Pesma koju ne možete da smislite...
Strana 1 od 17 12311 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 242
  1. #1

    Pesma koju ne možete da smislite...

    Ima nekih pesama koje ne mogu baš da iskuliram, a recimo vrte se ili su se vrtele nenormalno, hitovi, kao...

    Jedna od njih je Asereye - Las Ketchup, neke 3 ribe koje urlaju uz odvratnu koreografiju zatim Vaya Con Dios - Neh nah nah nah (ili kako se već piše), sve od Abbe i B52, Mambo no 5 - ne sećam se izvođača, Makarena onda je bio neki svetski mega hit Suzanaaaaaaaaa Suzanaaaaaaaaaaaa........

    Domaću polućirilicu bolje i da ne spominjem, ona je van konkurencije... u poslednje vreme me žestoko nervirala pesma koju je komšija vrteo 24/7, ne znam koja je grupa, ali sam pesmu zapamtila, My Humps... on pusti to, a ja kad mi više dozlogrdi odvalim neki muški kozački hor, koji probija bubne opne i kad se sluša tiho, a ja ga bacim na max te se komšija primiri.

    Nastaviće se...

    Od koji pesama vi dobijate ospice?
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  2. #2

    Odgovor: Pesma koju ne možete da smislite...

    Citat Ovo Moje Drugo Ja kaže:
    Jedna od njih je Asereye - Las Ketchup, neke 3 ribe koje urlaju uz odvratnu koreografiju zatim Vaya Con Dios - Neh nah nah nah (ili kako se već piše), sve od Abbe i B52, Mambo no 5 - ne sećam se izvođača, Makarena
    je li ti, odakle ti znas da i mene ove pesme nerviraju?
    znalaaa sammm breee da smo bile blizankinje u proslom zivotu

    onaj hit od pred par godina, ove kechap ribe, nisam mogla provarim ni pod razno.. odma se okretala radio stanica, prebacivala pesma itd
    vaya kon dios ima cak par ok stvari, ali ta nanananananaaaa do beskonachnosti je mambo je a makarena i onaj fazon sto je is'o uz tu pesmu.. ono sto je bila neka kao koreografija.. kao koreografija pa kad bi pocela ta pesma onda svi ko klonovi, krenu da imitiraju koreografiju
    jedino mi abba jos ajde de.. donekle prolazna.. bar ne okrecem radio stanicu kad njih cujem

    sad mi trenutno pada na pamet jedino ona pesma od one dve ruskinje.. TATU, jel se tako zovu? ona pesma, bila hit.. ol d tings shi vonts il' tako nekako
    bree

    kad cujem neku pesmu na radiju, i krenem da okrecem stanicu, onda cu dopisem

  3. #3

    11 Odgovor: Pesma koju ne možete da smislite...

    ja ne mogu da smislim ono sto se vrti po raznoraznim grand paradama, a od strane muzike techno, ali bas ni u tragovima, a te hitice ni ne slusam.
    o ove ruskinje su tAtU, a stvar je all the thing she said, meni su bas coolerica, jos drzim njihov CD sto mi ga je drug pozajmio, pa pustam kad pravim veliko ciscenje. e da, ne mogu da podnesem Coloniu, ili kako se vec zove.
    nattydread is coming to dinner

  4. #4

    Odgovor: Pesma koju ne možete da smislite...

    mrzim tehno,one nase nazovi grupice tipa lune itd.kao i zvezde i zvezdice grand parade FUJ BLJAK
    ivancica

  5. #5

    Odgovor: Pesma koju ne možete da smislite...

    Ja volim "Neh, nah, nah"
    Oooo, daaaa.... pobrojala si pesme koje ja otprilike nikako ne varim, a dodacu i ja par komada, samo mi sad nesto mozak na rezervi Kad profunkcionisem, napisacu.
    Gather ye rosebuds while ye may...

  6. #6

    Odgovor: Pesma koju ne možete da smislite...

    -To su neke limunade pre svega iz Bosne- Crvena Jabuka i sl.

  7. #7

    Odgovor: Pesma koju ne možete da smislite...

    stvarno, limunadice tipa "magazin", "crvena jabuka", "hari mata hari"
    i naravno sve grupice sa "otvaracicama usta", o grandu da ne pricam

  8. #8

    Odgovor: Pesma koju ne možete da smislite...

    "Kunem ti se bogom necu vise s tobom Andrea"....
    pa jos kad pocne da zavija "Andreaaaaa"...

    uffff,sto sam se uopste podsecao na taj promasaj od pesme...

  9. #9

    Odgovor: Pesma koju ne možete da smislite...

    Citat Goga kaže:
    stvarno, limunadice tipa "magazin", "crvena jabuka", "hari mata hari"
    ,merlin, plavi orkestar...

  10. #10

    Odgovor: Pesma koju ne možete da smislite...

    'Ako imas cuku,ako imas herca,pokloni mi bundu od nerca...'

    Ma daj!!

  11. #11

    11 Odgovor: Pesma koju ne možete da smislite...

    sad sam se sjetila one mariah carey (nisam bas sigurna da li sam joj "utrefila" ime), ujutro sam saltala uz kaficu da nadjem neku mjuzu, pa se ona proderala, pa sam skontala da ni jednu njenu pjesmu ne mogu da podnesem (ono njeno vriskanje "iiiiiiiiiiiiiiii" - svaka joj cast na glasu, ali to bas iritira), a i same pjesme su joj da poslije kafe moras da trckas na stanovito mjesto. onda sam se sjetila i ove male sirote bogatasice kojapojmanemastadaradiodsvogzivota (paris hilton), mala je snimila neki pjesmuljak koji organski ne mogu da podnesem (ali sam zaboravila kako se pjesma zove) - ona se nesto prenemaze na plazi, a usput ulijece i neki usmikani depilirani lik. jos se nisam odlucila da li groznija pjesma ili spot...bljak u svakom slucaju
    nattydread is coming to dinner

  12. #12

    Odgovor: Pesma koju ne možete da smislite...

    Da... sad sam se setila, organski ne podnosim "In the Air Tonight" by Phil Collins Mislim, njega inace nesto bas ne mirisem, a ovu pesmu pogotovo.
    Gather ye rosebuds while ye may...

  13. #13

    Odgovor: Pesma koju ne možete da smislite...

    Uffff... Ne mogu da smislim narodnjake u globalu. Bre, pa to je kazna za uši. Dalje, ne mogu da smislim tuc-tuc-kljuc-kljuc-bim-bim-bam-bam. I kao šlag na tortu YU/ex-YU pop scenu tipa Čolić, Merlin, Georgijev, Crvena Jabuka, Hari Mata Hari i ostali pičkopaćenici koji su u svakoj pesmi tužni, jadni, ostavljeni...
    Neki ljudi samo zinu, pa zagade okolinu...


    Nisam paranoičan, ali to ne znači da me neko ne progoni!

  14. #14

    Odgovor: Pesma koju ne možete da smislite...

    I will survive to kad cujem meni padne muka,pa ona koja se stalno vrtela na radiju pre nego da podjem u skolu,"Milena,generacijo moja da smo se ranije sreli" narodnjake ne racunam,oni su nekako van konkurencije.Let's dance od Bowia,Radio Ga Ga od Queena,Red red wine-UB40,Be with you-Mr.Big...ma ima ih mali milion...
    Not all treasure is silver and gold, mate.

  15. #15

    Odgovor: Pesma koju ne možete da smislite...

    Citat Captain Jack kaže:
    I will survive

    ... Be with you-Mr.Big...
    A ja ove dve bas zdravo volEm

    Ne volim jos ni pesmu La Bamba zatim Love shack (B52's), za pesme tipa "Moji su drugovi", "Igra r'n'r cela Jugoslavija" i tome slicne ne mogu reci da ih ne podnosim, ali su mi naveliko dosadile jer su postale neizbezan deo svacijeg repertoara... ne volim ni Bowie-a bas preterano (sad me Captain podsetio), a bas nisam luda ni za Pet Shop Boys-ima.

    (dopisacu jos koju kad mi u pamet dodje )
    Gather ye rosebuds while ye may...

Strana 1 od 17 12311 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Najbolesnija pesma koju ste ikada čuli...
    Autor silvia u forumu Muzika
    Odgovora: 47
    Poslednja poruka: 11.10.2015, 08:31
  2. Moja pesma je...
    Autor memento u forumu Muška kafana
    Odgovora: 41
    Poslednja poruka: 11.07.2015, 23:00
  3. Najtužnija pesma
    Autor SQUAW u forumu Muzika
    Odgovora: 518
    Poslednja poruka: 04.09.2013, 22:00
  4. Najlepša pesma iz NOB-a
    Autor Invisibleman u forumu Muzika
    Odgovora: 33
    Poslednja poruka: 04.09.2013, 15:03
  5. Najbolja pesma Balasevica
    Autor Becar u forumu Spomenar
    Odgovora: 12
    Poslednja poruka: 14.11.2008, 21:43

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •