Favorizovanje sportista na Tv-u
Prikaz rezultata 1 do 4 od ukupno 4
  1. #1

    Favorizovanje sportista na Tv-u

    Zasto se pojedini sportisti favorizuju u odnosu na druge na nasim televizijskim kanalima?

    Kad se vec diglo tolko prasine oko tenisa ovih zadnjih par meseci ne mogu da izdrzim a da ne prokomentarisem.......... pa zasto se, kad sad tolko volimo tenis, ne pokazuje ista paznja svim igracima podjednako? Janko Tipsarevic je jedan od nasih najboljih igraca vec nekoliko godina i veliki talenat i sjajan covek. Na RTS-u u popodnevnim satima kada repriziraju meceve od predhodne noci u prva dva kola stalno gledamo novaka, Anu i Jelenu, a ubedljivo zanimljivije meceve sa puno atraktivnijim protivnicima (zbog rejtinga) koje igra Janko nece da puste! pa razume li se iko u sport iole!?

    Pa kad na b92 pustaju ligu sampiona biraju se mecevi koji su zanimljiviji i gde su protivnici izjednaceniji. Ali ovo mozda ima neke veze i sa Tipsarevicem licno. To sto nije nikad uzeo neki jaci ATP ili sl., sto opet pokazuje neznanje ljudi. pa videcemo da li ce sutra preko dana pustiti Janka i Federera ili cemo opet gledati kako novak brise nekog sa terena za sat i po.
    Poruku je izmenio irnik, 19.01.2008 u 20:11

  2. #2

    Odgovor: Janko Tipsarevic

    Slazem se da je nepravedno zapostavljen u medijima... Ispade da igrac mora obavezno da udje u prvih 10, da bi postao medijski junak, a cinjenica da Janko objektivno igra sve bolje i pobjedjuje mnogo jake rivale, izgleda nije dovoljna.
    Nadam se da ce sada mlatnuti Federera, pa ce valjda postati pogodan materijal za medije..
    Scar tissue is stronger than regular tissue. Realize the strength, move on.

  3. #3

    Odgovor: Favorizovanje sportista na Tv-u

    Meni je od svega toga najvise zao Zimonjica.On je reprecentaciju nosio ko zna koliko na ledjima,a u medijima se ni dan danas nigde ne pojavljuje.Pomogao je i Novaku i Janku kad su zapocinjali i -nista.Sad je prvi dubl sveta,nema ga na reklamama,Janko bar snimi onu za pastetu,ni jednom ni drugom docek nikad nije priredjen.Sramota!Sta drugo reci?A za ovo za Novaka ako se nekad iskvari,nece biti niko drugi kriv,nego njegov tata Srdjan.Isti onaj koji se zaduzivao na pocetku ne bi li Novaka probio,udarile njega pare u glavu.
    Sutra je novi dan!

  4. #4

    Odgovor: Favorizovanje sportista na Tv-u

    Citat Cokolada kaže: Pogledaj poruku
    Meni je od svega toga najvise zao Zimonjica.On je reprecentaciju nosio ko zna koliko na ledjima,...
    ima ko pamti, od 1995 godine, i nije sam. Bili su tu i Vemić, Muškatirović, Djordjević, Vujić...
    a u medijima se ni dan danas nigde ne pojavljuje.Pomogao je i Novaku i Janku kad su zapocinjali i -nista.Sad je prvi dubl sveta,nema ga na reklamama,Janko bar snimi onu za pastetu,ni jednom ni drugom docek nikad nije priredjen.Sramota!Sta drugo reci?
    brzo si ti meni nešto počela da zaboravljaš
    šta će biti kad dodješ u moje godine
    Doček tenisera u nedelju ispred Skupštine
    Subota, 9. jun 2007. 15:07

    Povodom velikog uspeha srpskih tenisera na Rolan Garosu, Beograd će u nedelju dočekati Anu Ivanović, Jelenu Janković, Novaka Djokovića i Nenada Zimonjića, ispred gradske skupštine u 20.30 časova.

    Skupština grada je pozvala Beogradjane i ljubitelje sporta da dodju i pozdrave naše tenisere, a program počinje u 19.30 sati.
    (MONDO)
    A uveren sam da bi mu bio priredjen doček da je uspeo da osvoji ove godine zlato u Pekingu
    Moje lično mišljenje je da se dočeci ni ne organizujui da bi se ukazala počast sportistima, nego da bi političari koji su trenutno na vlasti imali priliku da se slikaju sa njima, i time pokažu kako imaju podršku od njih... treba misliti na predstojeće izbore

    Elem, Što se para tiče Zimonjić bolje stoji od Janka, i ne verujem da su janko ili viktor zaradili dovoljno od reklama da bi anulirali razliku u zaradi od turnira, na kojoj ziki vrlo dobro stoji ove godine
    http://www.tennis.com/rankings/money_men.aspx?id=2110

    A što ga nema toliko u medijima?
    Pa budimo realni biti prvi na ATP listi u pojedinačnoj, i biti prvi u dubl konkurenciji nije isto. po nekoj slobodnoj proceni to je ravno negde 20-om mestu singl konkurencije
    Kada tome dodamo da Zimonjić ne obožava preterano da se pojavljuje pred novinarima , meni je sasvim logično zašto ga ima manje
    Bilo bi ga više da on to želi

Slične teme

  1. Novak Đoković najbolji sportista sveta!
    Autor silvia u forumu Sportska centrala
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 07.02.2012, 10:37
  2. Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 20.07.2011, 12:13
  3. Odgovora: 17
    Poslednja poruka: 25.12.2008, 22:56

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •