  2. Novak Đoković - zabavljac
    Autor Invisibleman u forumu Sportska centrala
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 29.08.2009, 02:56

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •