Sting
Prikaz rezultata 1 do 6 od ukupno 6

Tema: Sting

  1. #1

  2. #2

    Odgovor: Sting

    Sting će 19. juna na Petrovaradinskoj tvrđavi u Novom Sadu, potvrdio je konačno menadžer produkcijske kuće "Komuna" Maksa Ćatović. Ulaznice za Stingov nastup će uskoro biti puštene u prodaju, a koštaće oko 20 evra. Inače, bina za koncert će biti smeštena na prostoru na kome se tokom „Egzita“ nalazi Mejn stejdž, a kompletna produkcija (ozvučenje, rasveta...) je Stingova.

    Izgleda da je tačna izreka „dok jednom ne smrkne, drugom ne svane“, jer, nakon što je beogradski nastup, koji je trebalo da organizuje kompanija „Multimedija koncerts“ otkazan zbog tehničkih razloga (zato što „Arena“ nije dobila upotrebnu dozvolu na vreme), novosadski koncert će organizovati „Komuna“, koja je iskoristila postojeći termin određen za Beograd. Naime, priča se da su „Komuna“ i „Multimedija koncerts“ pre nekoliko meseci Stingovom menadžmentu uputili paralelne ponude za organizovanje koncerta, na Petrovaradinu, odnosno, u beogradskoj „Areni“. Podsećanja radi, ljudi iz „Multimedija koncertsa“ su zbog problema sa „Arenom“ Stingovom menadžmentu kao alternativu ponudili da se koncert organizuje na stadionu Zemuna.
    Međutim, ta ponudu je odbijena jer je, kako saznajemo, u ugovoru sa firmom „Multimedija koncerts“, kao jedina lokacija za beogradski nastup navedena upravo „Arena“ u kojoj je Stingov produkcijski tim želeo da isproba novu postavku opreme za hale.
    Na kraju, ispostavilo se da će se nova oprema testirati 20. juna u Budimpešti, a Sting će umesto u Beogradu, nastupiti u Novom Sadu, u organizaciji „Komune“, i to na otvorenom.
    Na kraju, radujemo se što čuveni pevač, nakon nekoliko neuspešnih pokušaja, napokon dolazi u Srbiju.
    Ovo je zaista sjajna vest. Koliko sam ja upućena, Sting je u planu još od 2000. godine, ali nikako da ga zaista dovedu kod nas.

    Da li VI planirate odlazak na koncert, možda ćete sedeti na nekom zidiću na tvrđavi i iz daljine ga slušati, ili vas ovaj koncert uopšte ne interesuje?

    Da li biste otišli zbog toga što nam dolazi velika zvezda ili zaista volite i pratite njegov rad?

    Ja bih volela da ga odslušam.
      Vrh

  3. #3

    09 Odgovor: Sting

    Sting je odlican pevac,sve hit do hita ,ali cuo sam da koncert nije bio neki.....
    UM caruje,SNAGA klade valja
      Vrh

  4. #4

    Odgovor: Sting

    Citat charm kid kaže:
    Sting je odlican pevac,sve hit do hita ,ali cuo sam da koncert nije bio neki.....
    Koncert je bio extra, samo sto je kratko trajao, svega 1h
    Evo, promenila sam potpis
      Vrh

  5. #5

    Odgovor: Sting

    Citat lady in red kaže:
    Koncert je bio extra, samo sto je kratko trajao, svega 1h
    Da, stvarno je bio kratak, ali to mu je jedina mana, nama je bilo bas superica i jako mi je drago sto sam imala priliku da ga cujem uzivo!!!
    "toliko puteva.. koji izabrati, gde poci, koga povesti..???"
      Vrh

  6. #6

    02 Odgovor: Sting

    Stingove pesme u zbirci poezije





    Skoro svi Stingovi stihovi, od godina koje je proveo sa bendom Police do solo-ploča, ove će jeseni izaći u obliku knjige, u kojoj će umetnikove reči pratiti rokerovi komentari.


    Zbirka Lyrics by Sting uključivaće stihove hitova poput Roxanne, Every Breath You Take i Spirits in the Material World.

    "Tokom vremena značenje pesme može se nastaviti otkrivati", naveo je Sting, basista i vodeći vokal Policea, u izjavi koju je objavio izdavač Bantam Dell Publishing Group.

    "Sastavljajući knjigu, uživao sam u revidiranju svojih pesama, vremena u kojem su nastale i odavanju priznanja svima s kojima sam delio kreativni život."

    Grupa Police, u kojoj su, osim Stinga, nastupali gitarista Andy Summers i bubnjar Stewart Copeland, raspala se 1986. godine, ali se ponovno okupila i trio će ovoga leta i jeseni imati turneju po Sjevernoj Americi i Evropi.

    Sting je 2003. kod istog izdavača objavio memoare pod naslovom Broken Music.



    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.
      Vrh

Slične teme

  1. Sting
    Autor Lady S u forumu Strani spotovi i tekstovi
    Odgovora: 15
    Poslednja poruka: 06.04.2009, 15:47

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •