Da Vinčijev kod
Prikaz rezultata 1 do 10 od ukupno 10
  1. #1

    Da Vinčijev kod

    Ostalo je još vrlo malo do premijere ovog filma kod nas. Crkva poziva na bojkot filma, ljubitelji knjige ga sa nestrpljenjem iščekuju... Da li ste čitali knjigu i da li očekujete nešto od filma? Uopšte, da li ćete ga pogledati?
      Vrh

  2. #2

    Odgovor: Da Vinčijev kod

    Da pogledacu film iako me tema, po onome shto sam chuo, tera da prema shtivu imam izvesne rezerve "". Knjigu nisam chitao, ali cu je prochitati. Malo me nervira shto je izgleda sad to totalno IN .. svakoj glupachi sa duplerice iz Scandala ili CKMa to je omiljena knjiga...
    Poruku je izmenio HLEBmaster, 11.05.2006 u 22:30
      Vrh

  3. #3

    Odgovor: Da Vinčijev kod

    Knjigu necu da citam, ali film gledam obavezno. Jedino znam da cu se posle filma uzdrzati od komentara. Drugar me je jednom prekinuo, pokazavsi mi ikonu u svom stanu. Od tada izbegavam.
      Vrh

  4. #4

    Odgovor: Da Vinčijev kod

    Film ću pogledati obavezno. Živo me zanima kako se Tom Henks uopšte uklopio u ulogu Roberta Langdona. Knjigu sam čitala, čim se pojavila i dok sam je čitala tripovala sam je isključivo kao dobar triler i ništa više. Raznorazne polemike oko tog štiva me ne zanimaju. Palim se na ta tajna ubistva, ezoteriju, kriptografiju, krimiće, napržio me ćale
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid

      Vrh

  5. #5

    Odgovor: Da Vinčijev kod

    Procitajte "Sveta krv, sveti gral" pa cete videti od koga je Dan Brown pravio prepiske !!

    Ima tu jos par knjiga na tu temu ali o tom potom.
      Vrh

  6. #6

    11 Odgovor: Da Vinčijev kod

    planiram i da procitam knjigu i da pogledam film. za sada nista ne ocekujem, a o utiscima kad se pogleda film i procita knjiga.
    nattydread is coming to dinner
      Vrh

  7. #7

    Odgovor: Da Vinčijev kod



    prvo knjiga, pa zatim film
      Vrh

  8. #8

    Odgovor: Da Vinčijev kod

    Procitao sam knjigu i sta reci .............. necu da gledam film sada nije mi interesantan vise ,lepse je kad je to sve u mojoj glavi a ne na ekranu .......mada mozda jednog dana i to samo zbog Toma Henksa kog obozavam .........
    Possibility of dream come true makes life worth living.....
      Vrh

  9. #9

    Odgovor: Da Vinčijev kod

    Citala sam knjigu i mnogo mi se svidela, ali nazalost to ne mogu da kazem i za film. Gledala sam ga u bioskopu, umalo nisam zaspala, drug i ja smo se samarali ne bi li ostali budni jer smo NARAVNO dali 300 dinara za glupi film (a karte za ostale filmove su 250din), nakon filma narednih 7 dana sam bila smorena jer nisam mogla da verujem da su toliko mogli da upropaste film. Nijedan glumac nije bio za ulogu koju je tumacio iako glumci kao glumci nisu losi...sve u svemu KATASTROFA!
    Zene umeju da odglume orgazme. Zato muskarci znaju da odglume ceo brak
      Vrh

  10. #10

    Odgovor: Da Vinčijev kod

    Taj film mi se uopste ne svidaj toliko mi je bezveze.
    Mene niko ne voli,
    i nikom nije stalo, pa mi dodje zao,
    jer ja bih svoje srce svakom dao.
      Vrh

Slične teme

  1. Odgovora: 27
    Poslednja poruka: 22.12.2008, 08:07

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •