Žene pitaju, muškarci odgovaraju - Strana 5
Strana 5 od 23 PrvaPrva ... 3456715 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 61 do 75 od ukupno 345
  1. #61

    Odgovor: Žene pitaju, muškarci odgovaraju

    Citat Papak kaže: Pogledaj poruku
    "Pa zar mi nisi rekla da sam ja prvi????" Shljaaaasss, traassss, zbaang...
    daj ba papak pa nebijes valjda zenu javno pred svima

    sacekam dok vidim kako ce mi leci vecera... u tom cemo i kuci stici... ako bude dobre srece mozda i zaspim posle odlicnog obroka

    inace
    Citat Papak, tabadzija kaže:
    Shljaaaasss, traassss, zbaang...
    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.

  2. #62

    Odgovor: Žene pitaju, muškarci odgovaraju

    Situejšn II

    Ulazite u restoran sa voljenom kad tamo vaša bivša! Ti je kuliraš ali avaj...ona djipa sa stolice i prilazi vam....a?

    da vidim kome sad sledi šamar?

  3. #63

    Odgovor: Žene pitaju, muškarci odgovaraju

    Citat Najgora kaže: Pogledaj poruku
    Situejšn II

    Ulazite u restoran sa voljenom kad tamo vaša bivša! Ti je kuliraš ali avaj...ona djipa sa stolice i prilazi vam....a?


    "Bil' nesto pop'la?"

    Shljaaaasss, traassss, zbaang... u suprotnom pravcu.... e onda dodjemo kuci
    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.

  4. #64

    Odgovor: Žene pitaju, muškarci odgovaraju

    Citat Najgora kaže: Pogledaj poruku
    Situejšn II

    Ulazite u restoran sa voljenom kad tamo vaša bivša! Ti je kuliraš ali avaj...ona djipa sa stolice i prilazi vam....a?

    da vidim kome sad sledi šamar?
    Ja ulazim u restoran,a ona za manje od 10 sekundi placa racun i brise kroz vrata.Zna kucka da ako to ne uradi ide malopredjasnje od kolega odozgo...

    Shljaaaasss, traassss, zbaang...
    Not all treasure is silver and gold, mate.

  5. #65

    Odgovor: Žene pitaju, muškarci odgovaraju

    Citat Najgora kaže: Pogledaj poruku
    Situejšn II

    Ulazite u restoran sa voljenom kad tamo vaša bivša! Ti je kuliraš ali avaj...ona djipa sa stolice i prilazi vam....a?

    da vidim kome sad sledi šamar?
    ...nudim je da sedne...ako nece,nudim je da legne...ako nece,nudim je da klekne...ako nece ni to...ostavljam njih dve da se ispricaju...
    ...hell ain't a bad place to be......

  6. #66

    Odgovor: Žene pitaju, muškarci odgovaraju

    Citat Najgora kaže: Pogledaj poruku
    Situejšn II

    Ulazite u restoran sa voljenom kad tamo vaša bivša! Ti je kuliraš ali avaj...ona djipa sa stolice i prilazi vam....a?

    da vidim kome sad sledi šamar?
    uh a onda neprijatan osmeh moje drage koji govori "Platices mi za ovo" (bez obzira sto nema krivice),u svakom slucaju pa ne bih ni nama muskima bilo prijatno da za sto pridje bivsi (ko kaza da nije tako folira)
    Ne treba ovaj zivot shvatati suvise ozbiljno kada ionako nećemo zivi iz njega izaci.

  7. #67

    Odgovor: Žene pitaju, muškarci odgovaraju

    Citat jamiroyu kaže: Pogledaj poruku
    uh a onda neprijatan osmeh moje drage koji govori "Platices mi za ovo" (bez obzira sto nema krivice),u svakom slucaju pa ne bih ni nama muskima bilo prijatno da za sto pridje bivsi (ko kaza da nije tako folira)
    ...mislim ipak,da na kraju,njemu ne bi bilo prijatno,sto je uopste prilazio...
    ...hell ain't a bad place to be......

  8. #68

    Odgovor: Žene pitaju, muškarci odgovaraju

    Citat Angus kaže: Pogledaj poruku
    ...mislim ipak,da na kraju,njemu ne bi bilo prijatno,sto je uopste prilazio...
    hahahah da,da i to je jedan moguci scenario,ali u tom slucaju trebalo bih da razmislimo kako bi se osecali u kontra situaciji da nasa voljena "pokaze" bivsoj,da li bi nam bilo prijatno?
    Ne treba ovaj zivot shvatati suvise ozbiljno kada ionako nećemo zivi iz njega izaci.

  9. #69

    Odgovor: Žene pitaju, muškarci odgovaraju

    Citat jamiroyu kaže: Pogledaj poruku
    hahahah da,da i to je jedan moguci scenario,ali u tom slucaju trebalo bih da razmislimo kako bi se osecali u kontra situaciji da nasa voljena "pokaze" bivsoj,da li bi nam bilo prijatno?
    ...ne bi...ali sta ko ima da pokazuje bivse...
    ...ako je normalan,nece prilaziti...ako pridje...
    ...hell ain't a bad place to be......

  10. #70

    Odgovor: Žene pitaju, muškarci odgovaraju

    Iskreno..

    Jel' vam jako bitno (i zašto) ako je vaša partnerica imala manje od 10 ili ako je imala više od 10 partnera prije vas?

    Što bi vama više odgovaralo?

    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

  11. #71

    Odgovor: Žene pitaju, muškarci odgovaraju

    Citat little fairy kaže: Pogledaj poruku
    Iskreno..

    Jel' vam jako bitno (i zašto) ako je vaša partnerica imala manje od 10 ili ako je imala više od 10 partnera prije vas?

    Što bi vama više odgovaralo?

    ...partnerica za sta?za ples?
    ...ako je partnerica samo u sexu...onda je bolje da je imala vise od 10 partnera...zbog iskustva...ako je u pitanju namera da je zenim...onda mora da bude nevina...
    ......
    ...hell ain't a bad place to be......

  12. #72

    Odgovor: Žene pitaju, muškarci odgovaraju

    Citat little fairy kaže: Pogledaj poruku
    Iskreno..

    Jel' vam jako bitno (i zašto) ako je vaša partnerica imala manje od 10 ili ako je imala više od 10 partnera prije vas?

    Što bi vama više odgovaralo?

    Iskreno najvise bih mi odgovaralo da se to pitanje nikada i ne pokrene jer smatram da nije bitno.Bez obzira na broj partnera nekome koga volite uvek mozete bas vi biti PRVI i PRAVI
    Ne treba ovaj zivot shvatati suvise ozbiljno kada ionako nećemo zivi iz njega izaci.

  13. #73

    Odgovor: Žene pitaju, muškarci odgovaraju

    Citat little fairy kaže: Pogledaj poruku
    Iskreno..

    Jel' vam jako bitno (i zašto) ako je vaša partnerica imala manje od 10 ili ako je imala više od 10 partnera prije vas?

    Što bi vama više odgovaralo?

    Ovo moze da bude vrlo bitno, ako je muskarac, recimo, specificno ambiciozan. Zamislite svu njegovu srecu ako mu njegova ljubav, ili jos bolje supruga (visoko promiskuitetne proslosti), posle seksa saopsti da upravo on ima najveceg djoku u gradu.

    Zato, neudate dame, u lov na sto vise partnera, kako bi istinski obradovale svoje buduce muzeve....
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  14. #74

    Odgovor: Žene pitaju, muškarci odgovaraju

    Citat little fairy kaže: Pogledaj poruku
    Iskreno..

    Jel' vam jako bitno (i zašto) ako je vaša partnerica imala manje od 10 ili ako je imala više od 10 partnera prije vas?

    Što bi vama više odgovaralo?

    Nije mi bitno ako je ona normalna i cijeni i postuje tu osobu s kojom je.

  15. #75

    Odgovor: Žene pitaju, muškarci odgovaraju

    mene zanima da li vam se povremeno javlja neodoljiva potreba da imate sex sa nekom od koleginica na poslu, recimo u liftu ili na radnom stolu, svejedno.

    ... i da li je to ista osoba ili zavisi od raspolozenja, ili vas za svaku veze neka drugacija fantazja...

    eto to hocu da znam!

Strana 5 od 23 PrvaPrva ... 3456715 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Dame se ne pitaju za godine
    Autor Aiko u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 15
    Poslednja poruka: 20.02.2015, 17:07
  2. Muškarci pitaju, žene odgovaraju!
    Autor ZOE u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 139
    Poslednja poruka: 16.08.2012, 01:21
  3. Zasto u Srbiji politicari ne odgovaraju krivicno?
    Autor exploited u forumu Politika
    Odgovora: 11
    Poslednja poruka: 08.08.2011, 12:50
  4. Dame Pitaju,Skidatch_Mraka Odgovara...
    Autor Skidatch_Mraka u forumu Druženje forumaša
    Odgovora: 59
    Poslednja poruka: 25.06.2011, 09:26
  5. Šta nas sve pitaju u formularu za vizu?
    Autor Lady S u forumu Spomenar
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 25.03.2008, 02:52

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •