Facebook, Myspace...imate li profil na njima? - Strana 6

Prikaz rezultata glasanja: Imate li profil na Facebooku, Myspace-u ?

Učesnika ankete do sada
111. Ne možete da glasate na ovoj anketi
  • Da, na oba!

    28 25.23%
  • Samo Myspace

    3 2.70%
  • Samo Facebook

    43 38.74%
  • Ne, samo tipkam po forumu i preko maila!

    37 33.33%
Strana 6 od 7 PrvaPrva ... 4567 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 76 do 90 od ukupno 91
  1. #76

    Odgovor: Facebook, Myspace...imate li profil na njima?

    Imam oba... MySpace sam napravila pre nekih godinu ipo, dve... Sećam se kako sam bila navučena tada,pa to je bilo strašno....
    E a onda sam otkirla "čari" Facebook-a i eto ga opet sve iznova... Bila sam u stanju da na fejsu provedem i do 7 sati
    Čoveče...

    Sad sam mnogo manje zavisna, recimo, šifre od MySpace-a se ni se sećam
    Ali fejs i dalje redovno koristim... Pokušala sam par puta sa odvikavanjem, pogotovo kad zagusti sa učenjem, lepo deaktiviram nalog, al' džabe.... Moram ja da vidim šta ima novo, možda je neko okačio neke zanimljive fotkice, možda je još neko od mojih prijatelja napravio nalog, možda ovo, možda ono...
    A svesna sam koliko je to štetno, i stvarno sam bolje živela onomad, imala više vremena, manje se nervirala... Jer sad bukvalno 90% informacija saznam preko fejsa... Čak i one koje ne bi trebalo
    Pa se neretko dešava da se razbesnim, iznerviram, rastužim... Šta sve čovek neće saznati preko toga...
    Šta god da treba, fejs je tu! Nema telefona više, pobogu! Ne pamtim kad sam poslednji put dobila poruku od drugarice (sem od onih koje nemaju profil ), kažu - jeftinije je pa što jes' jes', ali opet...

    Da mogu da vratim vreme, ne bih napravila istu grešku i aktivirala se na Face, Space i slične zaraze I sigurno bih mnogo lakše živela... A ovako... Ostaje mi samo da se molim da će doći dan kad ću reći NE ŽELIM da se ulogujem, NE ZANIMA me šta ima novo, NEĆU da trošim vreme na čitanje tuđih statusa, blogova, gledanje slika, ko je sa kim raskinuo, ko se sa kim sprijateljio itd itd...Ali da stvarno tako mislim,a ne da me negde unutra kopka šta ima novo

  2. #77

    Odgovor: Facebook, Myspace...imate li profil na njima?

    Citat Sunflower kaže: Pogledaj poruku
    Nažalost na oba, ali planiram uskoro da ukinem myspace, već duže vrijeme ga ne update-ujem niti ga posjećujem, čini mi se da je sada facebook zamijenio sve. Dugo sam izbjegavala fb ali sad sam se navukla. Sve se na njemu sazna i odvija i izuzetno mi je zanimljiv kada su kišni i hladni dani i da me podsjeti kada je nekome rođendan. Nužno zlo, reklo bi se. Kada sam se ispisala sa svih foruma tada, fb mi je nadomjestio nedostatak postiranja.
    Myspace već neko vrijeme nemam.
    Fejs mi je ohladio...u tome mi je uveliko pomogao novi koncept sa onim "live feed" i svime..kada dođem i vidim ko je sa kime postao prijatelj i tako x 100...ja begam.
    Posjećujem par profila, jer me sporo i komplikovano fejs obavještava o dešavanjima..čestitam rođendane...podignem poneki klipić...upadnem u neku grupu...sve u svemu, i dalje odem prvo na fejs, ali nisam više luda za njim.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  3. #78

    Odgovor: Facebook, Myspace...imate li profil na njima?

    Imam profil na facebook-u...i u poslednje vreme me mnogo smara...
    ..... Licem ka vetru...s vetrom uz lice .....

  4. #79

    Odgovor: Facebook, Myspace...imate li profil na njima?

    Imam na fejsu I cesce mi ide na zivce nego sto mi se svidja. Nije mi to neko mesto gde mozes napisati ili procitati bogznasta ultra zanimljivo, vise volim forume. Narocito mi idu na jetru kojekakve aplikacije, farme, pokeri i ostale smaracke igre.
    Gather ye rosebuds while ye may...

  5. #80

    Odgovor: Facebook, Myspace...imate li profil na njima?

    Imam face i najvise igram one smaracke igrice, dobro mi dodje kad sam kao sada prikovana za krevet, brze vreme prodje kad si bolestan i ne mozes nigde iz kuce
    Zelim da ti budem drug u igri, da jedem iz tvog tanjira i da spavam na tvom jastuku...

  6. #81

    Odgovor: Facebook, Myspace...imate li profil na njima?

    Nemam i nikada imala nisam.

    Zasto?

    Nemam vremena da budem up-to-date & always & all ways online.
    A i da Vi ga kazem iskreno, od kako znam da svaki pekar, lekar, apotekar, .sekretarica & sHef & co. vise vremena provode na feJsu neG na poslu za koji su placeni, meni se nesHto ne da da im ucvrscujem alibi...
    Never confuse movement with action.

  7. #82

    Odgovor: Facebook, Myspace...imate li profil na njima?

    Ne,ne,ne,samo mi još taj andrak fali.

    Uskoro ni o meni ni o tebi niko neće pričati niti znati,neki drugi ljudi živet će ovde...mi nećemo nikome nedostajati

  8. #83

    Odgovor: Facebook, Myspace...imate li profil na njima?

    Na Facebooku sam bio, jedno vreme, da zajedno sa prijateljicom odigram neku igricu. Nizašta više mi nije koristio pa kada sam prestao igrati ukinuo sam profil i ne verujem da ću ga ikada ponovo otvarati jer sam radeći shvatio da mnogi koji nemaju ni 10 g su prvo "otišli na Facebook".
    E sad...što malo osoba shvata da "bogatstvo" dotičnog je baš u tome što sadrži mnogo ličnih podataka osoba koje bi razni "smarači" rado posedovali i dosađivali ljudima raznoraznim ponudama.
    Lično je LIČNO i na pamet mi ne pada da to bude dostupno onima kojima nije namenjeno.
    Prema tome..sve te "društvene mreže" mene NEĆE videti. Ni sad..ni ubuduće!
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  9. #84

    Odgovor: Facebook, Myspace...imate li profil na njima?

    E, a u čemu je fora kad neko opali lajk na svoj status?
    Pera Perić je objavio sliku bureka. Peri Periću se sviđa ovo.
    Helouuu
    Ili kad srbende počnu da komentarišu na engleskom. Pa ja bih to sve pošopala.
    Ili kad muž i žena jedno drugom izjavljuju ljubav preko fejsa.
    Ili...zamisli, muž dolazi kući s posla...žena besna, kipti...
    -Draga što si ljuta?
    -Zato što mi nisi čestitao rođendan na fejsu!!!



    Dakle, meni je fejZbuk piš živi.
    I onda me Bane kritikuje što nisam aktivnija u objavljivanju statusa i fotki...
    Jbg, nekad stvarno ne mogu od smeha
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  10. #85

    Odgovor: Facebook, Myspace...imate li profil na njima?

    Ja najviše volim kad muž i žena imaju zajednički profil Kakva ljubav, kakva privrženost i poverenje, sve dele, bre!
    Gather ye rosebuds while ye may...

  11. #86

    Odgovor: Facebook, Myspace...imate li profil na njima?

    Od ovoga dalje nema...
    Osoba na Fejsu ima nalog...a ima i alternativni nalog (pod lažnim imenom i prezimenom...i to veoma trivijalnim)...
    ..i ja to znam jerbo mi je sama rekla da je taj nalog otvoren zbog poradi neke igrice (ok, ništa novo...znaju oni koju su ijednom ijednu igricu odigrali na FeJsu)...
    Ali...ta osoba u poslednje vreme sve više i više ćaska (na istom tom fejsu) sama sa sobom
    Obostrano laJkovanje, komentarisanje statusa...čak i samoj sebi deli savete
    Uštinem se s vremena na vreme...zapitam se ko je tu lud...ma, vrh (brate)...
    Msm da dalje od toga ne postoji (madaaa...možda i grešim...život je nepredvidiv...).
    Budi pametan i pravi se lud

  12. #87

    Odgovor: Facebook, Myspace...imate li profil na njima?

    Šta? Ja imam dva fejk profila i koristim pride i sestrin ako zatreba, a zatrebaće za igrice
    Koliko me nekad nije Fejs privlačio, sad se sa njega ne skidam. Taj prozor mi je uvek otvoren, ali sam retko online. Baš treba da gledaš u pasulj kad ću se pojaviti. To je jedino što me smara, sa ostalim se snalazim.

    Tamo kačim slike. pecam komplimente i skupljam lajkove.
    Tako kačim pesme i skupljam lajkove.
    Tamo pametujem i skupljam lajkove.

    Ali vrh vrhova mi je kad neko sam sebi lajkuje status ili sliku. Pa još i jedini komentariše
    Krek, krek.. Ne gudra

  13. #88

    Odgovor: Facebook, Myspace...imate li profil na njima?

    Citat starsica kaže: Pogledaj poruku
    Šta? Ja imam dva fejk profila i koristim pride i sestrin ako zatreba, a zatrebaće za igrice
    Koliko me nekad nije Fejs privlačio, sad se sa njega ne skidam.

    Tamo kačim slike. pecam komplimente i skupljam lajkove.
    Tako kačim pesme i skupljam lajkove.
    Tamo pametujem i skupljam lajkove.
    Ovaj...Knjiga lica me uvek podsećala na davno izrečenu mudrost Indijanaca.
    Naime jako dugo vremena su oni odbijali da ih iko slika jer su smatrali da im tako "kradu dušu".
    Uporedimo li sadašnju opsednutost mnogih (od 7-8godina do 80 godina) koja, paradoksalno verovanju, više razdvaja ljude nego ih zbližava, davno sam odlučio da verujem Indijancima !
    Prema tome..."tamo ni moja sjenka neće biti"!
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  14. #89

    Odgovor: Facebook, Myspace...imate li profil na njima?

    Sedamdesetšesti jubilarni put sam zatvorio fejsbuk nalog, loše mi utiče na cirkulaciju
    Najgora je uš što iz opanka iziđe.

  15. #90

    Odgovor: Facebook, Myspace...imate li profil na njima?

    A kakve to veze ima sa mnom?
    Krek, krek.. Ne gudra

Strana 6 od 7 PrvaPrva ... 4567 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Najludji Facebook statusi
    Autor ELA u forumu Humor i zabava
    Odgovora: 12
    Poslednja poruka: 05.01.2015, 21:45
  2. Trepavice i sve o njima...
    Autor Goga u forumu Lepota
    Odgovora: 14
    Poslednja poruka: 18.01.2012, 08:54
  3. Psihološki profil
    Autor Najgora u forumu Posao
    Odgovora: 17
    Poslednja poruka: 23.06.2011, 07:49
  4. Ljubavni profil horoskopskih znakova
    Autor Goga u forumu Astrologija
    Odgovora: 12
    Poslednja poruka: 24.04.2009, 00:36
  5. Tašte - kako se nositi s njima
    Autor sekula u forumu Astrologija
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 09.04.2007, 10:43

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •