Moćni muškarci
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 59

Hybrid View

Prethodna poruka Prethodna poruka   Sledeća poruka Sledeća poruka
  1. #1

    05 Moćni muškarci

    Moć kao afrodizijak?

    Na moć i ličnosti koje je personalizuju, ne samo kod nas, često se gleda sa negativnim predznakom, ali to nije uvek tako i mi smo se, rangirajući ljude, pre svega rukovodili time da je moć realnost u gotovo svim oblicima društvenog delovanja i da ne mora apriori da bude nešto loše.
    Ljudi moć najčešće identifikuju sa novcem i za većinu je ona direktno proporcionalna količini novca kojom moćnik raspolaže ili ga kontroliše, ali novac je samo jedan od izvora moći. Nečija moć je formalna i temelji se na položaju pojedinca u organizaciji, nečija proističe iz popularnosti ili sopstvenog autoriteta i autoriteta institucije koju zastupa, nečija iz profesionalnog uspeha i priznatosti u esnafskim krugovima, drugi svoju moć grade posredno preko uticajnih supružnika, nekima moć dolazi iz pristupa informacijama i mogućnosti da te informacije kontrolišu, neko moć crpi iz lične harizme koju poseduje... Na kraju, moć može postojati, ali ona ne mora biti iskorišćena, i za neke ljude ne može se reći da nemaju moć samo zato što je ne nameću.
    Blic
    Našla sam članak koji bi najbliže mogao da objasni šta sam htela reći.Ovo su možda samo neke od moći koje mogu žene da privuku. Znamo da iza svakog uspešnog (da li je i svaki koji je uspešan uspešno moćan?) ali je pitanje koja bi od moći mogla vas da privuče?
    I da li uopšte volite moćne muškarce?

  2. #2

    Odgovor: Mo?ni mu?karci

    Licno smatram da zene privlace muskarci mocni u onoj sferi koja je za tu zenu, licno najznacajnija...Za zene koje novac smatraju najbitnijim to su muskarci koji ga imaju, dok su za zene koje smatraju inteligenciju, duhovitost, emotivnost za pozeljne osobine mocni oni muskarci koji su na tim poljima razvijeni.

  3. #3

    13 Odgovor: Moćni muškarci

    Što moćniji na profesionalnom, finansijskom, emotivnom, verbalnom, erotskom = ličnom planu, to za mene interesantniji i poželjniji.
    Ne bojim se moćnih muškaraca, čak šta više - oni su mi inspiracija.
    Volem bre da budem vrat, samo nemam kome
    _________Una16

  4. #4

    Odgovor: Moćni muškarci

    Citat Buba Erdeljan kaže: Pogledaj poruku
    Što moćniji na profesionalnom, finansijskom, emotivnom, verbalnom, erotskom = ličnom planu, to za mene interesantniji i poželjniji.
    Ne bojim se moćnih muškaraca, čak šta više - oni su mi inspiracija.
    Volem bre da budem vrat, samo nemam kome
    Bravo koleginice... Jedini pridev koji je univerzalan kada se definicije,onoga šta ženu privlači na muškarcu,tiče...

    Teško je biti u svemu,jer i moć je relativna... Od moćnijeg ima moćnijih,ali koliko je ko svestan sopstvene i kako i gde je pokazuje zavisi i koliko moćan utisak ostavlja... Ne mogu se sa Brunejskim sultanom nositi na okeanu,kada je njegovo plovilo preskupo i za neukusno bogate,ali ne može ni sultan sa mnom u mnogo čemu,a znam da bi i on voleo...

    Rezime... Više bi se ljudi menjalo sa mnom,a ja ne bih ni sa jednim... i sve dok je tako dovoljno sam moćan ili ljudi koji odišu takvim stavom su dovoljno interesantni...

    Žena te provali kada pozoveš konobara u restoranu da li se foliraš ili ne... One koje ne provaljuju mufljuze ili su blago retardirane ili im odgovara da i sebe lažu,verovatno zato što malo njih ima izbora...

  5. #5

    Odgovor: Moćni muškarci

    Kad kažu "moćni muškarac" odmah mi padnu na pamet svi oni "moćni" političari bez imalo harizme, tajkuni koji se još uvek nisu oslobodili svojih skorojevićkih manira, direktorčići koji najpre zaposle pola svoje familije pa postanu face u svom selu, lokalne siledžije koje su moćne dok ne natrče nekom malo boljem baji...Ne bih muškarce delila na moćne i nemoćne...Pre na muškarce i njihove loše kopije...
    nije dotakla ništa što bi moglo da boli
    njene ruke su bele kao led
    njene misli su čiste, ona misli da voli,ona veruje, veruje

  6. #6

    Odgovor: Moćni muškarci

    Citat NSdjanka kaže: Pogledaj poruku
    Kad kažu "moćni muškarac" odmah mi padnu na pamet svi oni "moćni" političari bez imalo harizme, tajkuni koji se još uvek nisu oslobodili svojih skorojevićkih manira, direktorčići koji najpre zaposle pola svoje familije pa postanu face u svom selu, lokalne siledžije koje su moćne dok ne natrče nekom malo boljem baji...Ne bih muškarce delila na moćne i nemoćne...Pre na muškarce i njihove loše kopije...
    Ako imaš ovakvu asocijaciju onda je moguće da moć indetifikuješ sa novcem. Mada sam ovu temu otvorila da bi se iskazalo koja je to moć koja privlači a ne koja odbija.

    neko moć crpi iz lične harizme koju poseduje
    Nekako mi ovo deluje kao univerzalan odgovor mislim, džaba pare ili položaj ako ne ume da pleni pojavom

Slične teme

  1. Muškarci i žene..
    Autor kohili u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 24
    Poslednja poruka: 10.09.2016, 22:27
  2. I muškarci plaču, zar ne?
    Autor makilli u forumu Muška kafana
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 20.08.2011, 00:43
  3. I muškarci su ugroženi, zar ne?
    Autor memento u forumu Muška kafana
    Odgovora: 20
    Poslednja poruka: 20.08.2011, 00:42
  4. Muškarci u uniformama
    Autor duga12 u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 70
    Poslednja poruka: 08.01.2010, 13:08
  5. Ko je pametniji, žene ili muškarci?
    Autor memento u forumu Psihologija
    Odgovora: 18
    Poslednja poruka: 06.09.2009, 18:26

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •