Da li ste ucestvovali u nekom kulinarskom takmicenju?
Prikaz rezultata 1 do 3 od ukupno 3
  1. #1

    Da li ste ucestvovali u nekom kulinarskom takmicenju?

    Kao sto i sam naslov kaze: Da li ste ikada ucestvovali u nekom kulinarskom takmicenju?

    Meni se desio jedan pravi izazov, kada su sve novinarske ekipe u BiH bile pozvane da se takmice u spremanju srneceg gulasa!
    Naravno, pozvali su i nas (ekipa "Vecernjih novosti" iz Banjaluke) i posto sam ja jedina djevojka u redakciji, odlucili su da ja budem "vodja" ekipe.
    Moram da napomenem, da nikada do tad nisam spremala gulas, a pogotove ne od divljaci, ali... Moj pomocnik je bio moj dragi fotoreporter, koji je samo nalozio vatru i stvarno me puno moralno podrzavao! Prije polaska na Jahorinu, gdje je bilo organizovano takmicenje, ja nazovem svog dragog tatu-kuvara, i pitam ga , kako se to pravi srneci gulas!?
    Ja sva sretna, sto mi je u pet minuta koje sam imala prije polaska sve objasnio, na Jahorini krenem da kuvam i kuvam tako 2,5 sata..
    Kazaem ja sebi, ma dosla si da se zezas,nema veze sta ce biti.
    I tako na kraju ziri krene da cita od zada (bilo je 35 ekipa) i cita, i cita, mene nema, kad ono ja osvojila 5, mjesto!
    Cak su me pozvali i na Evropsko takmicenje....

  2. #2

    Odgovor: Da li ste ucestvovali u nekom kulinarskom takmicenju?

    Mnogo puta na lokalnim takmičenjima u spremanju riblje čorbe i ribljeg paprikaša, osvojeno dosta medalja i diploma, ali ipak su to bila takmičenja lokalnog ili regionalnog karaktera. Uspeh je uvek zavisio od raspoloživih, potrebnih vrsta riba.

  3. #3

    Odgovor: Da li ste ucestvovali u nekom kulinarskom takmicenju?

    Само као помоћник за сецкање
    Пас ће те увек разумети

Slične teme

  1. Kako znate da se nekom dopadate?
    Autor memento u forumu Ljubav
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 26.06.2012, 19:13
  2. Odgovora: 11
    Poslednja poruka: 25.06.2012, 23:09

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •