Noć sa Adolfom Hitlerom - Strana 2
Strana 2 od 3 PrvaPrva 123 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 36
  1. #16

    Odgovor: Noć sa Adolfom Hitlerom

    To sto si rekao da si antifasista ne znaci da nisi fasista... Kao da ne znas izreku: od postenih qrve ne mogu da dodju na red... Ili: nevina sam dece mi...

    Ton kojim pises i motivacija kojom odises navode na pomisao da bi mu bio verni ljubimac kada bi postojao vremeplov...

    Posto je tema krajnje nebulozna za pametniju diskusiju ne bih o Hitleru kome ti usput i tepas,vec bih da te pitam: Da nisi pomesao Haski tribunal sa Medjunarodnim sudom pravde ?

    Naravoucenije... predji na belu stampu,zuto me asocira na govance...

    p.s. ako mislis da nas je lako izrevoltirati bio si potpuno u pravu,ali ne znam koliko ti se to isplatilo...
      Vrh

  2. #17

    11 Odgovor: Noć sa Adolfom Hitlerom

    Citat Neron kaže: Pogledaj poruku
    To sto si rekao da si antifasista ne znaci da nisi fasista... Kao da ne znas izreku: od postenih qrve ne mogu da dodju na red... Ili: nevina sam dece mi...
    ako ti kazes da sam ja fasista onda je to sigurno tako, ipak si ti jurio zenske kad sam se ja rodio...ili se rekao da sam za ludare?!

    Citat Neron kaže: Pogledaj poruku
    Ton kojim pises i motivacija kojom odises navode na pomisao da bi mu bio verni ljubimac kada bi postojao vremeplov...
    verovatno bih bio njegova desna ruka..nisam siguran da li bi bilo mesta...ali da sam ja bio jedan od njegovih generala drugi svetski rat bi imao drugaciji kraj, veruj mi

    Citat Neron kaže: Pogledaj poruku
    Da nisi pomesao Haski tribunal sa Medjunarodnim sudom pravde ?
    ne nisam, ocigledno je ono sto sam rekao, samo jos jedan od mnogih...Haski tribunal jeste osnovan zbog Balkana, ali posle svih onih slinih ratova u Africi dobio je drugo znacenje, ali to mozes da procitas u toj "beloj stampi" jer te zuta potseca na nesto drugo...

    Citat Neron kaže: Pogledaj poruku
    p.s. ako mislis da nas je lako izrevoltirati bio si potpuno u pravu,ali ne znam koliko ti se to isplatilo...
    kad bi ti samo znao koliko me je to pogodilo...sad se prosto pitam da li cu moci da odem na spavanje normalno
    ...tvrdice sa cudnim sjajem,
    da sam drhtao pred Zmajem,
    videli su oni iz prikrajka...
      Vrh

  3. #18

    Odgovor: Noć sa Adolfom Hitlerom

    Citat nimitz kaže: Pogledaj poruku
    ne nisam, ocigledno je ono sto sam rekao, samo jos jedan od mnogih...Haski tribunal jeste osnovan zbog Balkana, ali posle svih onih slinih ratova u Africi dobio je drugo znacenje, ali to mozes da procitas u toj "beloj stampi" jer te zuta potseca na nesto drugo...
    Немаш појма.
    Имаш судове за ратне злочине у екс Југославији, за злочине у Руанди, и имаш овај новоформирани који САД не признају.
    И имаш Међународни суд правде који је сасвим четврти суд.

    http://en.wikipedia.org/wiki/Interna...mer_Yugoslavia
    http://en.wikipedia.org/wiki/Interna...urt_of_justice
    http://en.wikipedia.org/wiki/Interna...nal_for_Rwanda
    http://en.wikipedia.org/wiki/Interna...Criminal_Court

    А овде се помињу и још неки судови на линковима, па читај, немој да нас смараш твојим полуинформацијама.
    Poruku je izmenio yossarian, 28.12.2007 u 01:08
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле
      Vrh

  4. #19

    Odgovor: Noć sa Adolfom Hitlerom

    @ nimitz

    Izvini sto kasnim bio sam u kupatilu...
    Sto bi te pogodilo,kao da sam ti nesto napisao... ne znam kako te ne mrzi da citiras recenicu po recenicu...

    I opet nisi shvatio... ako je ljubimac Titov Rex bio uz njega ne znaci da mu je bio desna ruka ili mozda ti znas o Hitleru i zoosexu vise nego ja,jer ne citam nista...

    A jesi se rodio kada sam ja poceo,pa jbt mozda su tvoji moje godiste,ali necemo o tome,jer ako nastavimo sa pitanjima koje ti je keva ili cale godiste ispasce da smo familija...

    Vidim da si se uziveo u ulogu generala,pa ne sumnjam da ces zaspati ratujuci u snovima i vakcinisuci neki narod po tvom izboru...A ko to ratuje u Africi ? To sto je sudija crnac u Hagu ti si povezao sa Africkim kontinentom...kako si lucidan,ja se toga ne bih setio nikada... !!!
      Vrh

  5. #20

    Odgovor: Noć sa Adolfom Hitlerom

    Molim vas da se drzite teme i prestanete da se analizirate medjusobno. Nije ovo forum Psihologija, a ni takva tema. I medjusobna vredjanja ce sva biti obrisana! Ponasajte se kulturno.
      Vrh

  6. #21

    Odgovor: Noć sa Adolfom Hitlerom

    Iskreno... da nije ove teme ne bih nikada priznao da volim i ja Hitlera,ali ne zbog cinjenica koje je meni ipak dragi kolega i mladji izneo,vec sto volim krajnosti...

    Ili budi k'o Hitler ili dobrica k'o Sloba,pa da te razmnozavaju kada im se ukaze prilika ... sve izmedju je jad i beda i tuga od zivota... znaci cenim sto ga ceo svet pamti,ali vakcinacije i gasne komore ne gutam nikako... nesto razmisljam bar da je sve gusio vec samo jedan narod,e to ne volim... Izabrao slabije cim je pocela tuca... pitanje kako bi prosao da je izabrao za prve zrtve Amere i Engleze ili Ruse ? Istorija bi bila drugacija,a njega ne bi analizirali i na VC pred kraj ove tekuce godine u pola noci...

    A ustajem u 7.30

    p.s. mogao je da Arijevsku dominaciju prvo predoci vecim narodima... ko ga navrati da se uhvati Jevreja ??? Niche... ili neko drugi... ???
      Vrh

  7. #22

    Odgovor: Noć sa Adolfom Hitlerom

    Citat nimitz kaže: Pogledaj poruku
    covek je izmislio hiljadu i jedan nacin da se ubije drugi covek.Na tome mu ne treba biti zahvalan, ali ima drugih stvari zbog kojih posredno moramo da mu budemo zahvalni.
    Da, minus i plus daju plus? Samo ne bash. Postoje stvari koje se jednostavno ne mogu meriti i neshto dodatno racionalizovati.

    I prvi i drugi svetski rat su usput imali neke pozitivne posledice na razvoj industrije i medicine generalno, ali konstatovanje toga je sada otkrivanje tople vode.

    Prst na chelo pa zastati u mrzznji prema nacizmu? Ma vazzi...

    Ako na svetu postoji pozitivna mrzznja onda je to to i ja mrzim nacizam, mrzim Hitlera i sve shto on predstavlja...mrzim i chinjenicu da su nacisti prvi razradili koncept raketnog motora i doshli do nekih dostignucha upravo zahvaljujuchi svom fanatizmu.

    I nemam shta posebno da stavljam prst na chelo kada kazzem da su oni i dalje simbol zla i da je korishchenje njihove ikonografije, njihovih simbola itd u komercijalne svrhe sprdnja i neposhtovanje zzrtava. Nijedan od drugih spomenutih diktatora i "predsednika" nije nedvosmisleni ludak, zlochinac motivator pokolja takvih razmera.

    Citat nimitz kaže: Pogledaj poruku
    Da nije bilo njega i njegovih doktora smrti, mi bi jos uvek umirali od nekih bolesti, ili bi ova planeta bila zatrpana "viskom" ljudi. Iovako se bunimo kako nas ima puno i kako prebrzo ubijamo planetu, kako ne cuvamo prirodu i druge stvari, kako ne znamo da cenimo zivot i to sto imamo oko sebe. On je odgovoran za smrt preko 10miliona ljudi...razmislite malo, da su tih 10miliona zivi, oni bi se za ovih 60godina pretvorili u 1milijardu i sta onda? Kukali bi kako nas ima previse i bolesti na sve strane?!
    Juhuuuhuuu supeeerr! Objasni ti sad nekom kome su shvabe ili ustashe pobile familiju kako je to u stvari bilo globalna ekoloshka akcija i kko je to supeeeer shto on nema josh brache i sestara sada.


    Citat nimitz kaže: Pogledaj poruku
    Zbog ovog mog stava mozete me mrzeti i pisati sta god zelite, ali stavite prst na celo i zamislite se, ko je otkrio pola vrsta vakcina koje danas koristimo,
    Na primer? A mozze i taksativno sve, ako znash.


    Citat nimitz kaže: Pogledaj poruku
    koje odgovoran za let coveka u svemir,
    Pa u glavnom rusi i ameri. Nemci su u glavnom radili na letu ljudi u vazduh bez planiranog povratka.

    Citat nimitz kaže: Pogledaj poruku
    koje izmislio raketu,

    Raketni motor prvi su upotrebili nacisti. Sjajnim izumom koji je rushio stambene blokove Londona. Britanci su pak sa nerazumevanjem primili prve isporuke gorenavedenog izuma, potpuno nesvesni nauchnog prodora koji che slediti odmah potom.

    Citat nimitz kaže: Pogledaj poruku
    koje izmislio nuklearku (i ne, nisu Amerikanci, nego Nemacki naucnici)...ima tu mnogo mnogo stvari zbog kojih treba da ga mrzimo ali ima i veliki broj zbog kojih treba da mu covecanstvo zahvali.
    Nemachki nauchnici tipa Alberta Ajnshtajna koji se prevrche u grobu kad ga neko spomene u ovom kontekstu.

    Citat nimitz kaže: Pogledaj poruku
    Na ovaj moj post slobodno pisite kako sam lud, ali od istine ne mozete pobeci.
    Kakvo bezzanje? Od chega? Isto ko da si rekao nemozzesh pobechi od istine da mishomor mozze da se jede. Definitivno mozze da se pojede. Jednom. So what. Mnogo je pametan onaj shto je to konstatovao prvi?

    Ako neko misli da gresim neka mi se lepo obrati i objasni gde gresim, a ne samo da kritikuje moje stavove, ne samo da govori da gresim. Zelim da mi se cinjanicama potvrdi da gresim.
    A kazzesh chinjenicama? Milioni stradalih su chinjenica. Neke sluchajne korisne posledice rata su takodje neka chinjenica. Znak jednakosti medju njima dokazuje samo pomereno i pogreshno posmatranje onoga ko ga smatra chinjenicom. Ne postoji chinjenica kojom se moze diskreditovati pogreshan sistem vrednosti. Shta da ti kazzem? Nisu napravili raketu? Jesu? Koga bre to zabole kad prichamo o Hitleru kao simbolu smrti i ubijanja?


    Moj licni stav je da je takvih Hitlera malo u svetu, nama ovde treba jedan takav, ali ne za obican narod nego za ove na vlasti, ali otisao sam mnogo sa teme...samo mi dokazite cinjenicama da gresim i nema problema!
    Agejn.

    I sem toga, nemate pojma da u Africi ima diktator koji je za jedan jedini dan pogubio 800.000 pripadnika jednog naroda, to ni Hitleru nije poslo za rukom.
    Ima diktator? To si chuo za Tutsije i Hutue? Tek sad? To ko kad bi ratove na balkanu opisao sa bila tri diktatora pa pobila narod. I nije za jedan dan... Od Aprila do Jula 1994 godine Hutui su pobili 500 000 do 800 000 Tutsa i umerenih Hutua. Gradjanski rat i akumulirana mrzznja doveli su do toga da su ljudi legitimisani po ulicama i ubijana na licu mesta ukoliko im je u dokumentima pisalo nepodobno poreklo.

    I shta bi to po tebi trebalo da dokazze? Da skinem sliku hutua sa zida? Pa i nije tamo...

    Jedna poslovica kaze: "Ako ubijes jednog coveka, drustvo te proglasi za ubicu. Ako ubijes njih 10 ti si serijski ubica. Ako pobijes citav jedan narod ti si heroj!"
    Slutim li ovde opet pogreshno svarenu frazu? Je l to stara mudrost koja govori kako su masovne ubice stvarno heroji ili sam ja to svojevremeno pogreshno razumeo kao ironichno gledanje na stvarnost?
    Kontam i zashto mrzish ironiju. Ne razumesh je ni kad je toliko ochigledna.

    Ima znash i onaj aforizam -"Ludaci su siromashni, a bogatashi su ekscentrichni"
    Ti bi verovatno po logici zakljuchio kako bogati nikada ne pate od psihichkih problema, samo se zajebavaju.

    U Nemackoj Hitlera mnogi smatraju za heroja, kao sto u drugim zemljama i druge diktatore smatraju.
    Sto se ne otvori tema "Titova slika..."?!
    Pa Tito je odgovoran za Goli otok...
    ... Ja mislim da bi trebalo na svakom podforumu da se otvori tema - Logika za decu.... tamo te niko neche dirati.
    Poruku je izmenio HLEBmaster, 28.12.2007 u 02:28
      Vrh

  8. #23

    12 Odgovor: Noć sa Adolfom Hitlerom

    da ne ponavljam ceo post, slatko sam se nasmejao ser Ziletu... zaista hvala od srca


    welcome to my world...
    ...tvrdice sa cudnim sjajem,
    da sam drhtao pred Zmajem,
    videli su oni iz prikrajka...
      Vrh

  9. #24

    Odgovor: Noć sa Adolfom Hitlerom

    Citat nimitz kaže: Pogledaj poruku
    da ne ponavljam ceo post, slatko sam se nasmejao ser Ziletu... zaista hvala od srca


    welcome to my world...

    Ako, ako Smeh krepi dushu
      Vrh

  10. #25

    05 Odgovor: Noć sa Adolfom Hitlerom

    eh da, umalo da zaboravim, onaj matori gospodin sto tvrdi da smo u rodbinskim odnosima...za tvoju informaciju, ili "vashu", ja nocima ne spavam, poremecaj sna (i nije zbog Hitlera i nacista, nego zbog obaveza na poslu)

    i VOLIM HITLERA, pa sta?

    i kad budem imao para ima da odem na nedelju dana u taj apartman!
    ...tvrdice sa cudnim sjajem,
    da sam drhtao pred Zmajem,
    videli su oni iz prikrajka...
      Vrh

  11. #26

    Odgovor: Noć sa Adolfom Hitlerom

    Hitler genije koje je licno vodio ulicne borbe u Staljingradu sa vise hiljada kilometara udaljenosti...
    Ne daj Boze da to nije uradio, ko zna kakav svet bi imali danas...
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!
      Vrh

  12. #27

    Odgovor: Noć sa Adolfom Hitlerom

    Citat nimitz kaže: Pogledaj poruku
    eh da, umalo da zaboravim, onaj matori gospodin sto tvrdi da smo u rodbinskim odnosima...za tvoju informaciju, ili "vashu", ja nocima ne spavam, poremecaj sna (i nije zbog Hitlera i nacista, nego zbog obaveza na poslu)

    i VOLIM HITLERA, pa sta?

    i kad budem imao para ima da odem na nedelju dana u taj apartman!
    Nema frke evo Biter che da ti uleti za kintu.
      Vrh

  13. #28

    Odgovor: Noć sa Adolfom Hitlerom

    Citat nimitz kaže: Pogledaj poruku
    eh da, umalo da zaboravim, onaj matori gospodin sto tvrdi da smo u rodbinskim odnosima...za tvoju informaciju, ili "vashu", ja nocima ne spavam, poremecaj sna (i nije zbog Hitlera i nacista, nego zbog obaveza na poslu)

    i VOLIM HITLERA, pa sta?

    i kad budem imao para ima da odem na nedelju dana u taj apartman!
    Nemam nista protiv 'matorog' tim pre sto sam siguran da neki od tvojih najblizih u familiji vole bas ovakve,a samim tim i 'matorog' ,ali posto si to napisao u drugom kontekstu,a ti lepo stavi svoje slike,a ne tog djavola koji valjda treba da asocira na Hidzu i u galeriji takodje pod N imas neke fotke interesantne pre svega rodbini... a mozes i sebe mladog da uporedis...

    Necu te vredjati,ali nauka kaze da je seks uzrok poremecaju sna,pa je mozda bolje da probas sa pomenutim radnjama,a manes se Hitlera,narocito ako tim tempom nastavis i isprovociras me da ti kazem sto sta sto nije ukusno za cuti...

    Pare trazi od keve,ne mogu ja svima placati...


    p.s. kako tek radis kada tako malo spavas...??? niti radis kako treba niti spavas,a sve zbog Hitlera... Da nisu i tebe vakcinisali nekom njegovom zaostalom vakcinom i sad em kolateralna steta na forumu,em posredno patis od onog kome se klanjas... ??? kako samo volis... blago Hitleru...
      Vrh

  14. #29

    Odgovor: Noć sa Adolfom Hitlerom

    Citat HLEBmaster kaže: Pogledaj poruku
    Nema frke evo Biter che da ti uleti za kintu.
    Sto bas biter?
    Ja tak`e derem!
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!
      Vrh

  15. #30

    Odgovor: Noć sa Adolfom Hitlerom

    Citat biterlemon kaže: Pogledaj poruku
    Sto bas biter?
    Ja tak`e derem!
    Pa ti mu onda uleti za dzabaka

    Zar ne delite neke stavove? Mislim - Hitler genije iz Kenije.

    Genije je poslao stotine hiljada svojih vojnika da ih pojede ruska zima i blato... Neko jeste mozda vishe stradao od Staljina nego od Hitlera... ali...

    Mozzda sam ovaj put ja prevideo ironiju?

    U tem sluchaju maj mistejk
      Vrh

Strana 2 od 3 PrvaPrva 123 PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •