Pitanja i odgovori - Razmenimo korisna iskustva i pomozimo manje upućenima - Strana 2
Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikaz rezultata 16 do 20 od ukupno 20
  1. #16

    Odgovor: Pitanja i odgovori - Razmenimo korisna iskustva i pomozimo manje upućenima

    Dodji ti Simke ovde kod mene, pa ces se nauzivati u pecanju i Basa i smudja i soma i sarana i svega. Umal da zaboravim, ovde ide i pastrmka. A ako volis Ice-fishing koji je ovde zimi dosta zastupljen, takodje si dobrodosao.
    neunistiva zlojebaba!

  2. #17

    Odgovor: Pitanja i odgovori - Razmenimo korisna iskustva i pomozimo manje upućenima

    Ja volim i uživam u ribolovu iako nemam baš nešto puno vremena da mu se posvetim. Skloniji sam disciplinama koje su nešto teže tako da mi se varaličarenje više dopada jer zahteva pokret, razmišljanje pa i parčence sreće. Volim da pređem par kilometara uz reku u potrazi za grabljivicama i što ih je teže prevariti i uloviti to mi predstavlja veći gušt kada uspem da ih privedem do obale ... uglavnom svu ribu vratim nazad u vodu osim nekih primeraka i ponekad.

    Hvala ti na ljubaznom pozivu, malo je tehnički teže izvodljiv ali je lepo pomisliti kakvo bi to uživanje bilo, naročito na tim dobro čuvanim vodama i u tvom prijatnom društvu.



    PS.
    Možeš izaći na sajt Cabelas-a i naručiti besplatne kataloge, drugi u najgornjem redu je čisto ribolovački, uzmi taj pa te mogu precizno posavetovati u vezi opreme za lov Štuke pa i ostalih riba.

    Evo ti veza za Kanadski deo klick
    potrebno je samo popuniti upitnik i za manje od 48 časova će stići na kućnu adresu.

    Da napomenem i za ostale.
    Oni uredno i besplatno šalju svoje kataloge već godinama širom sveta pa tako i u našu zemlju.
    Moguće je videti i nabaviti skoro sve novitete koji se vide samo nemojte da gunđate posle kada ukapirate kako nas naši trgovci deru kao mačke jer je u tim katalozima tamo sve prilično jeftinije ...

  3. #18

    Odgovor: Pitanja i odgovori - Razmenimo korisna iskustva i pomozimo manje upućenima

    gde mogu da nabavim tiski cvet za pecanje soma?

  4. #19

    Odgovor: Pitanja i odgovori - Razmenimo korisna iskustva i pomozimo manje upućenima

    Tiski cvet pa na Tisi
    Dobro pitanje mozda je neko u potrazi za njim neka javi

  5. #20

    Odgovor: Pitanja i odgovori - Razmenimo korisna iskustva i pomozimo manje upućenima

    Citat ZOE kaže: Pogledaj poruku
    Pitanje za iskusne pecarose:
    Na cega ide stuka?

    Da li stuka uopste ide na bilo koji mamac kada se mresti?


    Pitam ovo, jer sinoc sam bila na pecanju. Pored kuce je "marina" sa dokovima. Izmedju dokova stuka je vrila, da si je mogao golim rukama uhvatiti. Ali ja nisam imala srece. Doduse nikada nisam "isla" na stuku, ne znam kako se peca i ne znam kako se ponasa za vreme mrestenja!
    zar te nije sramota da postavljas pitanje kako upecati ribu za vreme mresta?!
    u drugim periodima je pecaj slobodno a ovde imas kako Stuka
    http://www.pecaros.in.rs

Strana 2 od 2 PrvaPrva 12

Slične teme

  1. Iskustva sa Astrolozima
    Autor Vojvotkinja u forumu Astrologija
    Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 01.09.2015, 08:03
  2. Najgora iskustva ~ greške u krevetu
    Autor SQUAW u forumu Erotika & sex
    Odgovora: 55
    Poslednja poruka: 25.02.2015, 01:17
  3. Iskustva sa neta
    Autor Meggy u forumu Društvo oko nas
    Odgovora: 124
    Poslednja poruka: 03.02.2015, 21:04
  4. Pomozimo očuvanje svetkovina
    Autor misog u forumu Religija
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 10.09.2011, 16:59
  5. Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 25.06.2009, 18:01

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •