Crno-bele fotografije
Prikaz rezultata 1 do 4 od ukupno 4
  1. #1

    Crno-bele fotografije

    Hajde da se podsetimo fotografija bez kolora

    "Za mene postoji samo putovanje putevima koji imaju srca. Tuda ja putujem, i jedini dostojan izazov je da se taj put pređe sav, do kraja. I tuda putujem, gledajući, gledajući bez daha".
      Vrh

  2. #2

    Odgovor: Crno-bele fotografije

    "Za mene postoji samo putovanje putevima koji imaju srca. Tuda ja putujem, i jedini dostojan izazov je da se taj put pređe sav, do kraja. I tuda putujem, gledajući, gledajući bez daha".
      Vrh

  3. #3

  4. #4

    Odgovor: Crno-bele fotografije

    Zajedničko mišljenje nas koji uređujemo ovaj forum je da nema potreba za otvaranjem novih tema sa fotografijama u sklopu Umetnosti, jer postoji Galerija.

    Crno bele fotografije su već zastupljene u ostalim temama sasvim ravnopravno a zašto ih ima nešto manje možemo se smatrati krivima samo mi koji fotografije postavljamo.


    Postojala je i ranije ideja o odvajanju crno belih fotografija, pa i još nekih po tematskim grupama, skoro smo razgovarali o tome ali se nismo odlučili za tako rešenje ... tako da je za sada jedino rešenje da se obratite administraciji foruma da vam pomogne u kreiranju takvog prostora u sklopu Galerije ako već nije nešto slično kreirano ... ja na prvi pogled nisam video.

    Ova tema će biti zaključana dok se ne obavestite a fotografije će biti prebačene u neku od tema ili možda u novu temu u sklopu Galerije.



    Hvala Vam na pažnji i razumevanju.
      Vrh

Slične teme

  1. Fotografije iz mog albuma
    Autor nenad.bds u forumu Kad sam bio mali...
    Odgovora: 17
    Poslednja poruka: 06.02.2015, 14:56
  2. Crno - beli filmovi
    Autor silvia u forumu Film i pozorište
    Odgovora: 11
    Poslednja poruka: 04.08.2013, 19:45
  3. Kolor televizor za crno - beli život...
    Autor kohili u forumu Televizija i ostali mediji
    Odgovora: 13
    Poslednja poruka: 18.02.2011, 20:15
  4. HDR fotografije
    Autor goldie u forumu Umetnost
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 06.10.2010, 04:10
  5. Demokratija, crno na belo!
    Autor PropelerZviz u forumu Spomenar
    Odgovora: 28
    Poslednja poruka: 04.05.2007, 16:44

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •