Poštovani, prvo bih Vam poželeo sve najbolje u ovoj najnovijog 2008. godini, da ste mi zdravi i veseli na prvom mestu, pa i orni za druženja i zabavu u ovom našem kutku foruma, kao uostalom na ovom nam omiljenom mestu zvanom Vojvodinacafe.


Namera mi je da u ovoj temi divanimo o ovom delu foruma, da vidimo šta bi po Vama bilo zanimljivijo, korisno i potrebno od tema da se otvara u buduće.

Želim da čujem Vaša mišljenja i predloge.

Naravno želim da naglasim da je potrebno da Vi otvarate teme a ne da čekate da to moderatori urade jer ni uz najbolju volju ne mogu ni ja a verujem ni koleginica da pogodimo šta je kome zanimljivo, zabavno, korisno, potrebno itd.

• Nisam još probao sa pasuljem, kartama i kristalnom kuglom ali ako se ne aktivirate malo više moraću da pribegnem i tom vidu virenja u vaše želje i očekivanja.

Uobičajeno je na forumima da članovi otvaraju teme a da moderatori pomažu u oblikovanju, korigovanju pa i u premeštanju i brisanju nekih koje nisu za mesta gde su postavljene.

Ne bih želeo da ovde pričamo o moderatorskom radu, za to postoji već postavljena i u te namene zamišljena tema.

Želja mi je da ovaj deo foruma bude posećeniji i zabavniji, sa obiljem potrebnih i korisnih tema ... da buja i blista kao Vojvodina. Imamo šta da pokažemo svetu, pa pišimo o nama, o tri srca junačka i svemu onom što nas krasi.

Sve što želite da saznate o postavljanju tema možete da pitate ovde ili na pm ako Vam je zgodnije, trudiću se da svima odgovorim u skladu sa svojim znanjem - naravno ne očekujte previše jer, jedino smo svi zajedno najpametniji.

Dosta sam kuckao, ajd' sad malo Vi.