Saobraćajne nesreće u Srbiji - Strana 5
Strana 5 od 5 PrvaPrva ... 345
Prikaz rezultata 61 do 66 od ukupno 66
  1. #61

    Odgovor: Saobraćajne nesreće u Srbiji

    Novi Sad - U teškoj saobraćajnoj nesreći na Bulevaru oslobođenja u Novom Sadu u 18.20 časova poginuo je dvanaestogodišnji D. D. na kojeg je na pešačkom prelazu motociklom naleteo V. G. Vozač motora je tom prilikom i zadobio teške telesne povrede, a njegov suvozač, čiji identitet još nije poznat je lakše povređen i obojica su primljena u Urgentni centar Kliničkog centra Vojvodina.

    Nesreća se dogodila kada je V. G. vozeči motor marke suzuki iz pravca Mosta slobode u tom momentu skoro praznim Bulevarom oslobođenja naleteo na dečaka koji je bio na rolerima i prelazio pešački prelaz. Udarac je toliko bio jak da je D. D. preminuo na licu mesta, a motor je poleteo i udario u parkirani reno klio, dok su vozač i suvozač pali sa motora na asflat.


    ~Blic~

    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  2. #62

    Odgovor: Saobraćajne nesreće u Srbiji

    Ova vest o saobraćajki u kojoj je stradalo dete je glavna vest od kako se desila...
    Razne priče se vrte u krug, da treba stati na put divljanju motorciklista po bulevaru (što je opšte poznata stvar, posebno leti u kasnim satima), da treba biti kažnjiva vožnja na zadnjem točku motorcikla tj da se smatra da ugrožava bezbednost učesnika u saobraćaju, da se svi pitaju šta rade panduri i zašto ne kontrolišu više glavni bulevar...
    Pitanja mnogo, a ostaje bolna čiinjenica da je nevino dete stradalo bahatošću i divljanjem jednog mladića koji je takođe teško povređen...
    Dokle, bre?!?

  3. #63

    Odgovor: Saobraćajne nesreće u Srbiji

    Maloletni biciklista poginuo u Novom Sadu
    Tanjug | 23. 08. 2010. - 16:29h | Komentara: 0

    Protiv Novosađanina Radoslava V. (58 ) podneta je krivična prijava zbog osnovane sumnje da je, vozeći "audi" brzinom neprilagođenom osobinama i stanju puta, udario maloletnog biciklistu iz Futoga, koji je preminuo na licu mesta, saopštila je danas Policijška uprava u Novom Sadu.

    Nesreća se dogodila u Podunavskoj ulici u novosadskom naselju Adice, u nedelju oko 22.45, navela je policija.



    Radoslavu V. određeno je zadržavanje do 48 sati, a potom će biti priveden na saslušanje istražnom sudiji Višeg suda u Novom Sadu.

    Blic Online | Maloletni biciklista poginuo u Novom Sadu

    Danas, idem peške kroz grad, na pešačkom mi staje devojka u automobilu auto škole (kandidat na obuci) a iza nje naglo koči jedno 4-5 vozila i trubi joj jer je malo naglije zaustavila vozilo. Prvo što kreteni iza nje ne drže odstojanje, drugo je što ne očekuju da će se zaustaviti nekome na pešačkom prelazu. Nešto kasnije prelazim drugi pešački prelaz i moram da se zaustavim na pola prelaza da bih propustio jednu stariju gospođu sa yugom koja se kretala kolovozom. U ovoj državi, nešto debelo ne štima u obuci vozača, kontroli i sankcionisanja prekršaja u saobraćaju. Džabe im i da Dušanov zakonik stave umesto ovog novog ZOBS, kada to niko ne implementira. Koliko vozača uopšte poštuje propise?!



  4. #64

    Odgovor: Saobraćajne nesreće u Srbiji

    Hajde, omaših temu jer nije bilo nesreće, ali ne znam gde bi bilo prikladnije postovati ovakvu vest.
    Nisam naišao na temu "verovali ili ne".
    __________________

    Vozio sa 4,27 promila alkohola u krvi

    02. septembar 2010. 16:05 > 16:06

    Protiv Ivana P. (29) iz Gadžinog Hana podneta je prekršajna prijava jer je vozio automobil sa 4,27 promila alkohola u krvi, saopštila je danas policija u Leskovcu.

    Zakonom o bezbednosti saobraćaja propisano je da vozač ne može imati više od 0,3 promila alkohola u krvi.

    Saobraćajna policija je zaustavila automobil Ivana P. na regionalnom putu Leskovac - Pečenjevce, jer je naglo prelazio iz jedne kolovozne trake u drugu.

    Alkotestom je utvrđeno da vozač ima 4,27 promila alkohola u krvi.

    Incident se desio pre dva dana.

    To je drugi slučaj u Leskovcu u proteklih nekoliko meseci da saobraćajna policija otkriva vozače sa tako visokim promilom alkohola u krvi.

    (Beta)

    Volim prijateljski da karam, bez obaveze da mi se uzvrati. © Maski

  5. #65

    Odgovor: Saobraćajne nesreće u Srbiji

    Sa pocetkom primene novog zakona o saobracaju pojedini politicari i kreatori ovog po meni prestrogog zakona,punim ustima su na svim medijima velicali zakon i posledice njegove primene.Navodno prepolovio je broj nezgoda a posebno one sa smrtnim ishodom.A sta danas
    imamo?Isti ako ne i veci broj nezgoda ,kao i u ona predjasnja vremena za noc po 80-120 nezgoda.Vise od polovine su nezgode u Beogradu,nista se nije promenilo.Ko vozi bahato i nasilnicki on to i dalje radi.A pametne glavice su se dosetile da uz pretnju bodovima i jakom kaznenom politikom,cede ovaj jadni narod sad im treba ovo sad ono.Kopiraju zapad pa jos dodaju za jos toliko tek da se zna da mozemo mi to i bolje (ko da njih to zanima).Trebali su samo platu da iskopiraju i da nas puste da zivimo.Onda bi mi sami kupili i zimske gume i sijalice
    i jos mnogo toga.Pa i novi auto sto da ne?.Znamo mi sta valja.Nemora Alvirovic da nam soli pamet i da podjebava 95% stanovnistva sa kojekakvim uporednim testovima vozilima koja u ovoj situaciji mozemo samo da sanjamo.A On im nadje manu eeejjjj zamisli.Treba malo prizemljiti ..........i bice nam bolje . Ima dosta toga da se kaze ali i ovo je dosta ,ko razume shvatice....ko ne i nikad nece.
    Poruku je izmenio attaker, 23.09.2010 u 18:37

  6. #66

Strana 5 od 5 PrvaPrva ... 345

Slične teme

  1. I habe ajne seksuališe perverzion problem
    Autor SQUAW u forumu Televizija i ostali mediji
    Odgovora: 11
    Poslednja poruka: 10.02.2011, 00:09
  2. Saobraćajni znaci
    Autor zmax u forumu Humor i zabava
    Odgovora: 15
    Poslednja poruka: 30.05.2010, 22:34
  3. Nesrećni brakovi
    Autor makilli u forumu Porodica
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 14.10.2009, 22:53
  4. Nesrećne ljubavi
    Autor yossarian u forumu Ljubav
    Odgovora: 35
    Poslednja poruka: 15.04.2009, 12:24
  5. Zakon o bezbednosti saobraćaja.
    Autor alokin74 u forumu Spomenar
    Odgovora: 18
    Poslednja poruka: 09.08.2008, 08:35

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •