Ostavljeni... - Strana 2
Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikaz rezultata 16 do 22 od ukupno 22
  1. #16

    Odgovor: Ostavljeni...

    Citat miha kaže: Pogledaj poruku
    Šta mislite o ostavljenima koji ulaze u novu vezu samo da bi novog/novu ostavili i tako se, kao, svetili prethodnoj vezi?
    jedna moja drugarica je iz veze koja je trajala dve godine odmah uskocila u vezu koja sada vec tri i po godine.. ali ne bi se svetila, vec zato sto nije navikla da bude sama znaci, to mu dodje prvi primer..
    drugi, da sad kao ostavim decka i smuvam se sa nekim prema kome ne osecam nista, jer se toboze kao svetim.. ma 'ajde, gde to ima.. medj' nama 'vako normalnim nema je l' te.. ili ja nisam normalna..

    Citat miha kaže: Pogledaj poruku
    Kako je tešiti ostavljene i tužne? Ima li u tome i neke posebne čari?
    nema cari, osim toga sto mozes toj osobi koju tesis da pokazes da ti je i koliko ti je stalo do nje..
    a tesis isto kao sto bi tesio bilo koga, ono "bice bolje, proci ce, doci ce bolji/bolja.." tesis ih neko vreme, ne traje to vecno..
    u principu, meni je krivo kad je nekom tesko.. i nekako uvek sam tu kad nekog treba tesiti.. decko mi je rekao jednom prilikom da ne znam da funkcionisem bez negativne energije.. kao da sam sundjer za istu.. nije to tacno, ja samo volim da pomognem
    uostalom.. i ja sam bivala ostavljena.. i prija kad znas da imas nekog da te utesi..
    Krek, krek.. Ne gudra

  2. #17

    Odgovor: Ostavljeni...

    Citat miha kaže: Pogledaj poruku
    Šta mislite o ostavljenima koji ulaze u novu vezu samo da bi novog/novu ostavili i tako se, kao, svetili prethodnoj vezi?
    Nije svet zbog toga stao...svi su bar jednom bili ostavljeni...a te osvete,ja nazivam malo drugačije...potreba da se nahrani sujeta,rekla bi,koju svi posedujemo manje ili više,i moram reći...na taj način je nikad nisam hranila.

  3. #18

    Odgovor: Ostavljeni...

    Nije losha ona stara "klin se klinom izbija"...

    Lichno mi se deshavalo da iz jedne veze komotno odem u drugu,i naravno zaboravim predhodnog.Ali,te su veze bile sachinjene na strasti i telesnoj komunikaciji po najvishe,tako da su neverovatnom brzinom bile prevazidjenje...
    To sam,naravno svesno radila,imajuci u vidu da ako bi potrajalo malo duze,moglo bi da dodirne moje srce
    A,kako srcem nisam ulazila u vezu,nebi sebi oprostila da bez srca i ne izadjem...

    Inache,kad su neke "ozbiljnije" ,jel te,veze u pitanju,i onda se iz ljubavi skache u "prazan" krevet,jedino se chovek moze svetiti sam sebi...

    Fakat,ako josh bivshu/bivsheg to uopshte ne dotiche i ne daje nikakve znake...
    Neuspelom akcijom,jedino sam sebi da pljune u lice...
    Shta kaze mushkarac nakon petog orgazma?!
    -Hvala garava !

  4. #19

    14 Odgovor: Ostavljeni...

    Citat miha kaže: Pogledaj poruku
    Šta mislite o ostavljenima koji ulaze u novu vezu samo da bi novog/novu ostavili i tako se, kao, svetili prethodnoj vezi?

    Kako je tešiti ostavljene i tužne? Ima li u tome i neke posebne čari?

    Ako je to način da neko, nekoga preboli, ili da zaleči povređenu sujetu - kako god, ne vidim tu nikakvo rešenje problema. To je kao trenutni lek.

    ''Kinjiti'' nekog drugog - novog, zbog eventualnog izlečenja, mogu da razumem, ali ne i da prihvatim kao nešto ''ispravno''.
    Reč ''kinjiti'', sam upotrebila zbog ''osvete''.
    Ta reč mi je jezivo surova. Smatram da je niko ne zaslužuje, ni kao reč, još manje kao delo.

    Ne vidim nikakvu čar u tešenju povređenih i tužnih.
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.

  5. #20

    Odgovor: Ostavljeni...

    Citat miha kaže: Pogledaj poruku
    Šta mislite o ostavljenima koji ulaze u novu vezu samo da bi novog/novu ostavili i tako se, kao, svetili prethodnoj vezi?

    to je glupost zbog koje ce mrzeti samo sebe,
    a tom nekom, mozda svojom neiskrenoscu doneti bol...

    pre ili kasnije, ostavljena osoba dodje u neku fazu, kada zeli da krene dalje
    a nije zaista spremna, i uskoci u neku vezu, pokusavajuci na silu
    da pokrene sebe i stvari...

    to se uglavnom zavrsava neslavno

  6. #21

    Odgovor: Ostavljeni...

    Zapoceti novu vezu kada se stara zavrsila, moze da bude u vecini sulacejeva ne uspeh! Negde se ne osecamo skroz "celi" u svemu, i ta druga strana to oseti !
    Tesiti ostavljen i tuzne, uvek..ali pod uslovom da su mi prijatelji! Nikako biti u vez i tesiti njega jer je ostavljen, ili obrnuto,smesno skroz! I kava car moze biti u tome, u necijoj tuzi i patnji....
    Mnoge mrzimo bez ikakvih razloga, a da ih zavolimo, tražimo čvrste razloge!

  7. #22

    Odgovor: Ostavljeni...

    ne postoje pravila, svi smo razliciti.zapoceti novu vezu posle one koja se tek zavrsila, nekada ispadne fenomenalno...a nekada je cist promasaj...zavisi koliko smo jaki da sve to iznesemo...ja sam za prvu varijantu (zivi kao da ti je svaki dan poslednji)....
    ....naked in the rain.....

Strana 2 od 2 PrvaPrva 12

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •