Glineni Golubovi
Prikaz rezultata 1 do 12 od ukupno 12
  1. #1

    Glineni Golubovi

    Dobar Pogled
    dali ima lovaca ili strelaca na Glinene Golubove? Haide da budemo humani ne samo da ubijamo divljac nego da se takmicemo u gadjanju Glinenih Golubova

  2. #2

    01 Odgovor: Glineni Golubovi

    dobar pogled fred slazem se potpuno sa tobom.samo kad i gde?inace ja sam nov na sajtu i mnogo sretan sto sam nasao lljude koji imaju isto misljenje kao ja

  3. #3

    Odgovor: Glineni Golubovi

    sad je sezona zavrsena i na glinene golubove sad mozemo da treniramo malo u Kovilovo pored Beograda to je evropski sportski centar

  4. #4

    Odgovor: Glineni Golubovi

    dobar pogled.kovilovo je pravo mesto za trening ali ja sam u austriji i ovde pucam ali druge discipline (compakt,sporting i skit) trap se jako malo puca ovde na zapadu,inace ja i radim vikendom na strelistu tako da sam brzo stigao u vrh lige gornje austrije pucam ja i trap ali samo kad sam na godisnjem odmoru (u Erdeviku)

  5. #5

    Odgovor: Glineni Golubovi

    dobar pogled fred recimi odakle si ti (ako nije tajna) mozda se i znamo

  6. #6

    Odgovor: Glineni Golubovi

    ja sam iz jednog sela pored Vrsca
    poceli smo pre dve godine slucaino zvali su nas u Belu Crkvu na dani Cveca to je karneval Cveca traje nedelju dana pa imaju i gadjanje glinenih golubova mi smo onda prvi put gadjali glinene golubove ja sam osvoio prvo mesto a ekipno drugo od 12 golubova ja sam pogodio 12 prvi put u zivotu sam to gadjao i od onda smo se zarazili sa ovim sportom
    mada su bili ljudi koi su gadjali godinama iz drugih ekipa i opremljeni sa pravim puskama a mi sa Crvenom Zastavam bokerica to im je palo jos teze neznalci u tom sportu a precizni
    znaci oko ruka a ne puska bar ja tako mislim

  7. #7

    Odgovor: Glineni Golubovi

    Odlicna tema.
    Mislim da bih se odmah zarazio ovim sportom.
    Scar tissue is stronger than regular tissue. Realize the strength, move on.

  8. #8

    12 Odgovor: Glineni Golubovi

    dobar pogled.fred pocetak ti je bio odlican sada nemoj da odustajes od ovog sporta sa malo volje i malo treninga stices do samog vrha.ja nisam imao bas toliko uspeha napocetku.slazem se sa tobom da je za ovaj sport potrebno oko i mirna ruka ali ja to nebih stavio na prvo mesto za mene na prvom mestu je(koncentracija,trening i licna puska)ja sam na pocetku pucao sa mnogo pusaka sada zadnje 3 godine pucam sa browningom ultra xs i sad sam tek shvatio da i puska mnogo znaci ova puska i uporan rad doveli su me do samog vrha tacnije 2007g.osvojio sam peto mesto u ukupnom plasmanu od 362 takmicara.najbolji rezultat mi je 93 goluba od 100 mogucih,inace zeleo bih i licno da te upoznam pa da se nadjemo u kovilovu.tamo imam neke poznanike nase reprezentativce koji su svaki dan tamo na strelistu siguran sam da bi smo se lepo druzili.hteo bih i grecou da preporucim da proba ovaj sport onda ce shvatiti da je sida ili nesto slicno nula naspram ove zaraze.ja sam vec sve nokte pogrickao cekajuci prvi trening u martu

  9. #9

    Odgovor: Glineni Golubovi

    dobar pogled deki u pravu si ali ovai sport je jako zarazan i nije ni malo jeftin
    kolko su nasa primanja dobro je i sto postoimo mislim mi amateri htelismo da kupimo automatsku masinu za golubove ali to je za nas jako skupo jer iz naseg lovackog drustva nas cetvorica smo aktivni a drugi ni da cuju mi sami nismo u stanju da to kupimo nego gadjamo na mehanicku masinu pa kad idemo negde na takmicenje i naidjemo na automatsku masinu nije nam lako i tako ti je kod nas idemo dva tri puta godisnje u kovilovo da se posteno ispucamo

  10. #10

    Odgovor: Glineni Golubovi

    dobar pogled.potpuno te razumem fred ovaj sport jeste mnogo skup posebno u srbiji. kod nas u austriji jedna kutija metaka kosta 3,30eura a koliko se secam u srbiji kosta negde oko 8eura.preteruju sto se tice cena.ali to nije razlog da se mi nevidimo barem jednom u kovilovu.inace sto se tice lova najvise volim lov na prepelice i divlje patke.i tu bi smo se mogli lepo druziti.a posto si ti iz vrsca a ja iz erdevika uz dobro vino i dobre tamburase sigurno bi smo se i dooobro sprijateljili sto se tice ove gore navedene municije to je trap municija 3,30eura kutija 25 metaka

  11. #11

    Odgovor: Glineni Golubovi

    dobar pogled da kutija od 25metaka kosta 600din belom a italijanska i do 900din
    ali sta je tu je kolko mozemo uzivamo

  12. #12

    Odgovor: Glineni Golubovi

    dobar pogled.mogu ti reci fred da je belom super municija sa njime sam letos kad sam bio na godisnjem odmoru osvojio drugo mesto u ligi srema(ali van konkurencije) inace ovde pucam sa nobel sport cvatro i cinimise da je belom jos i bolji od nobela ali sto se tice cene kad se proracunam ovde je italianska municija cetiri puta jeftinija nego u srbiji treba te nabavljace da bude sramota prosto neznaju vise koliko bih naplatili a oni je nabave po ceni od 7do9 centi jedan metak

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •