Perfektan trenutak - Strana 3
Strana 3 od 3 PrvaPrva 123
Prikaz rezultata 31 do 35 od ukupno 35
  1. #31

    Odgovor: Perfektan trenutak

    tamburasi ne sviraju tebi, vec za celu kafanu.. i onda me upitaju sta bih ja zelela da cujem.. a lepo potkovana umorom i primamljivom situacijom, trazim "Ne klepeci nanulama".. mislim da su suze krenule same, ne mogu da se setim. uz tiho pevanje, suza koja se pomalja.. a mislis da si jak..
    nije me sramota da placem pred drugima.. posebno ne, ako znam zasto su krenule..
    Krek, krek.. Ne gudra

  2. #32

    Odgovor: Perfektan trenutak

    On i ja, gledamo se, kao nekada probudio je stara osećanja, juče....ih
    Jo nisam susreo čovjeka od kojega se ne bi moglo neto naučiti
    ( Alfred de Vigny)


  3. #33

    Odgovor: Perfektan trenutak

    Prosle zime...Dzez festival u NS-u i drugar me zove..da li bi isla na Duska Gojkovica...
    Kako sam tada bila u specificnom (ne)raspolozenju, sto i nije nista novo za mene...nije mi se bash islo...aliiiiiiii...cula da su sve karte rasprodate...i rekoh, ma vazi..ici cu (racunajuci da nece biti karata..)
    U 19.10 h zove on mene i kaze...spremaj se, nabavio sam karte...a pocinje koncert u 20.00 h...
    Ja sada necu da ga ispalim, jerBO sam obecala..psujem u sebe i trcim na tusiranje, oblacenje, sminkanje...
    Izlazim na ulicu, sedam u kola...sneg poceo da pada (prvi te godine) i gundjam sto u sebe sto na glas...
    Dolazimo u SNP..ne uzimam ni program...nista, josh uvek ljuta (samo ne znam na koga) i pocinje..
    Prvi nastupali neki Austrijanci...zatim neki nasi...i kao slag...ansambl Duska...
    Izlazi cikica na scenu (svaka cast kako izgleda za te godine) i predstavlja redom clanove svog benda...
    Kada je stigao do kontrabasiste kaze...Momak iz Skoplja...(ja nista)...Sada zivi u Studgartu..(ja opet nista)...i kada mu rece ime (Martin Gjakonovski)...ja se oduzela...zinula i tak'a ostala mozda i 15 minuta..
    Pita me drug...sta mi je, a ja ni A ni B...jedva progovaram.."Pa on je sedeo samnom u klupi u osnovnoj skoli u Skoplju"
    Sledecih sat vremena su mi bile pomesane emocije nostalgije, secanja...srece sto je uspeo u zivotu, razmisljanja..da li je TO sve slucajno...cak sam se i osvrnula oko sebe ne bi li ugledala onog Kalinica iz one glupe emisije...tako neverovatno nestvarno..
    Posle (naravno) otisla da ga potrazim..prepoznao me iz prve...susret za filmske kamere...nakon xy godina srecemo se na skroz desetoj teritoriji...

    TO je vredelo doziveti...evo i sada mi zmarci prolaze kada se setim....
    Budi pametan i pravi se lud

  4. #34

    Odgovor: Perfektan trenutak




    Svaki trenutak u životu je baš taj '' perfektan trenutak '', savršen, poseban.
    Poseban zato što ću o '' tom '' trenutku pisati već sada, ali u prošlom vremenu.

    Zajednički smeh, prvi poljubac, kao kad dete otkriva stvaran svet, proučava ga, postavlja pitanja na koja odgovaram s' ljubavlju.
    Mnogo toga - .... je igra ...

    '' ... život taj, što pripada tebi - to je sve što imaš na svijetu tom ... ''



    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.

  5. #35

    Odgovor: Perfektan trenutak

    Jutros -28.

    I tako, dok u sebi nehajno je..m kevu zimi i snegu, krenem na posao. Auto sam ostavio kod mog druga, jer mu je dvorište bez nagiba, za razliku od mog.

    Vrvrvr...ništa.

    Vrvrvr...ništa.

    Vrvrvr...ništa.

    Vrvrvr...ništa.

    Vr...vr...vr...o, Bože.

    Probudim Zoćicu. Jadničak, onako pospan izleti na ogroman minus. Povežemo neki stari akumulator kablovima.

    Ništa.

    Upali auto, povežemo kablovima.

    Probamo.

    Ništa.

    Ni da čvrkNe.

    Jebiga.

    Ajde da me odbaci na posao, pa da u toku dana pokuša neku novu foru. I tako, vozimo se mi, ja popizdeo do krajnjih granica, on dead cool kao i uvek, i u jednom trenutku pored puta vidimo nekog dedu spuštenih pantalona kako kaKi, (bljak, ja se užasavam tih prizora) i pogledamo se istovremeno.

    Ja: Loše jutro.

    On: Da.

    I meni odjednom pukne pred očima koliko volim to stvorenje koje je tu celog mog života, za šta god, i uvek bez mnogo reči. Nešto kao brat koga nikada nisam imao, i to najbolji brat. I zapamtim trenutak.

    Zauvek.

Strana 3 od 3 PrvaPrva 123

Slične teme

  1. Odgovora: 15
    Poslednja poruka: 10.05.2013, 00:56
  2. Cenite li svaki trenutak?
    Autor Goga u forumu Pričaonica
    Odgovora: 53
    Poslednja poruka: 28.05.2012, 18:17
  3. Najsrećniji trenutak u vašem životu
    Autor bobby u forumu Pričaonica
    Odgovora: 56
    Poslednja poruka: 02.07.2010, 10:30
  4. Trenutak istine
    Autor makilli u forumu Televizija i ostali mediji
    Odgovora: 91
    Poslednja poruka: 03.06.2010, 20:11
  5. Trenutak zarobljen u vremenu
    Autor bellissima u forumu Ljubav
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 15.11.2009, 18:44

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •