Boje...
Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 34

Tema: Boje...

  1. #1

    Boje...

    Budite u trendi boji

    Ljubičasta je među ključnim bojama ove sezone. Ona se već ovoga ljeta češće viđala, a za jesen i zimu je predviđen njen veliki povratak. Ali, za zimu su bolji izbor tamnije nijanse ljubičaste nego što su se nosile ovog ljeta.

    Sve nijanse od onih koje su više bordo do plavo-ljubičaste su in, kao i mat i sjajne ili metalik nijanse.

    U ljubičastoj boji možete nositi sve - kapute, jakne, suknje, tunike, torbe pa čak i cipele.

    Za večernje izlaske izaberite također nešto u jačoj ljubičastoj nijansi, haljinicu od ljubičastog satena ili tuniku�

    COVERmagazin.com

    01.10.2007.


    Meni se jako sviDŽA ova ljubičanstvena mada do skoro nije bilo šanse da kupim bilo koju krpicu u toj boji a sad čak i cipele prave u toj boji
    Za sada sam nabacila samo jedan duks ali ću dkupim još neke pinkle
    Volim i da kupim nešto crveno, belo obavezno ,bež, crno samo ako je neki dobar model....
    Nemam ništa želeno i žuto

    Koja vam je boja omiljena kada je garderoba u pitanju? Koje boje volite da kombinujete?

  2. #2

    Odgovor: Boje...

    Crvena.
    Periodično mi se dešava situacija da otvorim orman i da mi se samo crveni pred očima. Onda shvatim da sam preterala, pa nekako ubacujem i druge boje dok ne shvatim da više skoro i nemam crvenog. Onda se opet vraćam na crveno, pa tako u nedogled.
    U principu, volim jednobojne stvari. I zato lako i kombijujem. A kombinacije mi zavise od raspoloženja, uglavnom.
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  3. #3

    Odgovor: Boje...

    Crvena, boja trule višnje i plava..

    Kao i Mih, većina garederobe mi je ili u crvenoj ili nekoj dark - red kombinaciji...
    Trenutno obožavana varijanta je tipa: ljubičasto - maslinasta.

    Kombinujem sve što mi padne pod ruku, pod uslovom da se po nekom, mom ukusu uklapaju.

    Dve stvari kojima sam '' ostala verna '' su bele starke i neprevaziđene leviske.

    Sa svim ostalim stvarima sa zadovoljstvom ekperimentišem i što je najbitnije - zadovoljna sam ...



    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.

  4. #4

    Odgovor: Boje...

    Crna, omiljena i najzastupljenija

    Aj lav i onu army zelenu i safari bež, toga isto imam dosta, mada imam krpa u svim bojama i često se na meni može videti ceo spektar zavisi od raspoloženja, ali crna mi je uvek bila nambr 1.

    Najmanje imam sivih stvari. Na prste jedne ruke da pobrojiš. Ne volim. I teget.
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  5. #5

    Odgovor: Boje...

    U poslednje vreme maslinasto zelena i braon, mada otme se i poneki crveni i crni komad.
    Ne volim presarene varijante, vise volim da ukombinujem 2-3 jednobojne stvarcice.
    Crveni lak na noktima mi je postao redovan.(sexy)
    Kad bi meni dali kišobran, ja ga ne bih potrošio sam
    pola mesta ja bih dao nekom, ko je dobar a slučajno sam.

  6. #6

    Odgovor: Boje...

    Pa generalno crnih krpica imam dosta, naročito po pitanju zimske garderobe, ili nekih mesavina : crno-sivo-belo ...U poslednje vreme kupovala sam dosta u nekim bez-braon nijansama tako da sad tu zaista ima svega i svacega ...
    Leti uglavnom donimira bela boja u ormanu...al imam i krpice u narandžastoj, žutoj, plavoj i naravno crnoj boji..

  7. #7

  8. #8

    Odgovor: Boje...

    Generalno , ja imam "faze" sto se boja garderobe tice...pocne npr. sa jednom crvenom majicom a zavrsi se time da su mi cak i pertle u istoj boji

    Sada me je poneo ovaj trend ljubicaste boje i mnoogo mi se dopada kako se uklapa sa crnom i sivom bojom... posebno ljubicasta tunika, crne carape i ljubicanstvene cipele
    Omnia vincit Amor

  9. #9

    Odgovor: Boje...

    ....crna svakako dominira....
    zatim idu tamno crvena....narandzasta i bela....
    Imam i par braon krpica koje sam nabavila zbog nekih mnogo lepih braon cizama...od ostalih boja se mozda pronadje tek po nesto...a retko i to ponesto nosim...

    Sto se tice ove trendi ljubicaste, glat cu je preskociti....mislim crvenokosa u ljubicastom
    Covek je sinteza beskonacnosti i konacnosti,prolaznog i vecnog, slobode i nuznosti, kratko: sinteza.

  10. #10

    Odgovor: Boje...

    Najvise volim crnu da nosim nAJbolje mi stojial moze se naci i po koja bela zuta i zelena krpica.Rozu ne volem
    ivancica

  11. #11

    Odgovor: Boje...

    Volim belu i crnu i te boje da kombinujem sa ljubicastom,crvenom ,zutom i plavom.Naravno ni ostale boje nisu iskljucene,ali ih redje nosim.
    " Ljude treba suditi samo po njihovim vrlinama , a ne po njihovim manama; medjutim,po vrlinama nas ocenjuju samo nasi prijatelji, a nasi neprijatelji nas ocenjuju samo po nasim manama."

  12. #12

    Odgovor: Boje...

    Zeleno i braon je nešto od boja kojima se uvek vraćam,
    neizostavna je i crna, a sad se navadih opasno na crveno pa ti vidi..zlo i naopako
    Ćuti i prenesi dalje....

  13. #13

    Odgovor: Boje...

    Volim bejbi plavu boju, zatim crnu i belu. U mojoj garderobi te boje preovladjuju.. Kada udjem u prodavnicu, prvo se hvatam za nesto što je plavo pa tek onda gledam sta je to. Sta cu kada volim plavu boju.

  14. #14

    Odgovor: Boje...

    sve vrste plave i bela su omiljene....
    ...Postoje u nama neke neprevodive dubine...
    ...Postoje u nama neke stvari neprevodive u reci...
    ...Ne znam...

  15. #15

    Odgovor: Boje...

    dugo vremena mi je najzastupljenija boja u ormaru bila plava.. sve nijanse, a osobito svetlo plava.. a onda mi valjda dosadila.. ko ce ti ga znat'.. sad ima svega, al' i dalje najmanje crnog.. ne volEm bash crno.. mada daleko sam dogurala.. do pred nekoliko godina unazad, jedino crno shto sam imala bila je jedna majica sa kratkim rukavima
    uglavnom nosim vesele i zhive boje
    moomoo meee jooouu

Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Boje karmina
    Autor duga12 u forumu Lepota
    Odgovora: 33
    Poslednja poruka: 20.02.2015, 20:16
  2. Koje boje automobila se vama sviđaju ?
    Autor SQUAW u forumu Auto-moto
    Odgovora: 26
    Poslednja poruka: 10.08.2012, 00:23
  3. Boje ljubavi...
    Autor dankaBg u forumu Ljubav
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 11.06.2012, 01:09
  4. Kako boje utiču na raspoloženje?
    Autor silvia u forumu Uređenje enterijera i eksterijera
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 30.08.2011, 18:02
  5. Sve boje leta
    Autor Necromancer u forumu Spomenar
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 11.05.2007, 15:05

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •