Kafa? Ma ne, vreme je za čaj... - Strana 4

Prikaz rezultata glasanja: Kafendzija ili chajofil?

Učesnika ankete do sada
41. Ne možete da glasate na ovoj anketi
  • Osoba A: Ja sam kafendzija..

    25 60.98%
  • Osoba B: Ja sam chajofil..

    11 26.83%
  • Osoba C: Ne pijem ni jedno ni drugo..

    5 12.20%
Strana 4 od 4 PrvaPrva ... 234
Prikaz rezultata 46 do 53 od ukupno 53
  1. #46

    Odgovor: Kafa? Ma ne, vreme je za čaj...

    Moje jutro počinje kafom. Iz šolje za čaj. Pune. Nebitno koliko rano treba da ustanem, ustaću, ali bez ovoga od kuće ne idem.

    Znaaaam da nije dobro, znaaaaam da ne treba na prazan stomak, ali, ne dam moju jutarnju kafu. Ne, nisam džangrizava bez nje, ali tako najbolje funkcionišem i to mi najviše prija. U toku dana mi je nebitno hoću li popiti još jednu, kad mi se pije - pijem, ali nije obavezno.

    Što se čaja tiče, to mi je način da pijem više tečnosti. Nikako ne volim nanu i one zelene, crne i te fele. Samo još kad bih se češće setila da ga skuvam, bilo bi super.
    Isn't it funny how day by day, nothing changes, but when you look back, everything is different?
    C. S. Lewis

  2. #47

    Odgovor: Kafa? Ma ne, vreme je za čaj...

    Vidim u anketi nema onih koji podjednako vole i jedno i drugo..za mene su kafa i čaj dve odvojene ljubavi..

    Količine su povelike, šta ću kada sam kapacitet, a najgora situacija mi je kada odem kod nekoga u goste i dobijem kafu u malenoj šoljici, jedva gutljajčić..Kafu pijem po ceo dan, uvek se vuče neka šolja, a hladan čaj je odličan kada sam žedna..Nekad imam ispred sebe i jedno i drugo, pa srčem na smenu..i oba pijem isključivo bez šećera..
    Osmeh je kriva linija koja ispravi sve..skoro sve..


  3. #48

    Odgovor: Kafa? Ma ne, vreme je za čaj...

    Citat Aiko kaže: Pogledaj poruku
    a najgora situacija mi je kada odem kod nekoga u goste i dobijem kafu u malenoj šoljici, jedva gutljajčić...

    E, to baš ne volem...malene šoljice...
    Kada odem kod nekog prvi put pa vidim malene šoljice, onda ne znam šta bi sa njom...jedan srk i gotovo...
    Srećom, moje prijateljice i ja smo veeelike uživateljice kafe i sve imamo prave šolje za kafu, tako da nemam problema. Za one goste koje piju male količine (poput mojih roditelja i rodbine) imam spremne posebno one male, što su nekada bile šoljice za kafu tzv. fildžančići...i samo tim gostima kuvam kafu u njima...

  4. #49

    Odgovor: Kafa? Ma ne, vreme je za čaj...

    Kafa.....mmmmmmm....veliko zadovoljstvo u veelikim soljama.......jezim se od malih soljica i jednog srka kafe...pijemo je u velikim kolicinama......ona prva jutarnja mi je najlepsa, pogotovo vikendom kad smo oboje kuci...ponekad drzim i zakljucana vrata dok je ne popijemo sami ...........volim da pijem i caj...kako moja cera slabo pije kafu (za razliku od tate i mame) ona vise voli caj....tako da sam pocela da pijem sa njom i caj....ajme kako mi se bucka po stomaku...i naravno neizbezna kafa sa drugaricama....

  5. #50

    Odgovor: Kafa? Ma ne, vreme je za čaj...

    Kafa.
    Jutro ne moze bez nje da mi pocne.Najvaznija mi je ujutru dok se pripremam za posao i novi dan,dok sam sama sa sobom i svojim mislima.I tu jutarnju najvise volim da pijem sama.

    Caj pijem, samo kad sam bolesna i tad skuvam samo dve, tri solje.
    Nisam neki ljubitelj, pijem ga samo kad moram, a i to kad moram preskacem

  6. #51

    Odgovor: Kafa? Ma ne, vreme je za čaj...

    ujutru nes sa puno mleka i jedan popodne ... moze i espreso ako sam u kafeju ...
    ostalo su aj , kisele vode i limunade zavisno od godişnjeg doba
    Ko je za jednu voznjicu

  7. #52

    Odgovor: Kafa? Ma ne, vreme je za čaj...

    Jutros sam zveknuo jedan milford od jagode...
    uh kako volim da pijem taj caj kad dodje zima,samo njega i pijem zimi...

  8. #53

    Odgovor: Kafa? Ma ne, vreme je za čaj...

    Kafu zbog niskog pritiska ujutro moram popiti. A naj volEm kada je neko drugi skuva (da ja ugrabim jos koji minut dva u krevetu )
    Solje su velike ( malih cak i nemam). Pijem je bez secera i iskljucivo grand aromu (svaka slicnost sa pomenutom zabavom miliJona je slucajna ).
    Secam se kada sam bila u porodilistu...toliko mi falila da mi muz doneo onu 2 u 1 i ja buckala u flasici vode
    Caj vec jako volim da pijem (posebno zeleni i od hibiskusa, ali samo u rinfuzi). A i imam naviku od malena. Zao mi je samo sto mi se samovar pokvario
    I njega pijem bez secera, meda...
    Budi pametan i pravi se lud

Strana 4 od 4 PrvaPrva ... 234

Slične teme

  1. Kada vam prija kafa?
    Autor Doti u forumu Pričaonica
    Odgovora: 384
    Poslednja poruka: 14.10.2017, 21:02
  2. Kafa
    Autor vrsac14 u forumu Recepti
    Odgovora: 14
    Poslednja poruka: 05.11.2010, 21:12
  3. Kafa...
    Autor Sonja u forumu Kulinarstvo i ishrana
    Odgovora: 76
    Poslednja poruka: 28.02.2010, 18:19
  4. Od iduće godine skuplje cigarete, pivo i kafa
    Autor alokin74 u forumu Spomenar
    Odgovora: 15
    Poslednja poruka: 11.12.2008, 23:19
  5. Kafa na astroloskom meniju
    Autor DanijElla u forumu Astrologija
    Odgovora: 13
    Poslednja poruka: 24.07.2008, 21:34

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •