Aj gori krilo našeg aviJona - Strana 2
Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikaz rezultata 16 do 19 od ukupno 19
  1. #16

    Odgovor: Aj gori krilo našeg aviJona

    Citat _baba_ kaže: Pogledaj poruku
    Aham. Kad budes imao vremena Bajke su na trecem spratu...

    Kao sto rekoh, nemam frku od letenja nego od sletanja pre vremena. I kod mene ne pale priche tipa: sta bude bice...i nece nista da boli...sve ja to znam, ali dzaba...woodstock u stomaku pre ulaska u avion, pod obavezno.
    Zamisli crnjak...srusi se avion u okean i prezivis...plutas izvesno vreme i onda te pojedu ajkule
    Eto, toliko od mene za ovo javljanje...uskoro cu na put od cirka 26 sati pa cu da se javim ovde i napisem kako je sve proslo bez turbulencija...ajkula...drakulaa...delfina...
    E, baba, baba...
    Iskritikova ti Švabu zbog praznih obećanja (opravdano) i istovremeno naobećava nama tvojih priča i osam meseci ništa.
    Jes, bogumi, nisam gledao, možda nešto ima na trećem spratu.



    Volim prijateljski da karam, bez obaveze da mi se uzvrati. © Maski

  2. #17

    Odgovor: Aj gori krilo našeg aviJona

    Citat AdrijanKronauer kaže: Pogledaj poruku
    E, baba, baba...
    Iskritikova ti Švabu zbog praznih obećanja (opravdano) i istovremeno naobećava nama tvojih priča i osam meseci ništa.



    Dokle god sam ja tu za nazdravljanje, znachi ne brinite pushka je zakochena
    Najtragichniji momenti tokom letova su shirenje gasova koje sinak automatski dobije nakon odvajanja tochkova od betona...znachi, kad kazhe "dao sam nitro" ja's onesvestim...a i oni u nashoj blizhoj okolini.
    I to je sve. dabogda tako ostalo i u narednim puteshestvijama

    Jes, bogumi, nisam gledao, možda nešto ima na trećem spratu.
    Priche starijih od 90 godina arhiviraju u podrum, pas im mater
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  3. #18

    Odgovor: Aj gori krilo našeg aviJona

    Pa.. Pamtim jednu kratku vožnjicu sa slovenskim aviončekom kada sam imala utisak da će se krilčeka aviona raspast koliko su se tresla i klopotala (bar sam ja imala takav utisak).

    Sva sreća da je taj put trajao samo cca sat vremena jer da sam imala takav avion preko oceana... Mislim da bih zaokupirala wc.

    Ostale vožnje su bile relativno ok, bez povećih turbulencija ili inih stvari i nezgoda.
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

  4. #19

    Odgovor: Aj gori krilo našeg aviJona

    Letim s Austrian Airline na liniji Toronto - Bech! U avionu oko 230 piplova! Posle 3-4 sata, uleTjemo u nevreme, oglasava se kapetan, da su moguce jace turbulencije
    Nije proslo dugo, avion je poceo da se zesce da se trese, nagiba, propada.... pocinje panika medju putnicima. Casa sa sokom ispred mene pala je na pod. Sagla sam glavu, koliko sam vise mogla, da sam mogla zabila bih glavu u sopstveno dupe! Zvuk koji je sve ovo pratio bubnjao mi je u glavi... Potrajalo je to "treskanje" citavu vecnost (bar sam tako osecala). Sta mi je sve proslo kroz glavu... citav zivot, ko ce da zaliva moje cvece
    Sve je dobro dok se kapetan ne oglasi: "BRACE FOR IMPACT"
    neunistiva zlojebaba!

Strana 2 od 2 PrvaPrva 12

Slične teme

  1. Referendum u Crnoj Gori
    Autor Kunic u forumu Spomenar
    Odgovora: 26
    Poslednja poruka: 19.05.2006, 13:53

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •