Da li ste ikada udarili ženu? - Strana 2
Strana 2 od 5 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 71
  1. #16

    Odgovor: Da li ste ikada udarili ženu?

    Muskarci imaju vise snage nego zene,kad udari moze cak i da ubije,ja vidim u vestima koliko zene umiru svaki dan u rukama svojih muzeva,momaka.Jednom su mi dali takav samar da nisam znala gde mi je glava,samo sto mi je reko ebem ti mater, i ja ,i ja tvoju,od tog odavno,naravno nisam sacekala drugi samar,ostavila ga,jer ko zna dokle bi isli samari.
    No me toques

  2. #17

    Odgovor: Da li ste ikada udarili ženu?

    Nisam, sto ne znaci da necu.... mada nebih zeleo. Radije srocim nesto
    Sve je opravdano ako ste navedeni na to i zapadnete u afekat. Naravoucenije: zene ne lajte previse!

    Jedino znam da kad bih nekoj udario samar, nebih sigurno razmisljao o prijateljstvu, a kamoli vezi. E pa kako ima nenormalnih muskaraca zrelih za samare, tako ima i zena.

    U ostalom nisam se ja borio za jednakost.... a nisu ni zene! Vec za prevlast!
    Pa bi sad da budu zenstvene kad zatreba, jednake kad oce, a dominantne kad im je volja.

    Poslednji put sam imao zelju da, ne isamaram, nego umlatim saltersku radnicu da zapamti za sva vremena kako se postupa sa ljudima! Tj. ako se ja osecam kao pas onda cu da se ponasam gore od njega. Naravno, suzdrzao sam se. Al' sam je onda par minuta sramotio i drndao pred ljudima.... mislim da je i sama zelela samar umesto toga.
    "Ovo mesto nikada neće doneti ikome sreću.
    Ali ako padne u pogrene ruke..."

  3. #18

    Odgovor: Da li ste ikada udarili ženu?

    Mislim, hipoteticki kad bih sebi i dozvolio taj luksuz da udarim curu dragu srcu,verovatno bi me oborio ogroman talas kajanja,pa bi sigurno vise zabolelo mene nego nju.A da je udarim sa zeljom da je povredim
    Secam se da sam nekad imao neodoljivu zelju,iako ne znam konkretno cime izazvanu,da kroz svoje rucice propustim one iz nevladinih organizacija.
    Ne prestajte snove svoje sanjati,
    ni ljepsem sutra se nadati.
    Ne prestajte rukama raditi,
    ni srcem svojim ljubav grabiti,
    jer dok budemo voljeli i snove svoje snili
    vjecno ce Krajina da zivi...

  4. #19

    Odgovor: Da li ste ikada udarili ženu?

    Citat rodjen_los kaže: Pogledaj poruku
    ...Secam se da sam nekad imao neodoljivu zelju,iako ne znam konkretno cime izazvanu,da kroz svoje rucice propustim one iz nevladinih organizacija.
    Vidi, Natasu Kandic i kompaniju... bih bez problema trebalo izdevetati...
    Mada tu menjamo temu. Ono nisu zene nego monstrumi... nemaju ni telo ni dusu.
    "Ovo mesto nikada neće doneti ikome sreću.
    Ali ako padne u pogrene ruke..."

  5. #20

    Odgovor: Da li ste ikada udarili ženu?

    Ne, nikada i nebih u buduce, ali video sam i jedan i drugi pol koji ne zasluzuju nista bolje zbog svog ponasanja, vec po desetak pruta po golom d.....!

  6. #21

    Odgovor: Da li ste ikada udarili ženu?

    Pre bi sebi odseko ruke nego udario zensko...

  7. #22

    Odgovor: Da li ste ikada udarili ženu?

    Никад нисам ударио женско, чак ни у самоодбрани.
    Мада, ових дана сам осетио да бих могао да ударим женско, и то не неку с којом сам у вези, већ на послу. И то неколико пута.
    Чудо је једно колико женско може да буде безобразно и неваспитано, односно да те извређа, и не зна скот да се заустави. Једноставно, не боји се. Мушко кад те вређа зна да може да рачуна на батине, тако да мушкарци обично пазе. Али жена кад је безобразна, онда је безобразна до бола...

  8. #23

    Odgovor: Da li ste ikada udarili ženu?

    Пре бих руку себи одсекао него жену ударио.

  9. #24

    12 Odgovor: Da li ste ikada udarili ženu?

    ne kralju to samo rade p*cke!!!!
    Poruku je izmenio PropelerZviz, 01.03.2007 u 05:56 Razlog: velika slova se smatraju vikanjem

  10. #25

    10 Odgovor: Da li ste ikada udarili ženu?

    Zenu nikada ne treba biti,jer naravno muskarci su uglavnom jaci od svojih zena ali svoju snagu tu nebi trebalo da pokazuju!!!!

  11. #26

    Odgovor: Da li ste ikada udarili ženu?

    udara deka pa sve prşti
    Ko je za jednu voznjicu

  12. #27

    Odgovor: Da li ste ikada udarili ženu?

    Ne.

    Nisam nikada u zivotu nikoga udario (a neki su bogami bas zasluzili..i bilo mi tesko da se suzdrzim..)

    A kakva to veza moze uopste biti, ako neko, nekoga mora udariti?? Da li tu ima mestu iskrenim osecanjima, ili sve postaje pretvaranje?

    Ne.

    Smatram da vezu treba sto pre prekinuti, ako uopste dodje do do toga da pozelim da udarim zenu (ili obrnuto) pogotovu u prvih nekoliko godina...kasnije to moze biti samo gore, mnoogo gore. I za partnere i za decu.
    Kod mojih roditelja, to je bila cesta pojava, vika, samari, postrojavanje...ne mozete ni zamisliti kako to izgleda detetu....i ostavlja posledice...Razbio bih coveka da predamnom udari zenu....a ima me, mogu.
    Ako ne mogu da pomognem, necu da odmognem

  13. #28

    Odgovor: Da li ste ikada udarili ženu?

    Jednom, dosta davno u lokalnom autobusu punom putnika. Nas dvoje stojimo i raspravljamo se oko totalno beznačajne gluposti. U sred rasprave puče šamar. Okreću se ljudi, gledaju...Ja zatečen. Pokušavam da se našalim i kažem: " Jbg, obično me bije kad smo sami." Nikom to nije smešno. Nije smešno ni nama. Ona uplašena...Šapnem joj na uvo da idemo kod mene kući. Kaže da ima obaveza. " Nemaš, dušo- veruj da ti je ovo najveća obaveza." Oseća me po glasu da sam eksplodirao. Pijemo kafu ćuteći. Malo malo pa me pogleda...Čeka. Teram je da mi udari šamar i po drugom obrazu i ona pod pretnjom pristaje. Puca mi još jedan šamar i istovremeno joj ja vraćam dva šamara... I tu je kraj. Rezultat nerešen, lekcija naučena: Ne laćaj se oružja kojim ne možeš da pobediš!
    I sada se sećam njenih suza i još uvek ne praštam sebi zbog spuštanja na taj nivo. Druga naučena lekcija: Ne čini nešto ako ne možeš da se nosiš sa posledicama.
    Pametniji ne poputajte vie- situacija je alarmantna.

  14. #29

    Odgovor: Da li ste ikada udarili ženu?

    Nisam, i nadam se da neću.

  15. #30

    Odgovor: Da li ste ikada udarili ženu?

    Ne, a nadam se i verujem da to nikada necu ni uraditi.
    ...................

Strana 2 od 5 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Najtuzniji film ikada
    Autor vlado u forumu Film i pozorište
    Odgovora: 172
    Poslednja poruka: 18.07.2015, 15:06
  2. Jesmo li ikada zadovoljni?
    Autor k glavi15 u forumu Psihologija
    Odgovora: 59
    Poslednja poruka: 15.06.2013, 02:58
  3. Da li vam je ikada nestao kućni ljubimac?
    Autor SQUAW u forumu Kućni ljubimci
    Odgovora: 27
    Poslednja poruka: 12.04.2012, 23:01
  4. Da li ste ikada udarili muškarca?
    Autor Kunic u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 140
    Poslednja poruka: 13.09.2011, 11:20
  5. Najljigaviji film ikada...
    Autor Lady S u forumu Film i pozorište
    Odgovora: 56
    Poslednja poruka: 06.12.2009, 00:14

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •