Poroci i smrtni grijesi kroz znakove Zodijaka - Strana 2
Strana 2 od 3 PrvaPrva 123 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 32
  1. #16

    Odgovor: Poroci i smrtni grijesi kroz znakove Zodijaka

    'ajde da ga prostudiramo..

    ŠKORPION

    Ponosni su do nevjerojatnih razmjera, sposobni za dugotrajnu šutnju, a već idući tren pokazuju neprimjerenu agresivnost.
    ako treba, mogu da cutim dok mi usi ne propiste, ali isto tako mogu i da se naurlam dok tebi use ne propiste
    Očekivati njihovu predaju je iluzorno, arogantni su, oholi, perfidni i znaju u potpunosti uništiti protivnika.
    ovo bas i nije tacno.. jesam bezobrazna i teram svoje, ali umem da popustim.. redje, ali umem.. i jesam arogantna, sta mi mogu
    Nisu među najširokogrudnijim astrološkim znakovima jer daju da bi primili, iako nisu škrti.
    tacno.. nisam skrta, ali volim da su racuni cisti.. nit' ti meni duzan, a jos manje ja tebi, makar u pitanju bio dinar..
    Što se tiče požude, spadaju u najneobuzdaniji znak, najljubomorniji i najposesivniji. Poznaju sve tajne erosa i prepuštaju se intimi sa strašću bez granica.
    to mi dodje ono da znam da uzivam, je l' te?
    Zavist ih pak opsjeda kada netko drugi ima moć i kad je nezasluženo bogat.
    ne zavist, samo kad je neko bogat nezasluzeno dok drugi nemaju..
    Prema hrani imaju potpuno nerazumljiv odnos. Ekstremi su pa ih prati faza proždrljivosti ili pak potpune apstinencije od hrane. Kad jedu vani draže su im male gostionice.
    obicno imam poriv da zderem u PMSu..
    Razdražljivi su i u stanju su prirediti scenu onima koji im se suprotstave. Kada su bijesni, postaju agresivni i skloni fizičkom obračunu.
    priznajem da sam svadjalica, ali smatram da je diplomatija resenje, ne pesnice.. i da, umem da napravim takvu scenu da pozelis da sa mnom u zivotu ne progovoris..
    Spavaju malo i imaju unutarnju snagu za nadvladavanje teških problema. Radoholičari su i ne gube vrijeme. Malko lijenosti priušte si ujutro, no tijekom dana to nadoknade.
    sta malo, da mogu spavala bih ceo dan
    malo mi je deset sati sna
    Krek, krek.. Ne gudra

  2. #17

    Odgovor: Poroci i smrtni grijesi kroz znakove Zodijaka

    Citat Tami80 kaže: Pogledaj poruku
    BLIZANCI

    Oholost nije uobičajena za Blizance. Majstori su maske pa će se pred drugima prikazati kakvima žele u određenoj situaciji. Uživaju u trošenju novca, luksuzu i ekstravagantnim putovanjima pa se za njih ne može reći da su škrti. Osim kada su u pitanju osjećaji jer se boje čvrstog vezivanja. Prava požuda za njih je nepoznati grijeh. Smatraju da je u redu osvajati i 'zadiviti' plijen i da je to samo dio igre, budući da čežnju i strast ne poznaju dobro. Previše su bistri i pronicljivi da bi bili zavidni. Ipak, u trenucima sukoba osjećaju se žrtvom onih koji su sretniji. Igraju se, siju neslogu među kolegama, ogovaranje ih zabavlja, a zavide jedino onima koji znaju čuvati tajnu. Nisu proždrljivi i jelo im uopće nije važno. Svoju dušu radije hrane kroz hobije i druge aktivnosti. Nisu kolerični, ali su prilično nervozni i razdražljivi. Rezultat svega je bijes i beskoristan gubitak energije. Ne podnose mnogo obaveza, inate se i postaju lijeni ako ih se prisiljava da učine nešto protiv svoje volje.
    Nisam zavidna...ni ohola...gubim energiju...na beskorisno, veoma često...nervozna...uvijek...i ništa protiv svoje volje...eto šta ti je biti blizanci u horoskopu... a možda ipak tvoj smajli... za ovo lijeni i inate se...

  3. #18

    Odgovor: Poroci i smrtni grijesi kroz znakove Zodijaka

    Citat Lillith kaže: Pogledaj poruku
    P stvarno,ovde sam pravi rak,od reci do rec
    daaaaaa, zaista, sve je tacno....

  4. #19

    Odgovor: Poroci i smrtni grijesi kroz znakove Zodijaka

    STRIJELAC

    Njihova je glavna značajka samouvjerenost, a neki to doživljavaju kao oholost.
    Zato me se neki i plaše
    Više vole zapovijedati nego slušati.
    100% tačno
    Škrtost? Ne znaju što je to zato što žele uživati u svim životnim zadovoljstvima, tim više što njima vlada Jupiter koji im daje značajke širokogrudnih altruista. Nisu štedljivi, ali ako ostanu bez novca postaju nesretni.
    iiii tebeee sam sit kafaaanooo
    Više od samog bluda vole osvajanja. Obožavaju fascinirati žrtvu, vatreni su, nagli, ne poznaju profinjenost u erotici, i na kraju požudni.
    mhm
    Previše su širokogrudni i sigurni u sebe da bi bili zavidni. Bez obzira što vole pobjeđivati u sportu i životu, osjete malu zavist kad netko uzastopce pobjeđuje.

    Pohlepni su i skloni velikim količinama jela, a poluprazan frižider baca ih u očaj. Vole novosti u gastronomiji od tradicionalne do egzotične kuhinje.
    Ko voli da mu je frižider prazan?

    Ne poznaju zlovolju i njihov je bijes kratkoga vijeka. Nepopravljivi su idealisti i pate kad se netko od njihovih prijatelja okoristi njihovom iskrenošću.
    pa kad im dozvolim

  5. #20

    12 Odgovor: Poroci i smrtni grijesi kroz znakove Zodijaka

    STRIJELAC

    Njihova je glavna značajka samouvjerenost, a neki to doživljavaju kao oholost. Više vole zapovijedati nego slušati.

    ...istina

    Škrtost? Ne znaju što je to zato što žele uživati u svim životnim zadovoljstvima, tim više što njima vlada Jupiter koji im daje značajke širokogrudnih altruista. Nisu štedljivi, ali ako ostanu bez novca postaju nesretni. Više od samog bluda vole osvajanja. Obožavaju fascinirati žrtvu, vatreni su, nagli, ne poznaju profinjenost u erotici, i na kraju – požudni. Previše su širokogrudni i sigurni u sebe da bi bili zavidni. Bez obzira što vole pobjeđivati u sportu i životu, osjete malu zavist kad netko uzastopce pobjeđuje. Pohlepni su i skloni velikim količinama jela, a poluprazan frižider baca ih u očaj. Vole novosti u gastronomiji od tradicionalne do egzotične kuhinje. Ne poznaju zlovolju i njihov je bijes kratkoga vijeka. Nepopravljivi su idealisti i pate kad se netko od njihovih prijatelja okoristi njihovom iskrenošću.

    ...opet istina,s' time što bi dodala,sreća pa nemam nekog većeg keša muzika u kafani,me i dočeka i isprati,tačnije okoriste se o mene na moje veliko zadovoljstvo ...zadnju kintu bi im dala

  6. #21

    Odgovor: Poroci i smrtni grijesi kroz znakove Zodijaka

    Citat sekula kaže: Pogledaj poruku

    JARAC


    Uobraženi su, ambiciozni, vole zapovijedati i iz ponosa i oholosti ne prihvaćaju kompromise. Ipak, znaju sakriti svoj tiranski karakter znalačkim vladanjem samim sobom. Vrlo su pažljivi kod trošenja i škrti da bi dali nešto drugima jer ih vide kao moguće suparnike. Budući da su hladni i suzdržani, mogu biti samo uvrnuti ljubavnici. Ulaze ravno u središte bludnosti. Ponekad ipak više vole pun stol nego pun krevet premda nisu proždrljivi. Imaju umjeren ukus i preferiraju tradicionalnu kuhinju. Mars, bog rata, u je znaku Jarca našao svoj maksimum. Iako se mogu kontrolirati, nekad znaju biti eksplozivni i pokazati nezaustavljiv bijes. Neslućene su snage njihove okrutnosti. Zbog goleme ambicije i zauzetošću na profesionalnom planu nesposobni su za ljenčarenje, no ponekad se ipak čini da su lijeni. Recimo, kad treba pokazati emocije, ali što se seksa tiče on može trajati satima.
    Nista od ovoga nije tacno!
    Ajde, samo ova bludnost moze proci......
    Zelim da ti budem drug u igri, da jedem iz tvog tanjira i da spavam na tvom jastuku...

  7. #22

    Odgovor: Poroci i smrtni grijesi kroz znakove Zodijaka

    Citat sekula kaže: Pogledaj poruku
    RAK

    Rak je najosjetljiviji znak zodijaka. Nisu oholi, ali se katkad tako drže da ostave dojam neranjivog. Paze na što troše novac iako nisu škrti. Ne daju se nagovoriti na uzaludno trošenje i vrlo su razumni kod kupnje. Ispod njihove romantične fasade krije se uzvišena seksualnost. Budući da su sramežljivi, ne pokazuju svoju pravu narav barem do trena potpunog stjecanja povjerenja u partnera. I polako postaju požudni... Zavide obično neosjetljivim osobama jer misle da one manje pate. Zapravo, zavide onima koji se hvataju u koštac sa životom i bore za svoju budućnost. I onima koji su imali dobru obitelj koja ih je maksimalno štitila. Životna razočaranja nastoje nadoknaditi vrlo ukusnim jelima što nekad graniči s proždrljivošću. Obožavaju slatko i jela sa šlagom. Kada se osjećaju zapostavljenima, nevoljenima i neshvaćenima, razljute se, naglo promijene raspoloženje pa postaju agresivni i bijesni. Iznad svega ih ljuti kad netko omalovažava njihovu obitelj, porijeklo ili domovinu. Iako imaju mogućnosti za društveni uspjeh radije ostaju dugo skriveni u sjeni i sanjare otvorenih očiju. Jer su pomalo lijeni za prve redove i borbu...
    ...nisam lenja, nisam patriota, nisam prozdrljiva, hvatam se u kostac sa zivotom...
    ..recimo da je tacnost pola-pola...
    Kad bi meni dali kišobran, ja ga ne bih potrošio sam
    pola mesta ja bih dao nekom, ko je dobar a slučajno sam.

  8. #23

    Odgovor: Poroci i smrtni grijesi kroz znakove Zodijaka

    Citat sekula kaže: Pogledaj poruku
    VODENJAK

    Svaki Vodenjak ima neko životno područje u kojem misli da je poseban i najbolji. To može biti neka banalnost, ali njima je značajna. Potpuno se preobraze kad brane svoje ideje. Zapravo su intelektualni snobovi, ne taktiziraju i često su oholi. Mudri su i oprezni u trošenju, ali velikodušni prema prijateljima kojima uvijek izlaze ususret. Vole trošiti novac i nisu škrti. Skloni su grijesima u raznim erotskim varijantama, mučeći voljene svojom maštom koja je drugima nezamisliva. Požuda se manifestira u sado-mazo stilu uz svijeće koje potiču atmosferu bluda. Teško ih je zamisliti zavidnima jer su uistinu sretni kad netko uspijeva u onom što želi. Pohlepa i proždrljivost za njih je apstraktan pojam. Zadivljeni su egzotičnom kuhinjom koju žele iskusiti u zemlji podrijetla. Nisu imuni na lijenost. Ipak najčešće uspiju pobijediti tromost te su tada spremni na velike aktivnosti.
    Kakve ja to imam poroke?!?
    Od svega, priznajem da volim trošiti novac, da nisam škrta i to se odnosi na ljude oko mene... Nisam zavidna
    I da, volim razne kuhinje i kada odem u goste, moram da probam razne specijalitete...

  9. #24

    Odgovor: Poroci i smrtni grijesi kroz znakove Zodijaka

    RAK

    Rak je najosjetljiviji znak zodijaka. Nisu oholi, ali se katkad tako drže da ostave dojam neranjivog. Paze na što troše novac iako nisu škrti. Ne daju se nagovoriti na uzaludno trošenje i vrlo su razumni kod kupnje. Ispod njihove romantične fasade krije se uzvišena seksualnost. Budući da su sramežljivi, ne pokazuju svoju pravu narav barem do trena potpunog stjecanja povjerenja u partnera. I polako postaju požudni... Zavide obično neosjetljivim osobama jer misle da one manje pate. Zapravo, zavide onima koji se hvataju u koštac sa životom i bore za svoju budućnost. I onima koji su imali dobru obitelj koja ih je maksimalno štitila. Životna razočaranja nastoje nadoknaditi vrlo ukusnim jelima što nekad graniči s proždrljivošću. Obožavaju slatko i jela sa šlagom. Kada se osjećaju zapostavljenima, nevoljenima i neshvaćenima, razljute se, naglo promijene raspoloženje pa postaju agresivni i bijesni. Iznad svega ih ljuti kad netko omalovažava njihovu obitelj, porijeklo ili domovinu. Iako imaju mogućnosti za društveni uspjeh radije ostaju dugo skriveni u sjeni i sanjare otvorenih očiju. Jer su pomalo lijeni za prve redove i borbu...
    ja lijen ne mož bit

  10. #25

    Odgovor: Poroci i smrtni grijesi kroz znakove Zodijaka

    JARAC

    Uobraženi su, ambiciozni, vole zapovijedati i iz ponosa i oholosti ne prihvaćaju kompromise. Ipak, znaju sakriti svoj tiranski karakter znalačkim vladanjem samim sobom. Vrlo su pažljivi kod trošenja i škrti da bi dali nešto drugima jer ih vide kao moguće suparnike. Budući da su hladni i suzdržani, mogu biti samo uvrnuti ljubavnici. Ulaze ravno u središte bludnosti. Ponekad ipak više vole pun stol nego pun krevet premda nisu proždrljivi. Imaju umjeren ukus i preferiraju tradicionalnu kuhinju. Mars, bog rata, u je znaku Jarca našao svoj maksimum. Iako se mogu kontrolirati, nekad znaju biti eksplozivni i pokazati nezaustavljiv bijes. Neslućene su snage njihove okrutnosti. Zbog goleme ambicije i zauzetošću na profesionalnom planu nesposobni su za ljenčarenje, no ponekad se ipak čini da su lijeni. Recimo, kad treba pokazati emocije, ali što se seksa tiče on može trajati satima.

    kako mene ovi horoskopi umeju da zbune,.....ipak, recimo da u svemu ovome ima istine skoro sve je tačno
    I may not be perfect but I'm always me

  11. #26

    Odgovor: Poroci i smrtni grijesi kroz znakove Zodijaka

    Citat sekula kaže: Pogledaj poruku
    ŠKORPION

    Ponosni su do nevjerojatnih razmjera, sposobni za dugotrajnu šutnju, a već idući tren pokazuju neprimjerenu agresivnost. Očekivati njihovu predaju je iluzorno, arogantni su, oholi, perfidni i znaju u potpunosti uništiti protivnika. Nisu među najširokogrudnijim astrološkim znakovima jer daju da bi primili, iako nisu škrti. Što se tiče požude, spadaju u najneobuzdaniji znak, najljubomorniji i najposesivniji. Poznaju sve tajne erosa i prepuštaju se intimi sa strašću bez granica. Zavist ih pak opsjeda kada netko drugi ima moć i kad je nezasluženo bogat. Prema hrani imaju potpuno nerazumljiv odnos. Ekstremi su pa ih prati faza proždrljivosti ili pak potpune apstinencije od hrane. Kad jedu vani draže su im male gostionice. Razdražljivi su i u stanju su prirediti scenu onima koji im se suprotstave. Kada su bijesni, postaju agresivni i skloni fizičkom obračunu. Spavaju malo i imaju unutarnju snagu za nadvladavanje teških problema. Radoholičari su i ne gube vrijeme. Malko lijenosti priušte si ujutro, no tijekom dana to nadoknade.
    Prosto je neverovatno koliko je ovo tačno. Osim za hranu, bar ja nisam primetio ove faze. Sve ostalo je opis mene od A do Š.

  12. #27

    Odgovor: Poroci i smrtni grijesi kroz znakove Zodijaka

    BIK

    Bikove ne krasi samo ponos i oholost. Vrlo su ambiciozni i ne žele da ih se uspoređuje s bilo kime.
    yup.
    Nema meni nishta bez mene.

    Hvale se svojim materijalnim dobrima pa i uspjesima svoje djece.
    A jes' vala. Onim jadnim buldozherom se hvalim mesecima.
    A deca...ma nema ih na svet!

    Za njih se ne može reći da su škrti.
    Kad pijem ja, pije i cela kafana.

    Pod utjecajem Venere bezrezervno uživaju u svim vrstama životnih zadovoljstva, počevši od seksa. Njihove je osjećaje lako razbuditi, požudni su, strastveni, romantični, ali i ljubomorni i netolerantni.
    Najveci bludnik grada Chikaga.

    Zavidni su dobrostojećim obiteljima i to ih potiče da se zaokupe poslom kako ne bi izgubili kontakt s luksuznim životom. Vole i zadovoljstva koja im pruža bogat stol, a povremenom proždrljivošću mogu kompenzirati unutarnja ili druga zadovoljstva.
    Luksuz, m? Pozheljno, ali ne i obavezno. Neshto bash i ne razmishljam o tome.
    Prozhdrljivost? Pijem da je zaboravim, a zhelja se veca stvara

    Što se tiče bijesa, opskrbljeni su velikim kapacitetom podnošljivosti i dugo mogu šutjeti, no kad eksplodiraju onda je bolje da ste od njih što dalje.
    Ovo taaako zameram sebi. Kad eksplodiram...presechem sve...kao da te nikad nije ni bilo u mom zhivotu. So fuckin' true.

    Budući da su ljubitelji udobnosti i tišine, lako se ulijene i pravi su uzor pasivne izdržljivosti. I zamislite, znaju kako ne radeći ništa steći sva dobra.


    Pitali Crnogorca koji mu je bio najtezhi posao?
    Kazhe: na groblju. Svi lezhe, a ja stojim.
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  13. #28

    Odgovor: Poroci i smrtni grijesi kroz znakove Zodijaka

    RAK

    Rak je najosjetljiviji znak zodijaka. Nisu oholi, ali se katkad tako drže da ostave dojam neranjivog. Paze na što troše novac iako nisu škrti. Ne daju se nagovoriti na uzaludno trošenje i vrlo su razumni kod kupnje. Ispod njihove romantične fasade krije se uzvišena seksualnost. Budući da su sramežljivi, ne pokazuju svoju pravu narav barem do trena potpunog stjecanja povjerenja u partnera. I polako postaju požudni... Zavide obično neosjetljivim osobama jer misle da one manje pate. Zapravo, zavide onima koji se hvataju u koštac sa životom i bore za svoju budućnost. I onima koji su imali dobru obitelj koja ih je maksimalno štitila. Životna razočaranja nastoje nadoknaditi vrlo ukusnim jelima što nekad graniči s proždrljivošću. Obožavaju slatko i jela sa šlagom. Kada se osjećaju zapostavljenima, nevoljenima i neshvaćenima, razljute se, naglo promijene raspoloženje pa postaju agresivni i bijesni. Iznad svega ih ljuti kad netko omalovažava njihovu obitelj, porijeklo ili domovinu. Iako imaju mogućnosti za društveni uspjeh radije ostaju dugo skriveni u sjeni i sanjare otvorenih očiju. Jer su pomalo lijeni za prve redove i borbu...


    Ovo boldirano i podvučeno je istinito. Čini mi se da sam sve boldirala.

    No, dodala bih i Škorpiju na sve ovo, jelte, mene ne čini samo Rak...pa vidim da će biti dar-mar sa mnom.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  14. #29

    Odgovor: Poroci i smrtni grijesi kroz znakove Zodijaka

    Nit' sam čitala.. nit' ću čitat
    (lažem)



    Blizanci su:
    mezimčad i ljubimčad
    života, zvezda, planeta, satelita, kometa, meteora, nebesa, nebeske prašine, crnih rupa.. jednom rečju
    - samogamilogadragogaimilostivogaboga.
    Uz sve poroke i smrtne grehe besmrtni.







    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


  15. #30

    Odgovor: Poroci i smrtni grijesi kroz znakove Zodijaka

    STRIJELAC

    Njihova je glavna značajka samouvjerenost, a neki to doživljavaju kao oholost. Više vole zapovijedati nego slušati.

    Škrtost? Ne znaju što je to zato što žele uživati u svim životnim zadovoljstvima, tim više što njima vlada Jupiter koji im daje značajke širokogrudnih altruista. Nisu štedljivi, ali ako ostanu bez novca postaju nesretni.
    do pola meseca nema plate -
    Više od samog bluda vole osvajanja. Obožavaju fascinirati žrtvu, vatreni su, nagli, ne poznaju profinjenost u erotici, i na kraju požudni.

    Previše su širokogrudni i sigurni u sebe da bi bili zavidni. Bez obzira što vole pobjeđivati u sportu i životu, osjete malu zavist kad netko uzastopce pobjeđuje.


    Pohlepni su i skloni velikim količinama jela, a poluprazan frižider baca ih u očaj.

    Vole novosti u gastronomiji od tradicionalne do egzotične kuhinje.
    sto posto tacno. volim da eksperimentisem i u kuvanju i u probanju hrane. iako se nekad zeznem

    Ne poznaju zlovolju i njihov je bijes kratkoga vijeka. Nepopravljivi su idealisti i pate kad se netko od njihovih prijatelja okoristi njihovom iskrenošću.
    ljuta sam tek nekoliko minuta. jedino kad me neko bas povredi, ne mogu da predjem preko toga. zbog toga sam rekla zbogom dugogodisnjoj bliskoj prijateljici. ponekad pozelim da ispravim stvari i javim joj se...ali


Strana 2 od 3 PrvaPrva 123 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Putovanje kroz vreme
    Autor cvishna u forumu Humor i zabava
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 06.05.2012, 22:06
  2. Kroz harmoniju svemira...
    Autor dankaBg u forumu Filozofija
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 10.10.2010, 21:11
  3. Romantična strana znakova Zodijaka
    Autor sekula u forumu Astrologija
    Odgovora: 23
    Poslednja poruka: 24.04.2009, 02:07
  4. Odmor za znakove zodijaka
    Autor DanijElla u forumu Astrologija
    Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 12.02.2009, 18:53
  5. Vas dragi kroz astrologiju
    Autor DanijElla u forumu Astrologija
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 22.04.2007, 22:53

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •