duga12 - Strana 27
Strana 27 od 42 PrvaPrva ... 17252627282937 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 391 do 405 od ukupno 628

Tema: duga12

  1. #391

    13 Odgovor: duga12

    Citat BoginjaMarija kaže: Pogledaj poruku
    5000 divnih postova...



    5000 za tebe!
    opet si došla da me razmazuješ...nešto mi se pali ovih dana..malo od kompa..hvala Marija,možda nije svaki bio baš divan...jer uvek kuckam ono što mislim,a na msn,umem i da opsujem evo pesma za tebe..i za sve moje Prijatelje



  2. #392

    Odgovor: duga12


    Ovako izgleda dugin pogled na svet...verovatno je on zasluzan za ovih 5000 postova.
    Cestitam
    Ako voli jedan cvet koji se nalazi na nekoj planeti,slatko je noću gledati nebo.

  3. #393

  4. #394

    Odgovor: duga12

    Citat jovuk kaže: Pogledaj poruku

    Ovako izgleda dugin pogled na svet...verovatno je on zasluzan za ovih 5000 postova.
    Cestitam
    da baš tako izgleda i kad sam budna...i kad spavam..sanjam boje i ljubav..što i tebi želim od srca,hvala ti.

    Citat slavkos kaže: Pogledaj poruku
    5009!!!!
    VAUUU!!!!
    ma to je samo prvih 5000...nego samo nam je ljubav potrebna.. pa u to ime pesma i za vas..a i za mene moja omiljena pesma u omiljenom filmu,tnx.


  5. #395

    Odgovor: duga12

    Dugomirka, evo obećana isporuka. Cvećara ti se izvinila (znaš, naručio sam im crvene ruže, a one su vrlo retke, rastu samo na severozapadu Grenlanda, pa im je bio problem dok to ne transportuju do tebe).



    Srećan 19. rođendan još jednom!!!!
    "All I got is a red guitar, three chords, and the truth."

  6. #396

    Odgovor: duga12

    Citat Bazarov kaže: Pogledaj poruku
    Dugomirka, evo obećana isporuka. Cvećara ti se izvinila (znaš, naručio sam im crvene ruže, a one su vrlo retke, rastu samo na severozapadu Grenlanda, pa im je bio problem dok to ne transportuju do tebe.
    Srećan 19. rođendan još jednom!!!!
    Bazarčiću Šiškiću dragi...samo tamo m?ma ok nek su one stigle a i ti s njima za moj 19... dobro nisi rekao 12...hvala ti...evo samo za mene i tebe...pa nek ide..


  7. #397

  8. #398

    Odgovor: duga12




    Na ovoj slici se radujes

    Patike boje duge na poklon

    Vrata srece za dugu

    Uplatio sam ti 15 dana na Havajima

  9. #399

    Odgovor: duga12

    jedan erotic flower za tebe ali flower

  10. #400

    Odgovor: duga12

    @ gazda Buzda hvala,pa stvarno si Gazda,baš mi se dopada

    @ Charlie Harper ti se baš zatrpao poklonima..šarenim ,tnx baš ste mi pažljivi..i da..radujem se baš tako

    @ Egzo ,tnx i tebi..sad je meni jasnije što te zovu i Erotic...dopada mi se fotka u svakom slučaju.



    Šareni pozdravi za vas!

  11. #401

  12. #402

    02 Odgovor: duga12


    dok ja dođem na red od svih ovih udvarača biće već 6000diti post

    ČESTITAM !!!



    i





    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


  13. #403

    Odgovor: duga12

    Eh,drugarice...jel' vidis sada kako se sluzi kafa na brdu?...cestitam na tolikim budjonima....bem ti post,moram da ga prekinem zbog dorucka....


  14. #404

    Odgovor: duga12

    @ robi,hvala na pesmi

    @ Glišava tnx na čestitkama..nego nećeš valjda i ti da se udvaraš,jer čekaš na red? ...eh da znaju samo..zaludna im je rabota to...

    @ felix vidim,vidim,razmotrićemo detalje svakako...i dopada mi se veoma...taj film,hvala ti...

    uživajte,i...samo nek je veselo


  15. #405

    02 Odgovor: duga12

    Citat duga12 kaže: Pogledaj poruku
    @ Glišava tnx na čestitkama..nego nećeš valjda i ti da se udvaraš,jer čekaš na red? ...eh da znaju samo..zaludna im je rabota to...
    jaŠtaĆu ... ...





    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


Strana 27 od 42 PrvaPrva ... 17252627282937 ... PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •