Sefkerin - Strana 5
Strana 5 od 7 PrvaPrva ... 34567 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 61 do 75 od ukupno 95

Tema: Sefkerin

  1. #61

    13 Odgovor: Sefkerin

    Heellllooooo!!!!!!!!!!!!!!!!
    Choose to know!!!

  2. #62

    Odgovor: Sefkerin

    Citat Banchi kaže: Pogledaj poruku
    Heellllooooo!!!!!!!!!!!!!!!!
    Hello i tebi! Posle par godina..
    Sensible & Sensitive

  3. #63

    Odgovor: Sefkerin

    Zdravo Becarke i Becari,
    evo i mene posle mnogo meseci i mnogo dana, jednostavno renovirao se sajt i forum zajedno sa njim, posto sam imao dial up konekciju vise nisam mogao da pristupim sajtu.
    U medjuvremenu sam se bacio malo na kinologiju, poceo da posecujem malo izlozbe..., dobili smo i novi most u Sefkerinu, onaj koji smo svi tako zeljno iscekivali
    Sada od centra Sefkerina do Trga republike ima 30km
    E onda sam ubacio bezicni net sa boljim protokom i reko ajd da probam svoj omiljeni forum kad ono radi i eto mene sad!
    Malo cu da vam dosadjujem, obavestavam, zasmejavam.... samo nemojte ponovo da renovirate sajt hi, hi, hi!

    Obecavam u nastavku nove slike Sfka, mozda na nekoj bude i moj pas, nadam se da mi admini i moderatori nece zameriti

    Pozdravljam vas puno!!!


    Pozzz
    Choose to know!!!

  4. #64

    Odgovor: Sefkerin

    Citat Helen kaže: Pogledaj poruku
    Hello i tebi! Posle par godina..
    Caos Helen, ti Opovcanko, bogami me nije bilo ali nemoj tako nema puno godina ( samo jedna)
    Evo i mene malo da obnovimo temu i osvezimo sa novim materijalom!!


    Pozz
    Choose to know!!!

  5. #65

    13 Odgovor: Sefkerin

    Evo i par obecanih slika ovogodisneg Februarskog snega i pejzaza iza moje kuce:





    Evo jedne sa mojim placom:



    i jedna ispred kuce:




    Bice uskoro i novih slika Sefkerinskog mosta, a do tad veliki


    Pozz
    Choose to know!!!

  6. #66

    13 Odgovor: Sefkerin

    Pozzdrav narode

    Danas sam bas bio u Sefkerinu . Vec duze vremena mislim o tom mestu i pre nekoliko dana sam odlucio da cu u skorije vreme gledati da se nekako preselim tamo
    Moram priznati da od prvog dana kad sam bio tamo me je to mirno mestasce odusevilo .

    Eto toliko od mene ....


    P.S. Ako neko zna za neku kucicu da se prodaje u sefkerinu nek mi javi , molim vas , unapred hvala . Imam nesto sto bih prodao u borci pa bih da uzmem tu u sefkerinu neku kucu sa placem .

  7. #67

    13 Odgovor: Sefkerin

    Pozdrav Deki79, videcemo nesto zanimljivo za tebe da nadjemo


    Pozzzz
    Choose to know!!!

  8. #68

    Odgovor: Sefkerin

    Hvala Banchi ,,,

    Naso sam i ja nesto preko oglasa , nadam se da cu sledeceg vikenda svratiti da pogledam nesto od toga ....

    pozz

  9. #69

    Odgovor: Sefkerin

    Ja treba uskoro da počnem seminarski rad o Sefkerinu, ove informacije su mi i više nego dobrodošle
    Ako mi bude trebala pomoć, nadam se da mi možete pomoći...

  10. #70

    07 Odgovor: Sefkerin

    Caos pa di ste becari, derani i ostale lole, evo i davno obecanih slika Sefkerinskog mosta, nazalost svakodnevnica i obavaveze na poslu su dovoljan razlog da se data obecanja ne odrze na vreme. Izvinite zbog kasnjenja:

    Celi most:




    ostaci starog mosta:


    izlaz iz Sefkerina i ulaz na most:


    ulaz na most iz pravca Zrenjaninskog puta:




    i naravno ulaz u Sefkerin:


    i jedan pogled sa obe strane mosta:






    POzziiiiccc
    Choose to know!!!

  11. #71

    13 Odgovor: Sefkerin

    Citat alleksanndra kaže: Pogledaj poruku
    Ja treba uskoro da počnem seminarski rad o Sefkerinu, ove informacije su mi i više nego dobrodošle
    Ako mi bude trebala pomoć, nadam se da mi možete pomoći...
    Pozz i tebi Aleksanndra, naravno da ce mo pomoci, koliko god budemo mogli!!!


    Pozzz
    Choose to know!!!

  12. #72

    Odgovor: Sefkerin

    Pozdrav svim forumasima ,most je ok video sa licno i koristim ga.A i vama je svanulo.

  13. #73

    Odgovor: Sefkerin

    dobar most a idugo se cekalo ne njega.

  14. #74

    13 Odgovor: Sefkerin

    Pozz za sve u Sefkerinu!Sefke konza!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  15. #75

    Odgovor: Sefkerin

    Bas je lepo mesto, sta ima tamo? Kao sto pisete ima neka Skola i sta drugo? A kuce bi reko kao i u svakim manjim selima u Vojvodini do 20 000 ako i to, za novije vece kuce? Izgleda da mora da ima ribara u Sefkerinu, a dali ima riba?

Strana 5 od 7 PrvaPrva ... 34567 PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •