Štrumpfovi - The Smurfs - Strana 3
Strana 3 od 3 PrvaPrva 123
Prikaz rezultata 31 do 43 od ukupno 43
  1. #31

    Odgovor: Štrumpfovi

    Najstariji,ali definitivno najbolji crtani film.Kada sam bila mala,stalno sam se svadjala sa sestrom koja od nas dve je Strumfeta!Inace,omiljeni strumf mi je Kefalo!!!

  2. #32

    Odgovor: Štrumpfovi

    Obozavala sam strumfove....i sada bi volela da ih gledam...

  3. #33
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...

  4. #34

    Odgovor: Štrumpfovi

    en znam ko njih nije voleo da gleda secam se, kao klinka, na prvom RTS_a su isli u podne, cale je snimao na kasetu da imamo sestra i ja da gledamo kad pozelimo samo sto sam aj te kasete posle presnimila necim drugim..
    mene i dan danas zovu Strumfeta.. zbog kose..
    a nekako, najomiljeniji lik bio mi je Mrgud
    Krek, krek.. Ne gudra

  5. #35

    Odgovor: Štrumpfovi

    joooj i ja sam najviše volela Mrguda, on mi je bio omiljen u onom svom fazonu:mrzim da štrumpfujem!!!

    Moja baka je radila u Nemačkoj i donosila mi figurice Štrumpfova pre nego što su se pojavili kod nas. Pošto nisam znala kako se zovu, brat ih je nazvao plavi patuljci... Tek kasnije je stigao crtać kod nas i onda je bilo

    Baš sam ih volela gledati...

  6. #36

    Odgovor: Štrumpfovi

    Bila i odgledala. Bioskop je bio prepun klinaca, a film je bio predobar, na kraju projekcije svi su tapsali. Cesto idem u bioskop i ovakve reakcije nisam jos dozivela.
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...

  7. #37

    Odgovor: Štrumpfovi

    Citat silvia kaže: Pogledaj poruku
    Bila i odgledala. Bioskop je bio prepun klinaca...
    Jel i sada kao nase vreme kada je na copor nas isla i necija keva da nam cita?


    Izasao lep tekst u vremenu:
    MALA PLAVA MITSKA BIĆA IZ ZAČARANE BELGIJSKE ŠUME "ŠTRUMPFNO" SU POBEGLA OD ZLOG GARGAMELA U NJUJORK?! I ŠTA UOPŠTE IMAJU BELGIJSKI ŠTRUMPFOVI SA DOLARSKOM APOTEOZOM USPEHA I SREĆE
    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.

  8. #38

    Odgovor: Štrumpfovi

    Citat Lilith_021 kaže: Pogledaj poruku
    Jel i sada kao nase vreme kada je na copor nas isla i necija keva da nam cita?
    A ne, danas ti je sve sinhronizovano
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...

  9. #39

    Odgovor: Štrumpfovi



    uh, kao klinka sam iz kinderjajeta (u nemačkoj) skupljala figurice, imala sam nekih 6-7 godina (pa sad sračunaj pre koliko decenija je to bilo)

    ću obavezno ovog mog malog mrguda da vodim da gleda (što mi je dobar izgovor)
    znam da su tom&jerry i štrumfovi crtaći koje uvek mogu da gledam

  10. #40

    Odgovor: Štrumpfovi

    Gledale Dunja i ja, pre mesec dana, Štrumpfove u Areni i mogu Vam reći da smo se smorile Kao i većina dece, i ja sam ih kao klinka "gutala". Mnogo godina kasnije smo sve dobre stare crtaće sa vhs-a prebacili na diskove i u komp, tako da je i ona imala prilike da ih odgleda i zavoli. Ali ovo najnovije ostvarenje nam se prosto nije dopalo, njoj je bilo dosadno, a i meni je, jer iako je priča manje više dobra, previše su je rastegli. A možda smo samo previše očekivale, ko zna...
    I may not be perfect but I'm always me

  11. #41

    Odgovor: Štrumpfovi

    vid'la ja reklamu shtrumfovi stizhu u kina, odushevila se, naganjala druzhinu da idemo gledat', 'nako choporativno, rek'o bit' ce zabavno.. leleeee, al' smo se nagadjali kokicama od dosade.. tako mi metle, dosadnijeg (i glupljeg) crtica ne vidjeh vec dugo
    moomoo meee jooouu

  12. #42

    Odgovor: Štrumpfovi

    Gargamel i Štrumfovi treći put

    Drugi nastavak animirano-igranog filma u bioskope stiže na leto naredne godine, a već su počele pripreme za treći.


    Sada je i zvanično saopšteno da su u toku pripreme za treći film o avanturama malih plavih stvorenja i zlog čarobnjaka Gargamela.

    Scenaristi Kari Kirkpatrik i Kris Poče su počeli sa pisanjem priče za treći nastavak filma o Štrumfovima.

    Drugi nastavak u bioskope će da stigne u julu 2013, a za treći još uvek nije objavljen datum.

    Prvi film je na bioskopskim blagajnama zaradio 550 miliona dolara, ali mu kritika i nije bila baš naklonjena.

    (MONDO)
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...

  13. #43

    Odgovor: Štrumpfovi

    Izašao 2. deo, davnih dana, imam ga negde na externom, ali ga još nisam odgledala

    http://www.imdb.com/title/tt2017020/
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...

Strana 3 od 3 PrvaPrva 123

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •