Žene pitaju, muškarci odgovaraju - Strana 10
Strana 10 od 23 PrvaPrva ... 8910111220 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 136 do 150 od ukupno 345
  1. #136

    Odgovor: Žene pitaju, muškarci odgovaraju

    Pošto očigledno član koji je postovao pre mene, iako je muško, nije dao konkretan odgovor (što neću pripisati spamovanju, već nepoznavanju materije jer verujem da je shvatio pravila igre na ovo temi), iskoristiću svo svoje vreme provedeno u muškom društvu i odgovoriću.
    Moguća su sledeća razmišljanja:
    1. Vidi ove qrcolomke, došle da se ogrebu o malo živog mesa.
    2. Vidi ove qrcolomke, došle da se ogrebu o malo živog mesa. Moglo bi se uleteti.
    3. Vidi ove qrcolomke, došle da se ogrebu o malo živog mesa. Moglo bi se uleteti. Ali, ne vredi, garant čekaju sponzore.
    4. Vidi ove qrcolomke, došle da se ogrebu o malo živog mesa. Moglo bi se uleteti. A sponzori im nisu stigli.
    5. Vidi ove qrcolomke, došle da se ogrebu o malo živog mesa. Moglo se uleteti. A sponzori im nisu stigli. I dobro je što nismo uletali. Očajnice.
    6. Vidi ove qrcolomke, došle da se ogrebu o malo živog mesa. Moglo se uleteti. A sponzori im nisu stigli. I dobro je što nismo uletali. Očajnice. I one su sigurno nečije žene i majke. Paćenici.
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  2. #137

    Odgovor: Žene pitaju, muškarci odgovaraju

    Citat Mish kaže: Pogledaj poruku
    Pošto očigledno član koji je postovao pre mene, iako je muško, nije dao konkretan odgovor (što neću pripisati spamovanju, već nepoznavanju materije jer verujem da je shvatio pravila igre na ovo temi), iskoristiću svo svoje vreme provedeno u muškom društvu i odgovoriću.
    Moguća su sledeća razmišljanja:
    .
    ajde ti budi musko pa daj konkretan odgovor pa kad te onda pocnu kritikovati sve zene ovoga sveta mali bi mi i svemir bio i da sam super mis!

    pokusao sam biti diplomata a sa zenama se samo tako moze,..da ne kuckam ,.da , draga,.tj da draga

    ma izasle malo da se uduvaju bi bio najprihvatljiviji odgovor da pobegnu od 24h posla po kuci i oko muza ili decka a jos im fali neko da se nabacuje a ni ves ne zna da okaci


    Citat Mish kaže: Pogledaj poruku
    Pošto očigledno član koji je postovao pre mene, iako je muško, nije dao konkretan odgovor (što neću pripisati spamovanju, već nepoznavanju materije jer verujem da je shvatio pravila igre na ovo temi), iskoristiću svo svoje vreme provedeno u muškom društvu i odgovoriću.
    .
    slabo si ti bila u muskom drustvu tj sa njima na pecanju. znas muskarci vole hladno pivo i da neko ko im stoji u blizini cuti bar koji minut

  3. #138

    Odgovor: Žene pitaju, muškarci odgovaraju

    Citat robert ns kaže: Pogledaj poruku
    ajde ti budi musko pa daj konkretan odgovor pa kad te onda pocnu kritikovati sve zene ovoga sveta mali bi mi i svemir bio i da sam super mis!
    Ako nemaš muda, pardon, hrabrosti, da daš konkretan odgovor i da se izložiš mogućim kritikama, nije ti mesto na ovoj temi. Znaš, to se onda zove spam koji je zabranjen pravilnikom foruma.

    A sada da ja pitam muške.
    Kakav vam je gušt svuda i pred svakim češati jaja i nameštati drugara? (Ako pri tom još i imate sagovornike da razmenite mišljenja ko ga nosi na levo, a ko na desno, kontam da vam je tek užitak :roll).
    Zar vas nisu naučili da je kopanje nosa, čačkanje ušiju, ... češanje jaja nepristojno? Kad to vidim prosto ne znam šta da ljudima ponudim: vodu i sapun ili češagiju?
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  4. #139

    Odgovor: Žene pitaju, muškarci odgovaraju

    Citat Mish kaže: Pogledaj poruku

    Kakav vam je gušt svuda i pred svakim češati jaja i nameštati drugara?
    nisam musko (verovali ili ne) ali cu da se ubacim samo sa komentarOm.. posto je to vecini zena, blago receno, odvratno.. pre nekog vremena, sedela sam sa jednim konobarOm u kaficu gde radi i poceli neku spiku.. i on se pocese za bolse i ja mu iskomentarisem kako je to seljacki i pitam zasto to rade, zar ne znaju da je prosto blabala da ne smaram sa emancipovanim pitanjima.. ispricao mi je kako je njegov brat prosao.. decko je seo nezgodno, posto ga prethodno nije namestio, i kako je seo nezgodno na bolse, jedan testis mu se uvukao i morao je na operaciju da se to ne bi iskomplikovalo.. ostatak price nije bitan (mada ako vas interesuje oporavak mladjana, javite se na PP ) ali meni je za gram prihvatljivije to namestanje.. samo namestanje, a ne bukvalno cesanje kao da se upravo odigrava najvaznija utakmica dzepnog bilijara
    Krek, krek.. Ne gudra

  5. #140

    Odgovor: Žene pitaju, muškarci odgovaraju

    necu pitati samo cu konstatovati za mene nepristojno kao cackanje nosa .....
    Najveca vlast je vladati sobom.

  6. #141

    Odgovor: Žene pitaju, muškarci odgovaraju

    Moram da se nadovezem na pricu o "ceskanju" Ja imam slicnih problema. Ali to ne radim namerno. Jednostavno mahinalno... podsvesno. Mnogo puta mi se desilo i ispred starijih osoba... Znam da nije na mestu i da je sramota ... ali sta da se radi.... Vi devojke ne znate kako to izgleda... pa ne mozete ni da razumete...

  7. #142

    Odgovor: Žene pitaju, muškarci odgovaraju

    Citat Alexander 37 kaže: Pogledaj poruku
    Moram da se nadovezem na pricu o "ceskanju" Ja imam slicnih problema. Ali to ne radim namerno. Jednostavno mahinalno... podsvesno. Mnogo puta mi se desilo i ispred starijih osoba... Znam da nije na mestu i da je sramota ... ali sta da se radi.... Vi devojke ne znate kako to izgleda... pa ne mozete ni da razumete...
    Ceskale bi i devojke svoje jajnike,samo da mogu da ih dohvate...

  8. #143

    Odgovor: Žene pitaju, muškarci odgovaraju

    Citat lado kaže: Pogledaj poruku
    necu pitati samo cu konstatovati za mene nepristojno kao cackanje nosa .....



    ...podrigivanje,pljuvanje,cackanje uha-dal to sve rade samo muski?

  9. #144

    Odgovor: Žene pitaju, muškarci odgovaraju

    Citat diktatorka kaže: Pogledaj poruku
    ...podrigivanje,pljuvanje,cackanje uha-dal to sve rade samo muski?
    a ne grmuljice iz nosa obozavaju svi,...

    a grickanje noktiju i to je univerzalno kao i ljubav prema pasulju


    jadni ti muskarci ,ali jedno je ceskati se a drugo je imati udobne dzepove tj postavu od pantalona pa se lepo igrati to je kulturnije a i ne vidi se iz aviona a prija nije da nije

  10. #145

    Odgovor: Žene pitaju, muškarci odgovaraju

    Citat diktatorka kaže: Pogledaj poruku
    ...podrigivanje,pljuvanje,cackanje uha-dal to sve rade samo muski?
    Ne....., rade i devojke ali mislim da muskarci (cast izuzecima) vise to istacinju.

  11. #146

    Odgovor: Žene pitaju, muškarci odgovaraju

    Ko je to -idealna zena?
    Ako voli jedan cvet koji se nalazi na nekoj planeti,slatko je noću gledati nebo.

  12. #147

    Odgovor: Žene pitaju, muškarci odgovaraju

    Citat jovuk kaže: Pogledaj poruku
    Ko je to -idealna zena?
    Ne postoji ...

  13. #148

    Odgovor: Žene pitaju, muškarci odgovaraju

    Citat Alexander 37 kaže: Pogledaj poruku
    Ne postoji ...
    ovo je savrsen odgovor na postavljeno pitanje, ali ne bi bio savrsen da na kraju nije stavljen smajli koji je stavljen....
    Боље је наставити да пијеш, него престати кад не треба.

  14. #149

    Odgovor: Žene pitaju, muškarci odgovaraju

    Citat jovuk kaže: Pogledaj poruku
    Ko je to -idealna zena?

    ona koja dobije svoju novcanicu! pa makar bila i na papirnatom dinaru!

    idealna zena je i Klara na 100DM a ko nije sanjao devedestih o jednoj stotki?

    a imala je dugu i plodnu karijeru i u zivotu kao i na novcanici! To je idealna zena!

  15. #150

    Odgovor: Žene pitaju, muškarci odgovaraju

    Citat Alexander 37 kaže: Pogledaj poruku
    Ne postoji
    Da bi znao da ona ne postoji,moras imati njenu viziju u glavi (kakva bi ona trebala da bude).Upravo na to se i odnosilo ovo pitanje,...a odgovor ukazuje samo na neku drugu neidealnost.
    Ako voli jedan cvet koji se nalazi na nekoj planeti,slatko je noću gledati nebo.

Strana 10 od 23 PrvaPrva ... 8910111220 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Dame se ne pitaju za godine
    Autor Aiko u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 15
    Poslednja poruka: 20.02.2015, 16:07
  2. Muškarci pitaju, žene odgovaraju!
    Autor ZOE u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 139
    Poslednja poruka: 16.08.2012, 00:21
  3. Zasto u Srbiji politicari ne odgovaraju krivicno?
    Autor exploited u forumu Politika
    Odgovora: 11
    Poslednja poruka: 08.08.2011, 11:50
  4. Dame Pitaju,Skidatch_Mraka Odgovara...
    Autor Skidatch_Mraka u forumu Druženje forumaša
    Odgovora: 59
    Poslednja poruka: 25.06.2011, 08:26
  5. Šta nas sve pitaju u formularu za vizu?
    Autor Lady S u forumu Spomenar
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 25.03.2008, 01:52

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •