Boje... - Strana 3
Strana 3 od 3 PrvaPrva 123
Prikaz rezultata 31 do 34 od ukupno 34

Tema: Boje...

  1. #31

    Odgovor: Boje...

    Bež boja je moja boja ali u zadnje vrijeme voli i zelenu.

    Što se kombinacija tiče, sa crnom bojom kombiniram: ljubičastu, bež, sivu, rozu, plavu, zelenu i bijelu.

    Koje boje nemam uopće u ormaru? Žutu i crvenu. Ne, imam dvije crvene majice na bretelice i to je to.

    Ja jednostavno volim zemljane tonove i mislim da mi najbolje stoje.
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

  2. #32

    Odgovor: Boje...

    Prmetila sam čitajući ovu temu da većina učesnika voli crvenu boju,pa evo nešto malo opširnije o crvenoj boji.



    Crvena garderoba i detalji

    Kako nositi crvenu boju?
    Crvena odeća i obuća deluju raskošno i odlično stoje svim ženama jer u toj boji izgledaju atraktivnije, a pored toga, ova vatrena boja je boja optimizma i popravlja raspoloženje

    Tajna crvene boje je u tome što u njoj sve žene izgledaju mnogo atraktivnije, a najlepše od svega je što crvena trpi sve - dobro stoji i kad ste obučeni u crveno od glave do pete ili kada samo stavite neki detalj u ovoj vatrenoj boji. U kombinaciji s crnom deluje dramatično, što je čini idealnom bojom za večernje izlaske i svečane prilike. Beloj i sivoj daje dozu vedrine, a sama uz njih deluje elegantno. U Kini, važnost crvene boje se povezuje sa starom legendom o stanovnicima jednog malog sela koji su se od zastrašujuće zveri zvane Nian spasli noseći crvenu odeću. Naime, smatra se da je upravo ova energična boja oterala zver. Zato Kinezi svaki doček Nove godine proprate crvenim dekoracijama i odećom kako bi privukli dobro i oterali zlo. I tradicionalna kineska venčanica je zbog toga crvene boje. U hromoterapiji, tj. lečenju bojama, crvena se koristi pri rešavanju problema s cirkulacijom i reumatizmom, jer se smatra da podiže nivo adrenalina i telesnu temperaturu. Garderoba u crvenoj boji (donji veš, čarape, košulje, šalovi, kape i rukavice) naročito se preporučuje za vreme hladnih zimskih meseci, ali i onda kada vam je potrebna dodatna energija.





    Osvežava svaku odevnu kombinaciju
    Tanki crveni džemper odličan je izbor, ma koliko godina imale. Izgledaćete podjednako atraktivno i u tamnocrvenim pantalonama ili elegantnoj suknji. Ali, ako ste srednjih godina, izbegavajte crvene pantalone. Ipak, to se ne odnosi na vatrenocrvenu suknju do kolena koja će odlično stajati svakoj dami. Crveni kaput kombinujte sa smeđim, bež, crnim ili maslinastozelenim čizmama. Iz sezone u sezonu možete ga osvežavati novim šalom, čime ćete dobiti sasvim nov izgled. Ukoliko niste dovoljno smele ili ne želite da skrećete pažnju na sebe, izaberite modne dodatke u crvenoj boji - maramu, sat, nakit, cipele ili kaiš. Ovim detaljima osvežićete bilo koju odevnu kombinaciju.

    Autor:
    Milica Prelević

    *
    ovde

    Uskoro ni o meni ni o tebi niko neće pričati niti znati,neki drugi ljudi živet će ovde...mi nećemo nikome nedostajati

  3. #33

    Odgovor: Boje...

    Crna i bela / bela i crna

    U zadnje vreme te boje najcesce nosim odnosno garderobu u tim bojama.

  4. #34

    Odgovor: Boje...

    Chekaj,Najgora...Znachi,proshle godine mi nije lepo stajala "rezedo",a ove ce mi stajati bash kako treba,zato shto se skupilo 10 pedera i lezbejki na jednom mestu,i rekli da je ove godine moderna ista?Ja se secam,ranije...Kad bi neka zhena proshla sa nekim detaljem koji je roze boje,bile su prijave drugih zhena:"Pogle` je ova seljanka,obukla roze"...
    A onda,jedne godine,sve poludeshe za tom bojom...Vishe nije bitno,sada je to "moderno"...
    Zna se koje i kakve ljude,drugi oblache,a i hrane...Moderno,uvek: crveno-zhuto-zeleno (ali samo u kombinaciji)! Jah Rastafari... :pPp
    Me Bring Da Enlightenment...

Strana 3 od 3 PrvaPrva 123

Slične teme

  1. Boje karmina
    Autor duga12 u forumu Lepota
    Odgovora: 33
    Poslednja poruka: 20.02.2015, 19:16
  2. Koje boje automobila se vama sviđaju ?
    Autor SQUAW u forumu Auto-moto
    Odgovora: 26
    Poslednja poruka: 09.08.2012, 23:23
  3. Boje ljubavi...
    Autor dankaBg u forumu Ljubav
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 11.06.2012, 00:09
  4. Kako boje utiču na raspoloženje?
    Autor silvia u forumu Uređenje enterijera i eksterijera
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 30.08.2011, 17:02
  5. Sve boje leta
    Autor Necromancer u forumu Spomenar
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 11.05.2007, 14:05

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •