Blog opcije
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 16

Tema: Blog opcije

  1. #1

    Blog opcije

    Ja kako da odradim da mi 1 komentar u blogu ne stoji stalno u folderu Aprove Comment...
    Dodjem do onih filtera i nemam pojma sta tamo treba da kliknem

    ovo ja na samu sebe glupsona


    Ako moze pomoc

    Prijatelj je tu kad nas po svaku cenu treba naterati da drzimo glavu gore.

  2. #2

    Odgovor: Blog opcije

    Može, pomoći će ti neko ko moderiše komentare na svom blogu, a to tebi treba, kako sam ukapirala... ja to nisam tako podešavala pa mi nije poznato šta treba da radiš. Probaću još nešto da čačkam Meni je ovako podešen kontrolni panel u blogu:






    P.s. sad videh

    Necro, prepravi provatnost u privatnost
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  3. #3

    Odgovor: Blog opcije

    Upravo sam napravila unos na blogu i nisam imala nikakve potrebe da podesavam aprove comments. Napravila sam blog, ostavila komentar editovala komentar.... E sad Fiona jel mozes da objasnis o kom komentaru se tacno radi?

  4. #4

    13 Odgovor: Blog opcije

    Ma sta da vam kazem osim veliiikog HVALA sto mi pomazete !

    evo slikice problemcica




    Uklanjanjem oznake sa Moderate ,kako se vidi na slici, moram da izaberem jednu od jos dve ponudjene opcije...ali ni jedna mi nije jasna, tj. ne potvrdjuje unos komentara, mada comment stoji gde treba..
    e, bas sam sluDJena


    A inace, sve mi je podeseno kao kod SQUAW

    Nego, jos i ne znam da prebacim post iz Nekategorizovanog foldera u neki postojeci..a u brzini sam kliknula na objavi bez da sam najpre izabrala jedan od postojecih foldera...
    Prijatelj je tu kad nas po svaku cenu treba naterati da drzimo glavu gore.

  5. #5

    Odgovor: Blog opcije

    Citat fiona kaže: Pogledaj poruku
    A inace, sve mi je podeseno kao kod SQUAW
    Paaaa, ne znam odakle ti onda uopšte opcija Approve Comments u tom kaišu levo Ja je nemam. Probaj onda da štikliraš All Coments
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  6. #6

    Odgovor: Blog opcije

    Ja takodje ne znam u čemu je problem. Moraćemo da sačekamo Necra da on pogleda.

  7. #7

    Odgovor: Blog opcije

    No problemo...Necrooo, 'di si , rode ?

    * ne zurim, nauka je sporohodna , kad-god-stigne-dobro-doslo...
    Prijatelj je tu kad nas po svaku cenu treba naterati da drzimo glavu gore.

  8. #8

    Odgovor: Blog opcije

    zasto na mom blogu stoji 'nastawi sa citanjem' da bi se widjelo do kraja sta u njemu pishe

  9. #9

    Odgovor: Blog opcije

    Zato što to piše na svim blogovima. To što vidiš je prikazan početni deo unosa na blogu, kao primer. Da bi pročitao ceo, moraš da uđeš unutra.

  10. #10

    Odgovor: Blog opcije

    Citat Morpheo kaže: Pogledaj poruku
    Zato što to piše na svim blogovima. To što vidiš je prikazan početni deo unosa na blogu, kao primer. Da bi pročitao ceo, moraš da uđeš unutra.
    ali kad gledam ostale..nidje to drugima ne pishe...samo meni stoji 'nastawi sa citanjem' dje grijeshim

  11. #11

    Odgovor: Blog opcije

    Ne grešiš. Kad uđeš u index bloga, ti vidiš direktne linkove ka unosima ostalih korisnika. Kad klikneš na neki od tih linkova, ti ulaziš direktno na unos. Kad ulaziš na svoj blog, vidiš listu unosa na koje možeš da uđeš. Zamisli da si u predvorju, odatle učaziš u sobe (unose na blogu). Ako umesto na naslov unosa, klikneš na ime korisnika koji je napisao blog, videćeš isto to šzo i kod sebe - spisak unosa na blogu.

  12. #12

    Odgovor: Blog opcije

    da...znaci i tebi je tako jel?

  13. #13

  14. #14

    Odgovor: Blog opcije

    Citat Morpheo kaže: Pogledaj poruku
    Svima je tako.
    ok....sad je lakse

  15. #15

    Odgovor: Blog opcije

    i meni je tako!
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •