Club Contrast
Prikaz rezultata 1 do 5 od ukupno 5
  1. #1

    Club Contrast

    U sveopštoj tuči koja se u noći između subote i nedelje dogodila u klubu “Kontrast” teško su povređeni Bojan Č. (1987) i Nemanja Đ. (1984) koji su zadržani na Neurohirurgiji novosadskog Kliničkog centra.
    Prema informaciji koju smo dobili od načelnika Urgentnog centra Zorana Đermanova, mladići nisu životno ugroženi. On je takođe naveo da je u Urgentnom centru osim ove dvojice mladića zbrinuto još 12 osoba, jedna je upućena na Kliniku za uho grlo i nos, druga na Kliniku za očne bolesti, dok je deset osoba nakon ukazane pomoći pušteno kući.
    Prema priči devetnaestogodišnje devojke, koja je ove noći bila u “Kontrastu”, tuča je izbila oko četiri sata ujutro, lokal je potpuno demoliran, bacane su čak i baklje, a u obračunu su stradale i devojke.
    - Nismo primetili ko je započeo tuču, ali su skoro svi gosti učestvovali u njoj, a tukli su čak i devojke – kaže naša sagovornica i dodaje da su ona i jedna od njenih drugarica prošle nepovređene jer su legle pod sto.
    Kako je ispričala, jednu od njenih drugarica od povreda je spasao dečko koji je legao preko nje, dok je druga koja je pokušala da nađe spas ispod šanka povređena. NJu su napolje izneli lekari Hitne pomoći, a u tuči su joj nestale cipele, a stradala joj je i garderoba. Naša sagovornica kaže da je videla još jednu poveđenu devojku koja je imala nekoliko posekotina na glavi.
    - Nisam sigurna kako je tuča stala jer nisam smela da gledam, ali mislim da se to desilo u trenutku kada su u lokal uletela četvorica muškaraca, skinuli su majice i počeli da bacaju stolice – rekla je ova devojka koja je nakon što je tuča prekinuta izašla napolje da vidi šta joj je sa povređenom drugaricom, zatim se vratila u lokal da potraži cipele i kako kaže, na podu su nepomično ležala četiri mladića, a osim razbacanih stolica, stolova, čaša, bilo i jakni i patika. Policiju je kaže videla tek kada se tuča završila.
    Kako smo nezvanično saznali, u ovom lokalu tuče nisu retka pojava, ali je ovo, kažu, najmasovnija i najteža do sada.

    Dnevnik

    Da li ste nekad izlazili (ili još uvek izlazite) u Contrast, kako vam se čini ovaj klub?
    Poruku je izmenio silvia, 06.05.2008 u 11:51 Razlog: Dodatak :)
    Ko je mene poznavao, ni pakao mu neće teško pasti.

  2. #2

    Odgovor: Klub "Kontrast" poprište krvave masovne tuče

    ponovo u kontrastu.

    taj objekat je pretplacen na tuce.

    nisam bio tamo poslednjih 15 godina. znam da jedno vreme, nakon pozara, nije ni radio, a nisam znao ni da je proradio.

    trebalo bi ga preseliti. ili mozda zaposliti isterivace duhova i bele magove sa TV Most da isteraju te zle duhove.

    ili totalno zabraniti rad lokalu.
    "...polja su cvetna, šume su zelene, ali su najlepše bele pelene..."

  3. #3

    Odgovor: Klub "Kontrast" poprište krvave masovne tuče

    Nisu vise ni ovi mladi ko sto su nekada bili...
    Nekada se devojke nisu dirale...
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  4. #4

    Odgovor: Klub "Kontrast" poprište krvave masovne tuče

    Ja sam cula da je bila neka utakmica i da su u Kontrast otisli navijaci to vece.

    Debili, sta im je to trebalo.

  5. #5

    Odgovor: Klub "Kontrast" poprište krvave masovne tuče

    Citat alokin74 kaže: Pogledaj poruku
    ponovo u kontrastu.

    taj objekat je pretplacen na tuce.

    nisam bio tamo poslednjih 15 godina. znam da jedno vreme, nakon pozara, nije ni radio, a nisam znao ni da je proradio.
    Nisam ni ja bila tamo 100 godina, u to vreme kada sam ja tamo izlazila, puštala se dobra muzika. Naravno i tada se desilo da se neko potuče, ali malo ređe nego sada. Što se tiče muzike, mislim da su i taj lokal preplavili narodnjaci tako da ga ja, sigurno neću posetiti
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...

Slične teme

  1. Cinema club
    Autor Bombica u forumu Film i pozorište
    Odgovora: 456
    Poslednja poruka: 10.06.2017, 23:07

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •