zrNce - Strana 18
Strana 18 od 38 PrvaPrva ... 8161718192028 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 256 do 270 od ukupno 569

Tema: zrNce

  1. #256

    Odgovor: zrNce



    s ljubavlju....
    Poruku je izmenio zrNce, 09.01.2009 u 01:23

  2. #257

    Odgovor: zrNce

    Citat zrNce kaže: Pogledaj poruku


    s ljubalju....
    nemo' da ti se zaglavi noga, mnogo gadno...
    Eto, sad ce dobiti kompleks...

  3. #258

  4. #259

    Odgovor: zrNce

    Citat Kal_el kaže: Pogledaj poruku
    spusti se lagano na k...
    rilima
    Lagano odj...
    avi se.
    Check out je pravo, pa desno. I drži se desne...
    strane
    "All I got is a red guitar, three chords, and the truth."

  5. #260

    Odgovor: zrNce



    Anđelak vodi naš brod koji isplovljava za Japan
    "All I got is a red guitar, three chords, and the truth."

  6. #261

    Odgovor: zrNce

    Citat Bazarov kaže: Pogledaj poruku
    Lagano odj...
    avi se.
    Check out je pravo, pa desno. I drži se desne...
    strane
    Nisam te razumeo ...
    jel bi hteo da izvadiş taj dugaçki veştaçki predmet şto ruçicom drziş u ustima ... da bi bio razgovetniji ?
    Ko je za jednu voznjicu

  7. #262

    Odgovor: zrNce

    momci....jel ovo stvarno neophodno....

  8. #263

    Odgovor: zrNce

    momci....jel ovo stvarno neophodno....
    ...predlažem da mi dopustite da vas opet ukradem,pa ćete im se već vratiti kad se krvoproliće završi...dvoboj za dvobojem...ko preživi pričaće,a do tad lagano u safehous,pa ćete im kasnije već previjati rane i biti Kosovka Devojka poslednjem koji ostane na bojnom polju,i daćete mu bokal vode ladne...posle tolikih obračuna ništa drugo i neće moći da uzmu

  9. #264

    Odgovor: zrNce

    Citat Uprolazu kaže: Pogledaj poruku
    ...predlažem da mi dopustite da vas opet ukradem,pa ćete im se već vratiti kad se krvoproliće završi...dvoboj za dvobojem...ko preživi pričaće,a do tad lagano u safehous,pa ćete im kasnije već previjati rane i biti Kosovka Devojka poslednjem koji ostane na bojnom polju,i daćete mu bokal vode ladne...posle tolikih obračuna ništa drugo i neće moći da uzmu

    mister....
    ako vam dopustim da me ''opet'' ukradete....to mora biti konachno....nema vracanja....moJi me vishe nece hteti nazad....
    i ono kad ste me prvi put vratili jedva se prezzivelo....
    zato.....razmislite dobro....nisam neka prilika....samo cu vam bedu nakachiti na vrat....vidite da se zbog mene ne libe ni ratove da zapochnu....
    daJem vam shansu da se predomislite.....ipak....


  10. #265

    Odgovor: zrNce

    Citat zrNce kaže: Pogledaj poruku
    mister....
    ako vam dopustim da me ''opet'' ukradete....to mora biti konachno....nema vracanja....moJi me vishe nece hteti nazad....
    i ono kad ste me prvi put vratili jedva se prezzivelo....
    zato.....razmislite dobro....nisam neka prilika....samo cu vam bedu nakachiti na vrat....vidite da se zbog mene ne libe ni ratove da zapochnu....
    daJem vam shansu da se predomislite.....ipak....

    madam,onda ćemo sačekati da se ratovi okončaju...junaci izginu...velike reči i dela se urade...legende zažive,a poslednjeg koji ostane ćemo lako srediti,jer će već biti premoren od silnog ratovanja...i naravno,ispredaćemo mitove o tim titanima koji su se borili za vašu ljubav,lepa jelena iz troje će pasti u senku pred legendom o vašoj lepoti,a ja ću biti samo ponizni sluga koji vas je uzeo i spasao podlaca u trenutku kada su svi junaci izginuli,a loše osobe došle da traže vašu ruku i bore se u još dvoboja,kao za prelepu Penelopu iz Odiseje...eto i zašto sam bio sprečen da učestvujem u dvobojima,lutao sam svetom...i tako,živećemo svi zauvek srećno,tj. vi i ja...a svi ostali će živeti u legendama zauvek,slava nebeska će biti njihova,a ja ću se zadovoljiti samo vašim društvom u životu ovozemaljskom...Romantične duše će dobiti legende o svojim delima,vi i legendu i mene,a ja vas,budući da mi ništa više ne treba i ne tražim...
    Poruku je izmenio Uprolazu, 11.01.2009 u 13:21 Razlog: zrNce

  11. #266

    Odgovor: zrNce

    mila, pa ti opet izazivaš incidente..
    Osmeh je kriva linija koja ispravi sve..skoro sve..


  12. #267

    Odgovor: zrNce

    Citat Kal_el kaže: Pogledaj poruku
    Nisam te razumeo ...
    jel bi hteo da izvadiş taj dugaki veştaki predmet şto ruicom drziş u ustima ... da bi bio razgovetniji ?
    Pa ako mi vi kao zamenu date vaš kratki predmet, izvadiću ovaj dugački, ionako mi puče kičma savijajući se da sam sebi popuš...
    tam pertle.

    Citat Uprolazu kaže: Pogledaj poruku
    madam,onda ćemo sačekati da se ratovi okončaju...junaci izginu...velike reči i dela se urade...legende zažive,a poslednjeg koji ostane ćemo lako srediti,jer će već biti premoren od silnog ratovanja...
    Opa, od ovoga smo ugasili, zna dečko znanje. Moraću neku kompleksniju taktiku da smislim za njega. Mada, i kad ostanem premoren i izranjavljen, ne bih ti preporučio da se igraš sa mnom, žilav sam ja...svuda

    Citat Aiko kaže: Pogledaj poruku
    mila, pa ti opet izazivaš incidente..
    Međuplanetarne. Udario Supermen na Don Žuana
    "All I got is a red guitar, three chords, and the truth."

  13. #268

    Odgovor: zrNce

    Vidi, borba jelena.

    Najveci rogoNja pobedjuje.

  14. #269

    Odgovor: zrNce

    lovehunter:
    Najveci rogoNja pobedjuje.
    To iz iskustva?

    Bazarov:
    Opa, od ovoga smo ugasili, zna dečko znanje. Moraću neku kompleksniju taktiku da smislim za njega. Mada, i kad ostanem premoren i izranjavljen, ne bih ti preporučio da se igraš sa mnom, žilav sam ja...svuda

    Citat:
    siguran pobednik?Ne bih rekao,ima ih još u igri žilavih,nekako je po meni kandidat za pobednika ipak kolega sa dela ''istorije'',ipak mislim da ima bolju strategiju,ali ko će ga znati...silikoni su čudo

    Bazarov:
    Međuplanetarne. Udario Supermen na Don Žuana
    jedva čekam da vidim sa kojim od ove dvoice ću na kraju morati da se nosim da bismo ja i madam naizad uplovili u mirnu luku
    Poruku je izmenio Uprolazu, 11.01.2009 u 16:25 Razlog: citati

  15. #270

Strana 18 od 38 PrvaPrva ... 8161718192028 ... PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •