Biomed
Prikaz rezultata 1 do 7 od ukupno 7

Tema: Biomed

  1. #1

    Biomed

    Nadam se da sam na pravom mestu.Zanimaju me iskustva clanova u vezi preparada kompanije Biomed.Tacnije,zanima Biomed 6.Danas sam ga uzeo i poceo piti,posto imam problema sa gojenjem tj nece nista da se lepi za mene.Da li je delotvoran?Molim pomozite.

  2. #2

    Odgovor: Biomed

    kum drale pio taj biomed pre dve godine.... kazze:" jeste, ugojio sam se! iz prostog razloga shto nisam srao pet dana!!! "
    & underpaid......

  3. #3

    Odgovor: Biomed

    Ja lično nemam iskustva sa Biomedom,ali moja koleginica je
    koristila onaj za mršavljenje i ugojila se ( na svoju veliku muku ) ,
    posle joj mi bezobraznici vadili mast.
    Ko je mene poznavao, ni pakao mu neće teško pasti.

  4. #4

    Odgovor: Biomed

    Ja sam ga koristila (probala) pre par godina, i veruj mi da mi ništa nije pomogao. ali to ne znači da tebi neće pomoći
    Poruku je izmenio silvia, 29.12.2007 u 00:19
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...

  5. #5

    Odgovor: Biomed

    Citat zmax kaže: Pogledaj poruku
    Ja lično nemam iskustva sa Biomedom,ali moja koleginica je
    koristila onaj za mršavljenje i ugojila se ( na svoju veliku muku ) ,
    posle joj mi bezobraznici vadili mast.

    Što mi je to poznato

    Znam jednog koji je koristio taj za povećanje telesne mase - ostao je na istoj kilaži.
    Kad mu se smučio, ostatak je sipao svinjama u pomije da vidi dal' će njima pomoći... kaže da su dobile na kilaži, ali i da misli da bi toliko dobile i bez biomeda
    Znam i njih bar desetoro koji su koristili taj za mršavljenje, i nakon njega su se ugojili... na nekoliko njih još sumnjam... no neće da priznaju... verovatno znaju da bi im nakon toga vadili mast, kao zmax svojoj koleginici pa mudro ćute.

    Doduše jedan moj prijatelj, ima prijatelja, koji je stanuje pored neke žene čija snaja lično poznaje jednog čoveka kome je taj biomed pomogao.
    No ja mislim da je u pitanju urbana legenda, i ne bih se nešto pouzdao u tu informaciju

    Vrlo lako je moguće da su se ovi iz fabrike zabunili, pa da su na taj za povećanje telesne težine, nalepili etiketu onog za mršavljenje
    ...to je samo moje mišljenje
    ne vidim drugi razlog zašto bi se inače ugojili svi koje znam a pili su ga

    Najsigurnije rešenje za povećanje i smanjenje telesne mase su sport, i fizička aktivnost
    Znam njih nekoliko, koji su sa redovnim odlaskom na plivanje, dobili na težini.
    Sat vremena u vodi će ti otvariti apetit. Provereno !

    Normalno, kojim god sportom uzmeš da se baviš to ne treba da radiš periodično, da bi došao do nekih rezultata, po pitanju težine
    Probaj, nemoj preterivati, ali budi redovan
    Cilj ti nije obaranje svetskog rekorda, nego koji kg više
    Čak bi oko odabira sporta mogao da popričaš sa nekim od lekara.
    Netje da shkodi... moze samo da pomogne

    PS.izuzimajući deo za snaju, i zamenu etiketa, u postu sam bio ozbiljan, i ma koliko šaljivo zvučalo je istina... čoveku se stvarno smučio posle nekog vremena, i izručio ga je svinjama u pomije. još je i računao, koliko je koncentrata mogao da kupi za te pare

  6. #6

    Odgovor: Biomed

    Dodjemi ga bacim sad,ali ipak cu da vidim sta ce biti do kraja.Inace moj problem je u tome sto ja i bez njega imam apetit i to jako dobar.Samo sto ne lepi nista na mene.Nece na kera slanina.Salu na stranu,mislim da je moj problem sto imam brz metabolizam,svario bih i drvlje i kamenje.

  7. #7

    Odgovor: Biomed

    A sto bi se ti uopste ugojio?
    Ja sam bio tanak ko motka, a vidi me sada!

    Kako?
    Pa nadji ti neku nasu snajku koja dobro kuva one nase domace hrane...
    Pa kad se malo raskomotis, pa hrana dobra, pa deca nece sve da pojedu rucak a ``steta da se baci``, pa... ...

    Eh da me vidis sada sa mojih 90.
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •