Alvin and the Chipmunks - Alvin i veverice
Prikaz rezultata 1 do 6 od ukupno 6
  1. #1

    Alvin and the Chipmunks - Alvin i veverice

    Alvin i veverice



    Here comes trouble...

    Žanr: Komedija / Animirani
    Trajanje: 90 min

    Glavne uloge:

    Jason Lee ("My Name Is Earl" TV serija, 2005.)
    David Cross (Scary Movie 2, 2001.)
    Cameron Richardson (Rise, 2007.)
    Jane Lynch (A Mighty Wind, 2003.)
    Justin Long

    Scenario: Jon Vitti (The Simpsons Movie, 2007.), Will McRobb
    Režija: Tim Hill (Garfield: A Tale of Two Kitties, 2006.)

    Sinopsis:

    Jason Lee pojavljuje se u ulozi kompozitora Davida u filmu baziranom na crtanoj seriji o vevericama Alvinu, Simonu i Teodoru. Pošto su upale u njegov stan, ove tri specifične veverice odlučuju da tu naprave i svoj dom. Ali, da bi ostale, moraju otkriti Daveu svoj talenat. Ne samo što mogu da govore - one znaju i da pevaju. Ubrzo postaju muzička senzacija, a Dave mnogo više od kompozitora, njihov staratelj. Problemi nastaju kada veverice postanu potpuno zanesene svojim uspehom i okreću se protiv Davea. Ali, ubrzo će otkriti da biti deo Daveove porodice je zapravo njihov najveći uspeh.







    Official site: Alvin and the Chipmunks
    Trailer: Alvin and the Chipmunks

    Preuzeto sa neta

    Jedva čekam da ga odgledam Jel ste gledali ovaj filmić?
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...
      Vrh

  2. #2

    Odgovor: Alvin and the Chipmunks - Alvin i veverice

    Juče sa klincem odgledala, super je filmić

    Alvin and the Chipmunks
    Poruku je izmenio silvia, 17.03.2008 u 10:58
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...
      Vrh

  3. #3

    Odgovor: Alvin and the Chipmunks - Alvin i veverice

    aha gledao... ako nekom treba, neka kaze, imam DVDrip
    Eto, sad ce dobiti kompleks...
      Vrh

  4. #4

    Odgovor: Alvin and the Chipmunks - Alvin i veverice



    Extra mi je taj filmic... gledala sam ga
    I can see us holding hands
    Walking on the beach, our toes in the sand
      Vrh

  5. #5

    Odgovor: Alvin and the Chipmunks - Alvin i veverice

    Crtać "Alvin i veverice" dobija nastavak


    Crtani hit o tri veverice dobiće nastavak, koji će režirati Beti Tomas.

    Animirani CGI film o raspevanim glodarima donosi novitete u zapletu - nestašni Alvin, pametni Sajmon i bucmasti Teodor dobiće partnerke!

    Glasove će vevericama ponovo pozajmiti Džastin Long, Metju Grej Gabler i Džesi Makartni, a nije poznato da li će Džejson Li reprizirati svoju ulogu kompozitora koji se udružuje sa raspevanom crtanom trojkom.

    Beti Tomas najpoznatija je po filmovima "Doktor Dulitl", "Džon Taker je gotov", "Ja, špijun" i drugim.

    Trebalo bi da sledeće godine režira i adaptaciju serije "Dalas" na velikom platnu.

    (MONDO)

    Joooj, jedva čekam
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...
      Vrh

  6. #6

    Odgovor: Alvin and the Chipmunks - Alvin i veverice

    Nisam pogresila kad sam s bracom gledala ovaj filmic,a bas me raduje sto ce biti i nastavak!
    Lako cu,ako je do mene.........
      Vrh

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •